kızlarr sıze bır soru .. acıl fıkır lutfenn .. !!!!!!

• Konu Sahibi qanatsizmeleq
  • Başlangıç Tarihi
AYÇA59 senin kaç günün var?:ecrin_bebek:

Ay ben de fena sardım bu hamilelik topiclerine, ne işim var benim burda?kafamçokkarıştı

Napayım ben de sizin yerinize heyecanlanıyorum ...-tatlicadiarzu-

benim 5 günüm war sanırım canım geçen ay 18 martta oldum ama ilk 2 gün narçiçeği renginde geldi 2 gün birer damla geldi 20 sinde söküldüm ya 5 günüm war yada 3 karıştı günlerim ama göğüslerim 85 ten 95 e çıktı karnımın altında dolguınluk war saçma sapan şeyler yiyorum göğüs ucum çatladıı we çok acıyo sanki meme ucu fay hattı gibi yarıklar oluşmaya başladı ayrıca iştahım arttı dün mesela 1 saat içinde 2 tabak çiğköfte yedim üzerine yarım kilo fıstık 1.5 litrere meyve suyu we çiğ köftenin yanında kesip kesip 1,5 limon yedim aç gibi nolcak benmö halim :CüvCüv:

Ay ben de fena sardım bu hamilelik topiclerine, ne işim var benim burda?kafamçokkarıştı

ayrıca canım 1,5/ 2 hafta önce test yapmıştım ikinci çizgi silkik bide ucu dağılmış çıktı dün yaptım tek çıktı klava:

ayrıca canım 1,5/ 2 hafta önce test yapmıştım ikinci çizgi silkik bide ucu dağılmış çıktı dün yaptım tek çıktı klava:

5 gun daha beklıcez ama 5. gun haberlerını beklıyoruz cnm cok merak edıyorumda oylekı hamıle gıbısın :CüvCüv::ecrin_bebek::1hug:

5 gun daha beklıcez ama 5. gun haberlerını beklıyoruz cnm cok merak edıyorumda oylekı hamıle gıbısın :CüvCüv::ecrin_bebek::1hug:

inşallah canım inşallah ikimzde hamişizdir :) :CüvCüv: banada geçmiyor günler yaaa beklemek çok zor :çok üzgünüm: inşallah ikimizde birbirimize güzel haberler weririz :CüvCüv:

ibolyamm günaydın şekerim nasılsın? kaydirigubbakcemile3

naapiim anacım, elimde çekirdek sizin topici izliyom:roflol: ay takmayın artık kafaya diom ama dinlemiyonuz, bende gayet relax nasıl olsa benim dediğime gelckeler diye bekliom:lepi:

valla aynen bende heycanlanıyorum kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol: bende deli gibi turşu suyu içiyodum hamileyken, günde 2,5 litre bitiriyodum, çıldırmış gibi içiyodum, soora dr yasakladı da içemediydim kaydirigubbakcemile3

naapiim anacım, elimde çekirdek sizin topici izliyom:roflol: ay takmayın artık kafaya diom ama dinlemiyonuz, bende gayet relax nasıl olsa benim dediğime gelckeler diye bekliom:lepi:

ya bayadır sıkıntı yapmıyodum bende relaxtım ama 1-2 gundur yıne bı heycan durumu var yerımde duramıyorum :dance::dance:

ya bayadır sıkıntı yapmıyodum bende relaxtım ama 1-2 gundur yıne bı heycan durumu var yerımde duramıyorum :dance::dance:

ay inşallah bu heycanlar boşa çıkmaz bu ay şanslı ayımız olur canımmmmmmmkaydirigubbakcemile3

çekirdeeemi getiriimmi yinekaydirigubbakcemile3

ayca noldu senın sey daha bellı degıl mı ? :bbo:

ayca noldu senın sey daha bellı degıl mı ? :bbo:
ben erken düşük yapışı canım kanamayla eraber düşmüş erken olduğu için herhangi bir müdahale yapılmadı hayatım senin son durumun nedir canm delikafadulden?

ben erken düşük yapışı canım kanamayla eraber düşmüş erken olduğu için herhangi bir müdahale yapılmadı hayatım senin son durumun nedir canm delikafadulden?

ayçacım bak bu da iyi bişey aslında, hamile kalabildiğini öğrenmiş oldun, bi de seni rahatlatması açısından söylüyorum, genellikle ilk gebelikler düşükle sonuçlanırmış, beim de ilk gebeliğim 6 haftalıkken sonlanmıştı, vücut onu yabancı madde gibi görüp atmaya çalışırmış, şu anda artık vücudun onu tanıdı, bi dahaki hamileliğinde bi sorun yaşamayacağını tahmin ediyorum, gelmiş geçmiş olsun canım inşallah bi daha böyle bişey başına gelmez :1hug:

teşekkür ederim bitanem iyi dileklerin için çokkkkk saolll dediğinde haklısın bu ola bana öğretti aslında ne kadar istersen iste kısmet değilse bak olmuyormuş o yüzden şimdi herşeyin hayırlı zamanını beklemeyi öğrendim bundan sonra zamanına bıraktım allah eli ayapı düzgün hayırlısını nasip etsin hepimize inşallah geç olsun güç olmasın canım :CüvCüv:

hayırlılsıyla sen de bi gün bebeni kucağına alcaksın yavrum a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…