kızlarr sıze bır soru .. acıl fıkır lutfenn .. !!!!!!

• Konu Sahibi qanatsizmeleq
  • Başlangıç Tarihi
kızlarrrr ben dayanamadım test yaptım adetime 10 gün war ama bi çizgi silip çıktı we ayrıca sanki dalgalı çizgi gibi acaba fazla idrar koyduğum içinmi nedir bu acil cewap yazın deliricemmmm

canım hemen kan testı yaptır bence hamıssın gıbı :)) :CüvCüv: :1hug: hihoyyyt

yanlışşş aklarm kızlar diğer testte tek çizgiii hangisi doğru bunlarınnnnnnnnsenağlama

canım hemen kan testı yaptır bence hamıssın gıbı :)) :CüvCüv: :1hug: hihoyyyt

ya diğer test tek çizgi çıktı bitanem hangisidoğruuuu bunlarınnn tok karnına yaptım diyemi böyle oldu acaba:çok üzgünüm:

ıdrar testıne guvenme pozıtıf cıkıo negatıf oluo ngatıf cıkıo pozıtıf oluo dırek kan testı yaptır olmadı oda negatıf cıkarsa 1 hafta daha bekle tekrar yaptır :teselli:

ıdrar testıne guvenme pozıtıf cıkıo negatıf oluo ngatıf cıkıo pozıtıf oluo dırek kan testı yaptır olmadı oda negatıf cıkarsa 1 hafta daha bekle tekrar yaptır :teselli:
ne biliim cnm yaaa çok fena oldum şimdiiiii ay beklemek çok zorrrrrr:çok üzgünüm:

eed cnm cok zorr ama bana sen hamıssın gıbı gelıo :CüvCüv: hihoyyyt a.s.

kızlarrrr ben dayanamadım test yaptım adetime 10 gün war ama bi çizgi silip çıktı we ayrıca sanki dalgalı çizgi gibi acaba fazla idrar koyduğum içinmi nedir bu acil cewap yazın deliricemmmm

ya 10 gün varsa adetine belli olması imkansız ama, çift çizgi silik de olsa hamile olduğunu gösterir ama idrar testinde bunun şu aşamada belli olması imkansız, belki test bozuktur yeniden bi tane alıp yapsana, onda da aynısı olursa kan testi yaptır ve dra git. bak benim adetimden bikaç gün geçmişti, ben hamile olduğuma ihtimal vermiyodum,arkadaş illaki test yapcaksın dedi zorla kolumdan sürüklyip eczaneye götürdü, neyse testi aldık işyerinin tuvaletinde yaptık, tek çizgi çıktı, bende bak gördünmü hamile değilmişim dedim, o da kız testi atma ben de yapiim belki hamileyimdir diye gırgır yaptı, gülüştük falan sonra ben testi bi köşede bırakıp elimi yıkamaya lavaboya doğru gittim,o sıra da arkadaş tuvaletteydi halen, sonra yeniden testin olduğu yere geri döndüm, arkadaşa da hadi be napıyon içerde daha diye gırgır geçiorum, tesadüfen gözüm teste ilişti bi baktım çift çizgi oluşmuş, bi tanesi çok silik, arkadaşa kız bu iki çizgi oldu ama çok silik dedim, bi heyecanla çıktı tuvaletten bi baktı kızım hamilesin sen dedi, yani demek istediğim çizgi silik de olsa hamilesin demekmiş, ama sen ikinci test tek çizgi çıktı diyosun, biraz bekledin mi, hemen sonuç vermiyo bikaç dakika bekliceksin, bi de bunun açlıkla toklukla bi alakası yok canım, kan şekeri mi bu açlığa tokluğa göre değişsin kaydirigubbakcemile3

ben beklemedim canım 5- 10 dk bekledm okadar yanlışmı yapmışım

ben beklemedim canım 5- 10 dk bekledm okadar yanlışmı yapmışım

yok 5-10 dkya kadar kesin çıkar, ben hiç beklememiştim, hani idrar o hazneyi ıslatıyo ya, tamamen ıslanana kadar bekledim, tek çizgi göründü diğeri görünmedi bende hamile diilim dedim, sonra dönüp gelince bi baktım çift olmuş çizgiler, ben en fazla 1-2 dk beklemişimdir

:
benim ilk test öyle oldu biraz geçti çift oldu ama dağınık çizgi oldu ikincisi hiç çıkmadı

:

benim ilk test öyle oldu biraz geçti çift oldu ama dağınık çizgi oldu ikincisi hiç çıkmadı

ya niye b kadar stres yapıyosun yaaaaaa, vallahi gelip dövecem, bu benim yazdığım yazı boşa mı gitti, kız allah seni netmesin, biraz relax ol yaaa :mymeka:

bız boleyız ısde dunden berı konusuoruz bırbırımızı beklıoduk ama ben adet oldum .. bundan stres yapmıcam dıcem ama ıns becerebılırım :dance:

bız boleyız ısde dunden berı konusuoruz bırbırımızı beklıoduk ama ben adet oldum .. bundan stres yapmıcam dıcem ama ıns becerebılırım :dance:
ya aslında sizde haklısınız, illaki bu durumu yaşamanız gerekiyo, keşke biraz güçlü olabilseniz de bu dediklerimi uygulayabilseniz, insan yaşayınca anlıyo, aslında ne kadar basitmiş becerememişim diyo, bendede aynısı olmuştu, ama işte bu işin çözümü de bu, relax olmak durulmak umursamamak şart

ugrasıcam denıcem ben bunu yapmaya calısıcam hihoyyyt

kaydirigubbakcemile5

ya kızlar haklısınız ama bende çok belirti war sanki karnım dawul gibi gerildi kasıklarım az önce bakım resmen kasıklarım gerilmiş şişmiş iyice bide sanki ateş yanıo kasıklarımın içinde karnıma kadar şiş ne olucak benm bu halimmm:çok üzgünüm:

:çok üzgünüm: canım sakın üzülme beraber bekleriz bu ay senin bebişini yanlız bırakmam seniiii :) bu ay olucak inşallah :CüvCüv: seni böyleee çiçeği burnunda hamiş görmek çok isterim canım benim çok iyi anlıyorum seniiii :teselli:

saol bıtanem ıns bendede cıkıcak bende aynen senın gıbıyım kasıklarım karnım sıs davul gıbı gergın fılan ıns bebısdır bunun ısaretıdır :ecrin_bebek: :1hug:

saol bıtanem ıns bendede cıkıcak bende aynen senın gıbıyım kasıklarım karnım sıs davul gıbı gergın fılan ıns bebısdır bunun ısaretıdır :ecrin_bebek: :1hug:

inşallah bitanem :) :Saruboceq: sakın üzülme tamammı beraber bekleriz bebişlerimizi :) hem daha genciz elbet gelicek bebişlerimiz sağlıklı hayırlı gelsinde tek derdimiz beklemek olsun :CüvCüv::1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…