klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

çok acı hissettinmi hsg de.. antibiyotiği bikaç gün kullanıp bırakacam ben..

ooovvvv hem de nasıl.. nerdeyse bayılacaktım. o anda bitti. ya aslında ben de bikaç gün kullanıp bıraksam mı diye düşünüyorum antibiyotiği.. sana da bu ay hamile kalmaman gerekiyor dedi mi doktorun

valla canım benim anneler burdada anne baba çalışınca insanlar birbirlerini göremiyo eee bende evde bütün gün temizlik yapıp duruyorum zaman geçsin die işte bebiş olsaydı onla uğraşır hatta zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayız kıııııızzzzzz

saol canım ya sizde bir ay tedavi olup bir ay ara mı veriyorsunuz??

canım ben zaten 3 aydır tedavi görüyorum. ilk ay klomen işe yaramadı. hiç yumurtam yoktu. hemen ertesi ay yine klomen verdi doktor. sonrası çatlatma iğnesi. ara vermedik. sadece bu ay hsg çekildiğim için ara verdik.

bende bu ay ilk defa gonal f ve çatl. iğn. kullandım ama drum adet olursan gelme bu ilçların etkisi ikinci ayda devam eder dedi tekrar ilaç verirsem ağır gelir dedi :18::18::18:

yaa ben de hep aynı şeyi düşünüyorum. eşime de diyorum ki bebişim olsun bak gör seni nasıl ihmal edicem, onu ne kadar çok sevicem kıskanacaksın seni önceden ne kadar çok sevmişim onu anlayacaksın dedim :)) bütün zamanımızı bebişimiz çalacak

yok demedi hsg den sonra şansın artar dedi sadece..

bana da önümüzdeki aylarda hamile kalabilirsin hsg sonrası dedi ama antibiyotik kullandığım için bu ay kalmamam gerekiyormuş. o yüzden kullanmasam mı acaba diyorum. belki hsg bu ay işe yarar. o zaman sen bu ay da çalışmalara devam edeceksin dimi

keşke gelsede kuzucuklarımız vaktimiz hiç kalmasa

bende bu ay ilk defa gonal f ve çatl. iğn. kullandım ama drum adet olursan gelme bu ilçların etkisi ikinci ayda devam eder dedi tekrar ilaç verirsem ağır gelir dedi :18::18::18:

aslında doktorun söylediği mantıklı. peki ilaç vermedi ama çatlatma iğnesi vurulacak mısın

evet devam edecem benim bekleyecek zamanım yok eşimle hafta içi ayrı yaşıyorum zaten.. her fırsatı değerlendirmem gerekiyor.. :)

alla alla bana hiç böle şeyler demedi hatta bizim oldu yani sadece internetten okumuştum hsg sonrası 2 gün ilişkiye girmemek gerekiyormuş

zaten ara ara sancı vurduğu için dinmesini psikolojik olarak bekliyor insan.. ilk gün zaten kıvrandım durdum..yumurtlamaya daha var zaten..adetten sayaraktan 14. gün ve sonrası çatlar dedi bana

aslında doktorun söylediği mantıklı. peki ilaç vermedi ama çatlatma iğnesi vurulacak mısın

yok canım iğnede vermedi kontrole falanda çağırmadı o kadar emin gibiydi ki bu ay hamile kalacağımdan ben sormasam onu bile söylemeyecekti

yok canım iğnede vermedi kontrole falanda çağırmadı o kadar emin gibiydi ki bu ay hamile kalacağımdan ben sormasam onu bile söylemeyecekti

ee sonuç sen şimdi beklemede misin? kusura bakma geçmişte yazdıkların gözümden kaçmış sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…