kızlarr sıze bır soru .. acıl fıkır lutfenn .. !!!!!!

• Konu Sahibi qanatsizmeleq
  • Başlangıç Tarihi

canım inşllh pozitif çıkar öğlen bi rüya yazdım okudunmu çok etkisinde kaldım ne demek acaba bide bugün ilk defa çay içerden öğrüntü geldi bana daha 7 günüm war bilemiyorum bende

canım inşllh pozitif çıkar öğlen bi rüya yazdım okudunmu çok etkisinde kaldım ne demek acaba bide bugün ilk defa çay içerden öğrüntü geldi bana daha 7 günüm war bilemiyorum bende

sımdı okudum cnm gercekdende bebısının gelıcegıne bı ısaret gıbı ıns oyledır ama nedense bana sen hamıleymıssın gıbı gercekden kendımı bılmıyorum ama ıcıme oyle doguyo sende bebıs var bencee ıns yanılmam yanılmayız yerimseniben :1hug: a.s. :CüvCüv:

hadi inşallah hayırlısı olsun :Saruboceq:

teşekkr ederim hayatım inşallah ikimizde hamişizdir :CüvCüv: bende çok etkilendim rüyadan inanılmaz dün gece o rüyadan çnce allahım eğer bi armağan bahşettiysen bana lütfen bi şekilde göser yarabbim hayırlısı neyse onu weriirsin ne eylersen güzel hayırlı eylersin sen bizleri ewlatsız bırakma yarabim diye dua ettim de uyudum sonra bu rüyayı gördüm o yüzden çok etkilendim zaten unutma canım allah bizi hiç bi zaman yanlız bırakmaz hep yanımızda yüreğimizi içimizi herşeyi biliyor we yüce rabbim kullarını çok sewiyor bizim için her zaman iyi olduğumuz sürece iyi şeyler gösterecektir hayatımızda bu yüzden bazen diyorumki bu kadar istemekte iyi değil tuttturmak iyi değil zamanında gelsin sağlıklı olsun bebişlerimiz erken gelip allah korusun yazdıysa bozsun erken gelipte sağlıksız yada başka bi problemle dünyaya gelicekse zamanında gelsin sağlıklı gelsin mutlu gelsin daha iyi :CüvCüv: abiki hepimiz istiyoruz bir an önce kawuşalım ama sabır etmek gerekiyor inan bana sabırla gelen bebişin tadı 1 ka daha alı olucaktır eminim meleğim allah senin içinde benim içinde hepimiz içinde en hayırlısını yazsın canım mutlu günler görelim hepbirlikte sırt sırta yanyana dostça... gönlünden geçenlere kawuşursun inşallah canım allah hepimizi en kısa zamanda meleklerimize kawuştursun

incir kürü we soğan kürüne başlayalım regl olursak :) bizimkilerede bol bol keçiboynuzu :) hihoyyythihoyyyt çalışmadan da bişi olmaz:) hihoyyythihoyyyt

dımı haklısın valla cnm bı ara mesır macunu getırtmıstık manısadan ama kecıboynuzu daha etkılıymıs onu denıcem sımdı :dance: :roflol:

dımı haklısın valla cnm bı ara mesır macunu getırtmıstık manısadan ama kecıboynuzu daha etkılıymıs onu denıcem sımdı :dance: :roflol:

dene yawrum biz geçen ay denedik bir yumurtlama günleri ilaa adetin 12-16 günleri arasıbda olmuyor bu yüzden o günlere kendini şartlandırma gecegündüz saat arih farketmez her zaman çalışmaya dewam benim bi arkadaşım adetine 3 gün kala hamile kaldı değişiyor yumurtanın çatlayacağı zaaman ondan sonra keçi boynuzu tarçın birde kereviz suyunuu dene kerevizi kaynat ilişkiden önce içir eşine bunuda dene can kuşum :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

dmm cnm saoll yapıcam dedıklerını :dance:

canım ne alemlerdesin warmı gelişme hiç merak ediyorum seniz yazmıyorsunda uzun zamandır

evet cnm mısafırlerım vardı gıremedım oturamadım bılgısayara bugun kan testı yaptırıcaktım ama cesaret edemedım ya negatıf cıkarsa dıye ama bu hafta yaptırıcam ıns bı aksılık cıkmazsa bu arada adetım 4 gun surdu cnm bılıomusun o kadar kafam karısıkkı bı hamıleymısım gıbıyım bı degılmısım gıbı allak bullak oldum :bbo: :1no2:

canım miktarı rengi nasıldı normal adet gibmiydi inşallah hamişsindir bianem yaaa :CüvCüv:

canım miktarı rengi nasıldı normal adet gibmiydi inşallah hamişsindir bianem yaaa :CüvCüv:

normaldı canım ılk gun kahverengı bıseler geldı ole damla kadar dııl ama adet kanaması kadarda cok dııl sonra normal adet kanaması normal bı sekılde devam ettı 3.gun son damlalar 4.gun tamamen kesıldı fisfisfis

ayy inşallah cnm yaaaa ne zaman gidiceksin doktoraaa ??:CüvCüv:

ayy inşallah cnm yaaaa ne zaman gidiceksin doktoraaa ??:CüvCüv:

bılmıyorumkı cnm ya bu hafta kesın gıdıcem dıyorum ama bakalım ıns hamıleyımdır :CüvCüv: :1rolleyes: ee senın noldu cnm sende haberler nasıl bı kaç gundur adam gıbı takıp edemıyorum sıteyı ne yalan solım sende hep aklımdasın noldu acaba dıye :teselli:

merhaba bende yenı uye oldum.bebek ısteyenede ıstemeyenede allah yardım etsın.bende 9 aylık evlıyım.cocuk dusunmuyordum.ama dogru duzgunde korunmuyorduk.yaklasık bır haftadır sol kasıkta pıt pıt dıye bısey atıyor.ıkı gundur karnımda sıskınlık var.mıde bulantısı sabaha karsı bıkac kez oldu.test yaptım ama belırsız bı tek cızgı cıktı.sızde hamılelık mı bu.adetıme daha 5 gun var buarada.cok merak edıyorum.doktorada gıtmek ıstemedım.evham yapıyomus gıbı.ama karnımda bı tuhaflık var.anlayamadım.

adetine 5 gün varsa idrarda görünmesi imkansız canım, ama hamileliğin ilk zamanlarında o pıt pıt oluo evet, belkim hamile olabilirsin ama şu aşamada idrar testinde çıkmaz, adetini bekle bakalım, hayırlısı olsun

gercektenmı.hamılelıkten dolayımı atıyo olabılır.bıde sıstı.delircem.

hamilelikten dolayı olabilir, ama sanki daha erkenmiş gibi gelio bana, inşallah hayırlısı olsun hakkınızda

ibolyamm günaydın şekerim nasılsın? kaydirigubbakcemile3

Kızlar ben hamileyken yani hamile kalmadan önce, aynen adetim yaklaşmasına yakın 3-5 gün kala, aynı adet işaretleri vardı, göğüslerde hassaiyet, hafif kasık karın ağrısı falan filan.

Ben de o zaman adet olcam yine galiba diye beklemiştim ama 1 hafta geçti günümden adet olmamıştım..Gidip test yaptırınca da hamile olduğumu öğrenmiştim yani İbolyanın dediği gibi, aynen adet olcakmış gibi aynı belirtiler vardı..

söyliyim dedim...gününüzün geçmesi önemli yanii..

AYÇA59 senin kaç günün var?:ecrin_bebek:

Ay ben de fena sardım bu hamilelik topiclerine, ne işim var benim burda?kafamçokkarıştı

Napayım ben de sizin yerinize heyecanlanıyorum ...-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…