Kızlık zarı dikimi yaptırdık bugun

Yani benim soylemek istedigim sey bu zamanda oyle erkek yuzde sifir kadar az bu adam hic mi baska ortama girmedi diye dusunmeden edemiyorum simdiki erkek arkadas ortamlarini da dusununce hadi o adam masum baska arkadaslari da mi aklina girmedi yani pek yanaşmadim bu dusunceye

onun erkeklerin gizli dünyasından haberi bile yok .kimbilir çocuk kimlerle neler yapıyordur.

haklısınız elbette ama bakir kalmak isteyen erkek aynı kadın gibi nefsine hakim olur, erkekler için zor bir durum tabi ki ama bakire istiyosa bakir olmak zorunda
bu kadar büyük konuşma bence sende birgün bdv bölümüne nişanlım beni aldatıyor diye konu açarsın belli mi olur ne kadar eminsin nişanlının bakir olduğuna..

ileride kızınız annesinin özelliklerini alıp sevgilileriyle yatmaya başlayınca tekrar düşünürsünüz :)

Unutmayız efendim :) Yetiştirme şekliniz doğruysa kimse kimseyle yatmaz emin olabilirsiniz :)
Büyük konuşmayın derim
Ilerde ne yaşayacağınızı, kızınızın neler yapacağını birtek Allah bilir.
Sizin bu tavırlarınızı görünce lise yıllarındaki komşumuz geldi aklıma.
Sizin gibi düşünen ve yaşayan bir baba, kızını mükemmel yetiştirdiğini , asla kötü birşey yapmayacağını anlatır dururdu.üstüne birde kızının etrafında erkek sineğe tahammülü yoktu. Belli eve giriş saatleri falan vardı.
O kızcağız evli dershane hocasıyla birlikte olmuştu, hemde 16 yaşında.Anlattığında şok olmuştum.

bu kadar büyük konuşma bence sende birgün bdv bölümüne nişanlım beni aldatıyor diye konu açarsın belli mi olur ne kadar eminsin nişanlının bakir olduğuna..
günümüzde evli erkekler bile birbirlerine yalancı şahitlik yapıyor da. bekar bir erkek boş mu duracak. muhtamalen bu arkadaş ev kızı ve dış dünya ile pek teması yok.

sevişmemiş erkek bulmanın nesi gurulanacak bişey ki. isteyen istediğyle sevişsin zaten bazen diyorum ülke olarak sevişsek rahatlayacağız

Butun bu kavgalar hep sevisememekten :) oyle bisey ki evlenince bile zevkine varamiyor zavalli kadinlarimiz. Hele esi erken bosaliyosa falan karsilastirma sansi da yok :)

Şöyle konular görünce sinirlerime hakim olamıyorum cidden. Ben mi fazla feministim yoksa böylr düşünmek çok mu basit?
Kadın bir zardan mı ibaret yani? Ahlak bekçileri de kalkmış "ilerde çocuğun da herkesle sevişir" bilmem ne diyor. Size ne kardeşim! Git kendi namusunla ilgilen. İsteyen evlenmeden ilişkiye girer, isteyen evlenince herkesin aklı var. Erkekler her boku yerken iyi. Ama kadın yapınca adı oros... ya çıkıyor. Şu iki yüzlülüğü hazmedemiyorum cidden
.

Türkiye'de kadınlar eziliyor diyoruz. Daha kadın olarak birbirimize destek olamayıp birbirimizi aşağılıyoruz. Erkekler tarafından hor görülmeye şaşırmamak gerek böyl zihniyetler oldukça.
Allah herkese akıl fikir ve beynini kullanma yetisi versin.

işte çok sıkmamak lazım demekki çocuğu dozu iyi ayarlamak.. böyle ters etki yapabiliyor

Kadin haklarini koruyalim. Bir kadin olarak diktirme operasyonlarina destek cikalim cunku bunun sorumlusu kadin degil, bakir olmayan erkekler... Bakir olmadiklarini rahatca soyledikleri icin, buna gerek gormedikleri icin her sey mustehak onlara.

Ironi yapmistim cok mu fazla oldu. Bu da mi gol degil. Neyse....

Konu sahibi banli degil uyelik iptali yaptirmis ya da Kazen uyeligini iptal etmis.

Son düzenleme:

Destek çıkmak istemiyorsan aşağılamaya da gerek yok bence. Herkesin ahlak yargısı kendine. Sana göre evlenmeden ilişkiye girmek yanlıştır, bir başkası için sorun teşkil etmez. Ama bu sana o kişiyi yerden yere vurma hakkını da vermez. Bende evlilik öncrsi ilişkiye sıcak bakmıyorum ama kalkıp kişiyi "ahlaksız" olarak nitelendirmiyorum. Kendi tercihi, kendi hayatı, kendi bedeni. Yargılamak kimseye düşmez.
Sizin ki gol değil, ıskalamış.

Pardon da benim dusuncemden sana ne! Kadinlari asagiladigini dusundugum bir operasyonu asla ve asla desteklemem. Siz de bir kadin olarak desteklemeyin ama yok bu bakir olmayan erkeklere her sey mustehaktir demek isinize geliyor. 400 bin kadin uyenin oldugu bir platforma yaziyorsan her yoruma acik olmak zorundasin. Kendi dusuncem, kendi hayatim , kendi yorumum.

Birde bunu merak ederim, bu her sey mustehak olan erkeklerle neden evleniliyor.

Senin ki de direkten donmus canim. Bir daha ki sefere daha isabetli atis yap.Kadin haklarini baska konularda arayacaksin.

Son düzenleme:

Sence bir kadın kızlık zarını neden diktirir? Yurtdışında böyle bir şey var mı? Kaldı ki kendinde ingilterede yaşıyorsun sanırım aradaki farkı fark etmiş olman gerekir. Toplum baskısı yüzünden kadınlar korkuyor ve bu yüzden ülkemizde namusun simgesi olarak görülen "zar"ını diktirmek zorunda kalıyor. Bakir olmayan erkeklere her şey müstehaktır gibi bir cümle kurmadım.
Sadece bir erkek evlilik öncesi ilişkiye girdiğinde "erkektir yapar" diye sırtı sıvazlanırken, kadının "namussuz, oros..." diye yerin dibine sokulmasını anlamıyorum. Bu tamamiyle iki yüzlülük. Umarım anlatabilmişimdir.
Gol atmakla uğraşılcağına gol nedir onu bilmek gerekiyor önce, iyi geceler:)

Aradaki farki ben fark ettim ama sen farkedememissin ustelik birde farkettigini saniyor iken. Yurt disinda boyle bir sey yok cunku kadinlar ne yasarsa yasasin arkasinda duruyorlar.

Korktugun seyi yapmayacaksin ya da yasiyorsan arkasinda duracaksin.

Bir hata yaptim - ki genelde buna hata denir, kimse severek isteyerek olmamistir, o zaman diktireyim de evleneyim zihniyetindeler.

Kadinlarin bir yere gelmesinin cozumu diktirmek degildir. Ben kimseye o. diye bir kelime kullanmadim. Ustelik her halti yeyip sonra bakireyim diyenlere de karsiyim cunku benim savundugum kimsenin zar/zarsizligi degildir.

Bir kaza olur , bir tecavuz olur bir travma yasanir , o zaman diktirme yoluna gidilebilir ama onun disindakilere karsi sifir empatim ve sempatim var. Hele ki buraya gelip ben diktirdim , sizde diktirin, bu erkeklere her sey mustehak diyenlere karsi asiri bir antipatim var.

Sana da iyi geceler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…