klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

merhaba canım hoşgeldin sende ne güzel hrşeye rağmen yine yüzün gülüyo böle devm et hiç umudunu yitirme hep dua et allaha sığın o duyar seimizi inşallah... bu arada geçmiş olsun canım

hoşbulduk.. iyi dileklerin için sağol.. birgün bizde anneliği tadacaz inşallah.. hsg den sonra hamile kalma şansı artıyormuş..

evet doğru söylüyorsun canım rabbim inşallah ki bizleri öle bi durum koymaz da kendi bebişimizi bize verir

hoşbulduk canım.. sen nekadar zamandır istiyorsun.. canım bitkisel karışımlar var.. onlarla destek yap kendine..

hoşbulduk canım.. sen nekadar zamandır istiyorsun.. canım bitkisel karışımlar var.. onlarla destek yap kendine..

canım ben de 1 senedir istiyorum. 2 kez klomen kullandım bir kez çatlatma iğnesi. ben bal tarçın çörekotu yiyorum 2 aydır incir yiyorum bol bol. valla şiştim onlar yüzünden. çok kilo aldım. sana doktor hsg sonrası antibiyotik verdi mi canım?

benim ki altıda falan geliyo...kızlar sizlerede ilaç kullanmadan önce yumurta takibi yaptılar mı???:26::26::26::26:

beni 2 kez çagırdı ilk gittiğim doktor. yumurtam çatlıyor mu diye baktı. çatlamıyormuş öle dedi. tedaviye başlıcaz diyerek klomen verdi canım

hsg öncesi ilaç vermişti 2 tane onlara devam et dedi..biri antibiyotik..

beni 2 kez çagırdı ilk gittiğim doktor. yumurtam çatlıyor mu diye baktı. çatlamıyormuş öle dedi. tedaviye başlıcaz diyerek klomen verdi canım

bende yapmadı benim yumurtam fazla oluşmuyormuş 1 tane mi ne oluşuyormuş ondan ilaç verdi

bende aynı durumdayım yumurtalar gelişmiyo sonuç olarak bizim sorunumuz yumurtalarda neden herkese sebepsiz diyolar ki bunu anlamıyorum

benim ki 21.30 da geliyor bugün canım. en geç benimki. iyi mi kötü mü bilemedim :)

çok kötü ya valla zaten geceler kısaldı bide geç geliyorlar anca yemek yiyoruz çay içiyoruz derken saat 11:30 oluyo sonra yatağa girip yatıyoz hiçbişi anlamıyo insan zaten bütün gün evde tek iz sıkılıyoruz ee onlarda hem geç hem yorgun gelnce insan kıyamıyo keşke erken gelselerdi

bende aynı durumdayım yumurtalar gelişmiyo sonuç olarak bizim sorunumuz yumurtalarda neden herkese sebepsiz diyolar ki bunu anlamıyorum

onu ben doktora sordum canım. "ilaçla yumurtaları geliştirip çatlatıyoruz.ona ragmen hamile kalınmıyor. bu yüzden sebepsizmiş"

bizimki 3 gün böyle geç geliyor. hatta pazartesi 23.30 geliyor tabi geldiğinde benim surat bir karış. bir de ne oldu diye soruyor. ailemden de uzaktayım, çevremde tanıdıgım kimse yok. aksama kadar duvarlarla konuşuyorum daha ne olsun diyorum ben de :) bazen üzülüyorum ben de haline ama bize de yazıkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…