Kızlık zarı dikimi yaptırdık bugun

Allah mutlulugunu daim etsın kımse anlıyamaz bu durumu dıyoruz ama sızın gıbı ınsanlar cevresınde gorenler bılenler ancak anlıyabılır ve bırde halen ınsanıyetını kaybetmemıs ınsanlar ..bu hıkaye gozlerımın dolmasına sebep oldu hıkaye dıyorum cunkı bızımhayatımız bır hıkaye gıbı once paramparça oluyor sonra yenı bır hayata baslıyoruz yalnız hep yarım ve vıcdan azabıyla gecen bır yarımlık ..

burda gaddarca yorum yapan arkadaslar bıraz vıcdanlı olun ...

oyle yorumlar okudum kı kadın ben yasıyorum bakıre degılım catır catır yatıyorummm ama sızın gıbı yamamıyorum kendımı dıyordu onada saygım var herkesın yaşayıs tarzı farklıdır bız nasıl saygı duyuyorsak sızde saygı duyun lutfen

Ogullarinizi adam gibi yetiştirin. Erkek çocuk olduğu zaman sanki dünyanın en kiymetli yaratigiymis gibi davraniyosunuz sonra o erkek çocuk başkasinin kiz evladini koynuna alirken de sonra kullan at gözüyle ilişkiler yasarken de evleneceği zaman kendisi çok temizmis gibi bakire kiz ararken de dünyanin en kiymetlisi sanıyor. Sonra kizlarimiz kardeşlerimiz bu hallere düşüyorlar. Bir de hemcinslerinizi kiniyorsunuz yazik.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kuranda bu işin günahi ve cezasi erkeğe de kadina da aynidir. O zamanin şartlarında ikisine de 100 kirbactir cezasi.
Erkeğin elinin kiri diye erkek bu halti yedikce sirti sivazlanir ama kadin yapinca sanki dünyanın civisini cikarmis gibi gorulur.
Kurana gore bu işi evlenmeden yapan erkek bakire kiz alamaz. Kiz da ayni şekilde bakir erkekle evlenemez.
Herşeyi kurana gore yargilamayi bilirsiniz işinize gelmedimi gormezseniz kurani.
Buradaki kimseyi yargilama hakkiniz yok sizene Allahin isine ne karisiyorsunuz?

ben karsımdakı ınsanı kendime olan saygımdan dolayı kandırmaktan korkarım aslında.. diktirdi, el degmemıs gonca olarak eşine kendıne rahatlıkla sunabılır arkadasın... erkekler bunu hak edıyor burası çok dogru, ama kendıme olan saygım bunu asla hak etmıyor maalesef..

Son düzenleme:
Erkekler kadinlarin vajinalarina burunlarini soktuklari icin bunu hak ediyorlar. Hayirlisi olsun. Ben asla boyle bisey yapmazdim.benim karsima cikacak erkek bana bunu soramaz da soracak erkege de bu mustehak.

Is bittikten sonra ne denir ki; hayirli olsun.

Dipsiz Not: Ayrica erkekler bunu hakediyor demek diktirme olayina kilif bulmaktir. Sen o erkekle evleniyorsan her seyi hakediyorsun. Evlenme zorla mi evlendiriyorlar.

Son düzenleme:

Dünya çok ilginçleşti...

Korkuların çaresi bulunmuş tebrikler!!

Allah ıslah etsin.

Allah'dan korkan kuldan utanan nesiller gelemeyecek sanırım böyle devam edecek ...

Çok güzel yorumlamışsınız gerçekten.Ben bir ara estetik cerrahide çalıştım bu işlemi yaptıran herkes bayağı kızlardan değildi.Çoğu karşısındakine güvenmiş uzun zaman evleneceğini düşünmüş o kişiyle.Yazık bir de bu şekilde bilip bilmeyen insanlar tarafından yargılanıyorlar çok yazık...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Haklısınız ama keşke kuranda yazan bizim hayrımıza olan şeyleri uygulasalar.

Ben Allah'ın kurallarına uyan ve geçmişi temiz bir adamla yuva kuracağım inşallah. Temiz adam istiyorum Biliyorum Allah'da öyle birini nasip edecek. evet bende soracağım temiz mi diye.

o empatiyi diktirene karşı yapıyosan birazda kandırılan adama karşı yap kardeşinin abininin bi ömür kandırılmasını normal karşılayabilecekmisin

bu bi oyun değil ki sen daha önce biriyle beraber olmuşsun o zaman hakkını kaybettin bakire olmayan biriyle evlenmek zorundasın diyeceksin
herkes kendisi seçer kimi tecrübeli ister kimi tecrübesiz dürüst olduktan sonra kime ne ne istediği

her sevgilimle sevişiyim ama kocama bakire gidiyim diye daha adama söylemeden nolur nolmaz belki kabul etmez diye gidip diktiriyolar tabi bi de daraltma var

evlilik dışı cinsel ilişki bana göre çok normal zaten

bi de zaten burda yazdıklarımız bunu yaptıranların fikirlerini değiştirmeyecek ortada doktara gidip kızlık zarımı diktiremek istiyorum deyip soyunan bacaklarını açan bi kadından bahsediyoruz eşim dediği adamı bi ömür kandırabilecek karakterdeki kadından bahsediyoruz

gözünüzü sviyim cocuk yapmayın da eşine hayat arkadaşına bi ömür yalan söyleyen kadının yetiştirdiği çocuğun pek sağlılkı olacağına hiç ihtimal vermiyorum

Abim kardeşim bir kizin gunahina girerse girmişse, baskasi tarafından kandirilmayi da hakeder. Abim kardeşim nefsine hakim olmuşsa allah da ona kendisi gibi birini inşallah nasip eder.
Ne ekersen onu biçersin. Çalma kapiyi çalarlar kapini demişler. Birisinin canini yakarsan gün gelir senin de canin yanar neden diye sorgulayamazsin.
Allah herkesin niyetine gore versin.

Çok güzel yazmışın ağzına eline sağlık arkadaşım.

Tevekkül eden insan huzurlu insandır.

Bravo arkadasim ne güzel yazmissin. Burda konu ile alakası olmayan kişiler neden yazıyor ve eleştiriyor anlamıyorum. Sen tamam evlilik disi ilişkiyi normal görüyorsun diktirmiyosun bırak diktiren de diktirsin. Niye kandırma olarak algılıyosunuz bu durumu anlamış degilim. Allah kahretsin ki keşke buna mecbur olmasak. Ben yazdığımda sorduğumda burda ahkam kesenler bana neden bişey yazmadi. Ben danışmak amaçlı yazdım, ama bana cevap verenler hep bu işlemi yaptırmak isteyenlerdi. Ve ben zaten psikolojik olarak çökmüş durumdayım. Karsima çıkacak insana soylerim vakti geldiğinde diye düşünüyordum ama burda tehditlere maruz kalmış insanlar var ve gercekten bir çok erkek art niyetli. Düşünceleri şu sen istediğin kadar tek kişiyle oldum ya da bi kez oldu de sana resmen orospu gözüyle bakıyorlar. Simdi bu cumleme çok bilmiş bazı kişiler aynen şunu yazar `senin de öyle bi adamla isin olmaz, başka birini bulursun seni boyle kabul edecek `. Insanlar maalesef kavun değil koklayip evet bu olgun diyemiyorsun. Ben gerizekali ben bu durumu yaşadığımda psikolojik sorunlarım vardi ama doktora gitmedim sonradan borderline olduğunu öğrendim. Ve araştırırsaniz özelliklerini ne demek istediğimi anlarsınız. Suanda ilaçlarla bi sekilde bunu baskilamaya çalışıyorum. Yazik ki zamanı geri alamıyorum. Olan oldu. Hala bi barışıp bi ayrılıyoruz. Neden cunku bende boyle bi operasyona hala karar veremedim. Insanın ilkleri özel oluyormuş. Keşke benim için son olsa da evlensek ama guvenemiyorum yine terkedilecem. Maruz kaldığım hakaretler beni bitiriyor. Intihar etmek çözüm gibi geldi biara. Çok okudum onun psikolojisine de girdim. Ama anneme kiyamadim. Ben gidicektim belki ama o hep uzulecekti. Bunu ona yaşatmak istemedim. Ailemin yüzune bakamıyorum. Cunku o durumu yaşayan ben ben değildim. Kendime geldikçe ne kadar hata yaptığımı anladım. Simdi siz eleştirenler hymenoplastinin size ne gibi bi zararı var? Birebir olarak bu durum hakikaten sizi neden bu kadar etkiliyor. Eğer din derseniz kandırma kul hakkı derseniz gercekten dini bütün müslümanlar misiniz ? Hayatta hiç günah işlemeyen insanlar misiniz ? Ve eminim ki bizim karşımıza bakir birisi de çıkmaz, üzülmeyin. Insani en çok kendi tanir. Sizlerinde kimseye söylemediğiniz soyleyemediginiz sırlarınız yok mu? Ben inançlı bi insanim kandırma olarak görmüyorum bu durumu nasil olsa hesap gunu herseyi öğrenecek. Yani biraz erteleyerek bu sirla yasiycaz. O yüzden siz de üzülmeyin kendinizi bu kadar kasmayin.

konuşmaya değmez canım o kandırdıklaırnı sandıkları erkekler er geç onları da aynı şekilde aldatır eminim buna. yalanla yuva kurulmaz. az delikanlı olup yaşadığı ilişki ardında duramayan insanlar hayatta hiçbir şeye sahip olamaz

benim böyle yalanlara ihtiyacım olacak kadar kendime saygım var ama sizin dikiş nakış setine baya ihtiyacınız olacak saygısız!

O zaman saygısızlar arasından uç git. Keşke dikiş nakış setiyle olsaydı süper olurdu. Ama bak sana bi teklifim var ben kizlik zari diktiririm senin de beyin zarini diktiririz. Belki indirim yaparlar. harun hocaya soruyum mu senin için

Ayrıca sayın editörler lutfen burda konu ile alakasız olup bu durumda ki insanlara hakaret edenleri engeller misiniz ? Ben kadinlar kulübünü kişilik haklarına saygılı bir yer olarak görüyordum ama maalesef öyle değil galiba. Şayet tüm foruma yetişemiyorsanız bu konuda size yardımcı olabilirim. Herkesin kendi vücudu kendi tercihi.

Ahahaha sayenizde kesin karar verdim sağolun gercekten sayın arkadaşlar. Bir an once gidip diktirmem lazım. Size dua edicem. Hemcinslerim bunu yapıyorsa Allah bilir erkekler neler yapar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…