kızlarrrr yanıyorummmm :(

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
14 Eylül 2007
5.494
237
ya kıslar 3 gundur midem cayır cayır yanıyor
gece oturur pozisyonda uyuyorum..
cmts.si gozume uyku girmedi
gögsümden agzıma kadar yanıyorum
sizde de varmı
ne yapıyorsunuz yanma icin
ben renie kullanıyorum ama banamısın demiooo
senağlama

canım bende yok var ama rahatsız etmiyor reflüden olabilir midenle ilgili.. bence doktora git doğumdan sonra ihmal etme geçmiş olsun

hidenciim bana doktorum mide yanması için 1çay bardapı suya 1çay kaşığı cep sodası koyup karıştır iç dedi hakikaten çok iyi geliyor bence dr.una bir sor okeylerse dene rahat edersin

yemek borusuna kaçan asit kalıcı hasarlara sebep olabiliyormuş okadar aşırı ise doktora bildirmelisin bence bende de yanma oluyor ben gaviscon kullanıyorum 15 dk da kesiyor

ay kızlar evet ya bende hamilelikten önce reflü ve ülser vardı,bence de ondan bu kadar sıkıntı cekiyorum (

gecmis olsun canim
ben sut iciyorum geciyor benim hamilelikde hep ole oldu
oglumda da simdi geene yanma var
insallah reflu falan olmaz sonra bana
migde yanmasi kotu bi sey gercekten

öncelikle çok Geçmiş Olsun.geçen Gün Prof. Dr Ibrahim Saraçoğlu Nun Tvde Yaptiği Bir Konuşmayi Dinlemiştim.mide Yanmasi Için, Mide Yanmaya Başladiği Anda Iki Yudum Süt Içilmesi Gerektiğini (ama Ne Fazla Nede Az) Sadece Iki Yudum Söylemişti.mide Yanmasini Kesermiş Hemen.ama Bi Saat Sonra Yine Başlayabilirmiş.başladiği Anda Yine Aynisini Yapmak Gerektiğini Belirtmişti.midem Yanmadiği Için Daha önce Denemedim.umarim Siz Faydasini Görürsünüz.

canım al bendende o kadar mahvediyor beni sanırım benim yemek borum çoktan tahriş oldu bile sıcak çay bile içemiyorum dün değil evvelsi akşam gece 03:00'a kadar uyutmadı beni bende oturur pozisyonda uyudum sabahta işte dün dökülüyordum haftaya vizitim var doktor ile konuşacağım
rennie yutabileceğimi söylemişti ama ben ilaç kullanma taraftarı değilim hiç elim gitmiyor ((
sanada çok geçmiş olsun doktorumun dediklerini buradan paylaşırım canım
öptüm

Bende aynı dertten muzdaribim. Doktorum rennie yazdı. Onu kullanıyorum o da bazen geçiriyor bazen bana mısın demiyor. Anlaşılan doğuma kadar katlanacağız..

Beb mide yanmasını 2 aylık hamile olduğumdan beri çekiyorum.
Doktorum ilaç yazayım dedi istemedim.
İlk zamanlar limonlu soda içiyordum.
Şimdilerde süt içiyorum çok iyi geliyor.
Çok zor bir durum canım Allah yardımcın olsun

ay hidencim yanıyorum diyince sıcaktan yanıyorsun sandım :))))) ben biraz öyleyim de :))) mide yanmam yoktu çok şükür ama bi kaç gündür hafiften başladı sanki... gaviscon'u vermişti doktorum önceden ama bi kere içebildim. kusuyordum nerdeyse... yediklerine eminim dikkat ediyorsundur ama fazla yağlı baharatlı yememeye dikkat et. geçmiş olsun çok...

canım öncelikle Allah kolaylık versin çok cektim mide yanmasından korkutnak istemem ama son haftalarında dahada fena olabilir bende öyleydi şurubu yanımda taşıyıp direk şişeden içiyordum 3 günde bi şurup bitiriyodum arkadaşların dedigi gibi gaviscon dene olmadı kuru badem ye iyi gelir

eskiler mide yanmasının çocuğun saçlı olacağı anlamına geldiğini söylüyolar.. yani bebeğin saçları mide yanması yapabiliyormuş... rennie çok etkili değil bildiğim kadarıyla,gaviskonun çiğneme tabletinin tadı kötü geliyorsa şurubunu da içebilirsiniz.. rezene çayı da mideye iyi geliyor..

çok geçmiş olsun cnm .. Şeniz

canımm yaa geçmiş olsun bendede ara ara oluyoo ama yediklerimden dolayı oluyo mesela geçen sabah simit yemiştim akşama kadar kıvradım midemdenn.. o yüzden çok yağlı şeyler yememeye çalışıyorumm. çokk zorr seni anlıyabiliyorumm.. ama ben hiç ilaç felen kullanmadımm. çok ağrıyıncada süt içiyorum..

çok geçmiş olsun hidencimm bende de var mide yanması ama ben hap kullanmıyorumm istemiyorum kullanmak soda falan içiyorumm azıcık rahatlatıo geçmezsede çekiyorum öle anlayacağınn ama çok kötü gerçekten mide yanmasıı ben hiç bilmeszdim mide yanmasını oğlum bana öğretti:)))

oo canım kendin diyosun zaten hamilelikten önce reflün oldugunu allah yardımcın olsun benim babamdada reflü var migde yanması icin doktorun bize verdigi şurupla babamla kulandıgımız şurup aynı adam bunla yaşamaya başladı artık ama o şurup gercekten cok iyi hemen icimdeki yangını söndürüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…