Anket kk balosu olsun mu? olmasın mı?

kk balosu olsun mu? olmasın mı?

• Ankete Katılan
    119

AYNEN KATILIYORUM CUNKU BENIM GELMEM IMKANSIZ

ne oluyor lem 2 dakika boş bıraktık diye :mymeka: içinizde en çıtır benim tabiki balonunda prensesi benim:mymeka: şunlara bak hepsi ninem yaşında olmuşlarda konuşuyorlar prensesmiş aynaya bakın kızlar:Roflol:

olsun tabii ama muhakkak adapazarında olsun:) öle prenses mrenses havalarına girenlere de söylimm ben KÜLKEDİSİ:)

Nerde, nasıl , ne zaman diye düşünüyorum. Ama bu kalabalığa bir stadyumda balo olur herhalde. Bencede olmasın gidemezsek ya çatlarız valla.

böyle bir şey olmaz diye düşünmüştüm ancak çok kişi olumlu hatta pozisyonunu bile belirlemiş.Neyse bende geleyimde güvenlik tedbirlerini üstleneyim bari.:1yes2: :Roflol:

geldim lereenim herkesi tanıma fırsatı olur ne güzel
bizler ana kraliçe olarak.. iyi düşünmüşsün nedimeler hazırmı ki
mihrace ne güzel bir düşünce bu..bayıldım inan

mihrace sen kraliçesin zaten biz ana kraliçeler yanlış anlaşılmasın:):):)

kız sen cem yılmazmısın yoksam:uhm:
ne yoyuyon kendini buralarda:Roflol: :Roflol: :Roflol:

ya biz burda bile birbirimizi boğazlamamak için zor tutuyoruz kendimizi,
kazenin herkesin başına bi güvenlik koyması lazım ölesi bi baloda:Roflol: :Roflol: :Roflol:

Türkiye nin başkenti Ankara oduğuna göre Ankara da olsun kim ne istiyorsa onu olsun kostüm bolosu gibi olsun herkes birbiriyle tanışsın fakat şu an olduğu gibi kimse birbirini tam olarak görmesin
-anlıyormusunuz beni- :))) büyü bozulmasın

ben Zeyna olacam siz ne olursanız olun

balonun kralı yok ortalarda neden gelmediki acep birde ona danışsaydık olur mu olmaz mı ya da olursa nerde olur bağış toplanması egitim gönüllülerine verilmesi mümkün mü falan filan bir sürü soru var soracak

kral kazen çok yaşa kral kazen çok yaşa

ana kralıçelerden onay alırsa katılabilir balonun kralı..yoksa dışarıdan seyreder:):):):):):)

ha birde bunu geleneksel hale getirelim 1.kk balosu, 2.kk balosu,3.kk balosu 4.
5.6.7.8.9............................................

(fazla uçtum galiba)

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Biz yeşilimle bu kıyafeti giyeceğiz ne dersiniz .Ana kraliçe olarak:)

lereenim emeklerine sağlık harika bir kostüm bizede yakışır :):):)

Olsa ne güzel olur bir sene gidemeyenler öbür sene giderler ne de olsa geleneksel olacak valla ben nerede olsa gelirim ohh bir sürü ablam birsürü kardesim olur ne güzel bir fikir:))

yeşilim ve lerenimmm çok güzel kıyafte bak şimdi ben giycem şimdiden düşünmek lazım dimi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…