klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

aynı ilçedeyiz fakat ben köyde öğretmenlik yapıyorum.. gidiş geliş imkanı yok cuma eşimin yanına geliyorum pazar çıkıyorum köye.. :KK43:(

o da kötü yaa. bence sen yumurtlama döneminde rapor al. çok önemli sonuçta. ne öğretmenisin? ana okulu ya da sınıf olsa gerek.. ben de öğretmenim. ama henüz atanamamış olanından :KK43:(

o da kötü yaa. bence sen yumurtlama döneminde rapor al. çok önemli sonuçta. ne öğretmenisin? ana okulu ya da sınıf olsa gerek.. ben de öğretmenim. ama henüz atanamamış olanından :KK43:(

sınıf öğretmeniyim.. senin bölümün ne.. görüyorsun işte atansan bi dert atanmasan bi dert..

cuma çatlatma iğnesi oldum pazartesi kontrole gittiğimde herşey yolunda adet olmazsan gel dedi artık adet tarihimi bekliyorum canım:KK1::KK1::KK1:

ayyy ne güzel.. hadi sizlerden iyi haberler bekliyoruz. ben de geçen ay çatlatma iğnesi vuruldum. vurulduktan sonraki 2 hafta çok güzel ama yaa.. böyle bir sabırsızlık böyle bir ümit dolu oluyor insanın içi...

???????????????????
kacirdin mi kiz milleti
kızlar çok kötüyüm. moralim çok bozuk. fikirlerinize ihtiyacım var.bir kaç saat önce hsg sonuçlarını aldım. sonuçlar temiz çok şükür. kanallar açık. ama doktor bana dedi ki "her şey normal. sebepsiz infertilite. 2 kez klomen kullandınız. olumlu sonuç alamadık. maddi ve manevi zamanınızı almak istemiyorum. zaman kaybetmeyin diye bizim de uzmanımız olan tüp bebek uzmanına yönlendireceğim sizi. bu noktadan sonra onların işi. çünkü hiçbir sorun yok." yaa ne demek bu :KK43:( inanın o an kalakaldım. hiçbir şey diyemedim. hastanenin önünde elimde film ağlamaktan bir hal oldum. ne yapmam lazım. zaten tüp bebek falan yaptıracak imkanımız da yok. yaa doktor çok iyi niyetli bunu biliyorum çok iyi bir kadın ama böyle demesi için çok erken değil mi? daha bir kez çatlatma iğnesi vuruldum ben :KK43:((
takma canim bende ayni durumdayim asilama olcak.
hapiciniz açıksınız niden konuşmuyorsunuz bee adamı sinir etmeyin konuşun haaaa:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
kacir kacir sonra ...
yaa tüp bebek demedi aslında. bizim yapacaklarımız buraya kadar. bundan sonrasına onlar bakıyor. başka tedavi yolları, tahliller falan filann.
canim sikma kendini bir sorun yok hem devlet yapar tup bebegi sen devlet hastanesine basvur asilamadan basla derim ben
merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum..27 yaşındayım. 3 yıllık evliyim ve 20 aydır korunmuyorum.. 4 ay klomen kullandım.. bunun 3 ayındada ovitrelle vuruldum. fakat hiç gebe kalmadım. 2 gün önce hsg çekildim. herşey normal çıktı.. tabi kabus gibi bir gün oldu benim için. hsg çekilecek 5 kişiydik. ben 2. sırada girdim. fakat hepsinden sonra çıktım. maalesef işlemden sonra tansiyonum düştü ve bayıldım.. :KK43: bana bir sürü soru sordular. epilepsi varmı sinir hastalığı varmı filan.. hiçbiri yoktu bende.. kimi korku nöbeti dedi. kimi norolojiye görün epilepsi olabilir dedi. sinirlerim bozuldu. neyse sonuç infertelite sebebi bilinmeyen hamile kalamamak.. en zor olan vaka yani.. doktorlar hiçbirşey yapamıyorlar bu durumda... ya zamana bırakacaksın ya aşılama deneyeceksin ya tüp bebek deneyeceksin.. ya tutarsa diyeceksin ve dua edeceksin.. Allah büyük hepimizin kucağını hayırlı sağlıklı evlatlarla doldurur inşallah.. :)
sende benim gibisin ayni yasdaymisizda iyi bizimde bir gun olcak
bende aynı durumdayım yumurtalar gelişmiyo sonuç olarak bizim sorunumuz yumurtalarda neden herkese sebepsiz diyolar ki bunu anlamıyorum ri:KK19::KK19::KK19:
umutsuz olmayinkizlar en kotusu tup bebek tutar
onu ben doktora sordum canım. "ilaçla yumurtaları geliştirip çatlatıyoruz.ona ragmen hamile kalınmıyor. bu yüzden sebepsizmiş"
tup bebek bizi paklar artik
deniz muhammedömer siz niye konuşmuyorsunuz bakemm

ya yok sayfalari okuyodum geldim.

sınıf öğretmeniyim.. senin bölümün ne.. görüyorsun işte atansan bi dert atanmasan bi dert..

ben de edebiyat. yok yok canım atanmak bir dert değil emin ol. tabi kendine göre sıkıntıları var o ayrı. ya düşünsene 5 sene eğitim gör diploman köşede dursun. akşama kadar kocişi bekle. ortada ne iş var ne de bebiş var ( ay çok kafiyeli oldu :)) geçen yıl atanana kadar bebiş istemem dedim. bu yıl hadi atanamadım bebiş yapayım dedim. ama yok öyleeee... hiçbir şey planlandığı gibi olmuyormuş meğer. şimdi böyle ayran budalası gibi kalakaldım. moral bozukluğundan sınava bile çalışamıyorum. sen kıymetini bil. önce iş sonra kociş ondan sonra bebişşş :))

Kızlar ben de iğnemi dün akşam vuruldum.24 saat sonra ilişki demişti.şu an ayaklarım havada sizi takip ediyorum :-):-):-)

ayyy ne güzel.. hadi sizlerden iyi haberler bekliyoruz. ben de geçen ay çatlatma iğnesi vuruldum. vurulduktan sonraki 2 hafta çok güzel ama yaa.. böyle bir sabırsızlık böyle bir ümit dolu oluyor insanın içi...

inş canım ben çok ümit etmek istemiyorum aslında sonradan çok üzülüyorum çünkü ama zaman geçmiyo :18::18::18:

kacirdin mi kiz milleti

takma canim bende ayni durumdayim asilama olcak.

kacir kacir sonra ...

canim sikma kendini bir sorun yok hem devlet yapar tup bebegi sen devlet hastanesine basvur asilamadan basla derim ben

sende benim gibisin ayni yasdaymisizda iyi bizimde bir gun olcak

umutsuz olmayinkizlar en kotusu tup bebek tutar

tup bebek bizi paklar artik

ya yok sayfalari okuyodum geldim.

hoşgeldinn.. canım ben birkaç ay kendi haline bırakıcam.. sonra bir aşılama deneriz artık. ya her devlet hastanesi de bakmıyor ki bu işlere. git gel mesele.

Kızlar ben de iğnemi dün akşam vuruldum.24 saat sonra ilişki demişti.şu an ayaklarım havada sizi takip ediyorum :-):-):-)

ayyy çatlak seni... moralim bozuktu güldürdün beni :) bak tutarsa burda hamile kalmış oluyorsun. topic bebişi olacak :))

ayyy çatlak seni... moralim bozuktu güldürdün beni :) bak tutarsa burda hamile kalmış oluyorsun. topic bebişi olacak :))

Ay valla ne güzel olur.eşim de diyo yeter duvardan aşağı in:-) nelere katlanıyoruz ya Mevlam güldür yüzümüzü

ay ben ne deyim sana halvetten sonra ayaklar havada burayımı takip ediyosun:KK52::KK52::KK52:kısss hadi bakalım atışı 12 den vursanız bari:KK9::KK9:

:KK43::KK43::KK43:kızlarrr benim dişim çok ağrıyor :KK36:ama ilaç içemiyorum biliyosunuz şüpheli beklemedeyim :KK49::KK49: tuzla gargara falan yaptım olmadı kolanya koydum pamukla ama kaplama olduğu için ne kadar olur bilmiyorum kafayı bulcam bu gidişle:111::111::111:

:KK43::KK43::KK43:kızlarrr benim dişim çok ağrıyor :KK36:ama ilaç içemiyorum biliyosunuz şüpheli beklemedeyim :KK49::KK49: tuzla gargara falan yaptım olmadı kolanya koydum pamukla ama kaplama olduğu için ne kadar olur bilmiyorum kafayı bulcam bu gidişle:111::111::111:

canım evde karanfil varsa karanfil çiğneyip bastır dişine. çok geçmiş olsun. ahh o diş ağrısı :KK43:(

ay ben ne deyim sana halvetten sonra ayaklar havada burayımı takip ediyosun:KK52::KK52::KK52:kısss hadi bakalım atışı 12 den vursanız bari:KK9::KK9:

Birşeyler ettik ama bakalım :-):-) bir hamile haberi duysak da rahatlasak bari canlar ya

X