Anket kk balosu olsun mu? olmasın mı?

kk balosu olsun mu? olmasın mı?

• Ankete Katılan
    119
kafamçokkarıştı :emir_bebek: yasakkelime sırnaşık şey lülülülülülü Kötü Kazen senağlama tatlicadiarzu

iyi olurda nasil ??
hem ben gelemem ki!!!Çok üzgünüm çoook

evet ya süper bir fikir neden olmasınsırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

beni unutma unutma beni unutma bilirsin unutulmak dokunurya her insana
sende kendi payından bir hatıra seç
ve o ben olayım unutma beni unutma

Türkiye nin başkenti Ankara oduğuna göre Ankara da olsun kim ne istiyorsa onu olsun kostüm bolosu gibi olsun herkes birbiriyle tanışsın fakat şu an olduğu gibi kimse birbirini tam olarak görmesin
-anlıyormusunuz beni- :))) büyü bozulmasın

ben Zeyna olacam siz ne olursanız olun

ee sen zeyna olursan ben ne olucam susim olmaz zeyna ben olucam banane bananeeee

yeşilim ben boşuna ağıtlar yakmıyorum unutuldum diye senağlama

kazene iki defa ben söyledim bir kerede elife söylettirdim yorum yazacam dedi ama hala bekliyorumKötü Kazen

canooo sende zeyna ol susi de olsun fazla zeyna göz çıkarmaz dimi ama naniknanik

lente'cim bende çok helecan yapmıştım ama dediğim gibi hala kazen' den haber yok bakalım kral ne diyecek beklemedeyim hala:kızgın:

Kötü Kazen Kötü Kazen Kötü Kazen Kötü Kazen Kötü Kazen Kötü Kazen

özür dilerim size laf yetiştireceğim diye buraya yazamaıdm. Şimdi fiki çok güzel AMA çok iyi planlanması gerekiyor. Yardım amaçla yola çıktığınız anda valilikten izin almanız gerektiğini de hatırlatayım(Acema sen bilirsin Çorum'daki köy olayı).
Birde mantar gibi 77 düvende bu üyeler nasıl toplanır ? kim organize eder ? Benim tempomu biliyorsunuz.
Durum budur
destek se destek....

ya gerçekleşebilse süper bir fikir hemde yardım amaçlıda olcak ama herkes gelemez ki olursa ben tüm imkanlarımı zorlarım lerenim yeşilim mihrace ana kraliçelere sevgiler:1hug:

ben bi araştıracağım bakalım neler yapabiliriz ya da yapabilirmiyiz inşallah olur

inan mihrace ben sadece oyun amaçlı diye düşündüm o sebepten kazenin esprili cevap vermesini istemiştim..

yeşilim ben ciddi düşünüyorum ama uygulamaya koyabilirmiyiz bilmiyorum

valilikten onay falan alınır yer ayarlanır bunlar çok sorun olmaz sanırım da üyeler gelebilirlermi esas sorun bu eğer katılım fazla olmasa bütün emekler boşa gider o zaman benim düşündüğüm kısmı bu

çok güzel bi fikir ama diğer kızlara katılıyorum türkiyenin dört bi yerinden yazanlar var yurtdışından olanlar var gelmeleri imkansız vede haksızlık olur hepimiz bi arada olmadıktan sonra :S

oyumu balo olsun yönünden kullandım ama yaşadığımız şehirler farklı olduğu için bir yerde toplanmak zor olur...:1no2:

X