KIZLAR lütfen YARDIM EDİN KAFAM KARIŞTI

Canım okudum yaşadıklarına çok üzüldüm.. Allah sabır versin sana.. Seni üzmek istemem ama bence de bu numara erkek değil.. Hangi erkek defalarca aranmasına rağmen telefonu açmaz ki ???

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay canim hayatimin en uzun arama beklemesi oldu iyi haber bence sevgilin dogru soyluyor cunku adi koza dijital harun akyildiz cikti hadi rahatla ;-)
Şükür yaaa ayyy çok sevindim yaa çookk canım nası buldun bunu yaa aklımızda olsun bize de lazım olur yaa

ne oluyo sımdı son durum nedir? 11880 den sorsak ? yada ıstersenız verın nunarayı ben disardan bır odemelı telden arayım ankara cıkıcak soz hangı sehırdesınız? sızden suphelenmezler ankarada deılsenız?

Şükür yaaa ayyy çok sevindim yaa çookk canım nası buldun bunu yaa aklımızda olsun bize de lazım olur yaa

Valla bende deli heycanlandim yillar once bende boyle bir sikintidaydim ozamanlar akilli telegonlar yoktu mslesef :-) kim ariyor yuklu ordan buldum demekki biri boyle kaydetmis daha fazla adami arayip bence basina is alma sevgilin guvensiz biri demis

Ay canim hayatimin en uzun arama beklemesi oldu iyi haber bence sevgilin dogru soyluyor cunku adi koza dijital harun akyildiz cikti hadi rahatla ;-)

kızlar helal olsun sızlerle gurur dıyuyorum :))) nasıl buldun anlatsana canım:)

Kızma ama o kadını başından savması bir erkek için çok çok basit bi'olay. Zemin hazırlamış kadın da yüzsüzlüğün dibine vurmuş.
O telefon numarası dediği gibi bi'erkeğe ait olsaydı sevgilin neden panik yapsın?
Bilmiyorum onu en iyi sen tanırsın ama pek güven veren bi'tipe benzemiyo dışardan açıkcası:KK50:

tabii ki haklısın . zaten ben de bu yüzden beni aldatma eğilimi olduğunu söyledim ona güvendiğim içinde çok sasırdım ve bunu unutamadım kı sımdı basıt bır olay da kafama takıldı. aslında o telefonun kesinlikle açılmayışı iyice düşündürdü beni. o yüzden üsteledim.

kızlar ben onunla bırlıkte olmadan önce bir sevgilisi yoktu onu önceden tanıyorum ben. ama gorustugum kadınlar vardı diyordu bana.bu yenı tanışılan bırı olamaz eger yanılmıyrsam o telefonun ucunda ki bir erkek değilse eğer kesinlikle onu önceden tanıyan gecıcı ılıskılerı kabul eden bırı olmalı. yenı tanışsa benden saklasa ondan saklayamaz. zaten saklayamaz burnunun dibindeyim ben. kızzmayın ama bana çok düşkün ama yine de emin olamıyorum. eğer ben onun her şeyı olsaydım öncede yapmazdı. ben den gızemesıne gerek yoktu o kadınla bara gıderken o gun de 3. muz oturduk. gel dıyebılrıdı ılla gıtmesı gerekse bıle. ya da bana söylerdi. ama sakladı. arkamdan iş çevirdi. bu hainlik.

Valla bende deli heycanlandim yillar once bende boyle bir sikintidaydim ozamanlar akilli telegonlar yoktu mslesef :-) kim ariyor yuklu ordan buldum demekki biri boyle kaydetmis daha fazla adami arayip bence basina is alma sevgilin guvensiz biri demis

belkı de sevgılısı oyle kaydettıgı ıcın oyle cıktı? en garantısı bır sehırden sabıt bır numaradan aramak deıl mı sızce de?? ben de paranoyaya bagladım. ? kızlar DeDekTıflık siRkeTi kuralım mı? KADINLAR KULUBU DEDEkTIFLIk A.Ş :))))))

kızlar helal olsun sızlerle gurur dıyuyorum :))) nasıl buldun anlatsana canım:)

aaa evet ismi bu :) söylemişti zaten.çok teşekkür ederım. ama canım . mesajı düzeltmeye alıp adı sil ya da kamufle et bir şekilde ya.adamın ailesi çoluğu çocuğu vardır. Google aramasında falan çık

diken üstündeydim nasıl teşekkür etsem az

Hehe benden kacmaz uste yazdim canim ama cok uzun aradi sukur bulduk sahsi ;-)

evet evet gordum sonradan :) biz bu işi ılerletelım :) ugur dundar gıbı fırınları dolasır gosterırdı ya hani her pıslıgı oyle bulalım butun erkeklerin kırlı camasırlarını. :))(

[

:) :) ayyy çok sevındım gerçekten de .... aldatılma fikri bile korkunç.siiznle ortak çalışmak çok zevkliydi kızlar :)

Son düzenleme:
aaa evet ismi bu :) söylemişti zaten.çok teşekkür ederım. ama canım . mesajı düzeltmeye alıp adı sil ya da kamufle et bir şekilde ya.adamın ailesi çoluğu çocuğu vardır. Google aramasında falan çık

diken üstündeydim nasıl teşekkür etsem az

Duzelttim canim rica ederim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ne oluyo sımdı son durum nedir? 11880 den sorsak ? yada ıstersenız verın nunarayı ben disardan bır odemelı telden arayım ankara cıkıcak soz hangı sehırdesınız? sızden suphelenmezler ankarada deılsenız?

canımsın ya çok teşekkür ederım. tamam durum anlaşıldı artık. sevgılım ısmını soyısmını sylemıstı zaten. doğruymuş. iyi niyetin için çok teşekkür ederım

:) :) ayyy çok sevındım gerçekten de .... aldatılma fikri bile korkunç.siiznle ortak çalışmak çok zevkliydi kızlar :)

ınsallah bır daha asla bu hıslerın yanından bıle gecmezsın...hıc bır kadın gecmez umarım...Mutluluklarrr :))

canımsın ya çok teşekkür ederım. tamam durum anlaşıldı artık. sevgılım ısmını soyısmını sylemıstı zaten. doğruymuş. iyi niyetin için çok teşekkür ederım

evet okuyorum cok sevındım..hep beraber adamın da gunahını aldık ohh gunahsız kaldı:))) hihiihih

Duzelttim canim rica ederim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kalbimin çarpıntısı yava.. bu arada ismi sildin ya ben not almamıştım. heyecandan tam okumadım :) özelden alayım

Rica ederim yangina korukle gitmenin anlami yok. sende bence guvensizligini yen ama yine hata yaparsa affetme;-) bi soz var guven duymamiz kontrol etmicegimiz anlamina gelmez;-)sevgiyle kal

sevgiyle kal[/QUOTE]

kontrol etmekte fayda var :) çok sağol tatlım. olaya son noktayı sen koydun.

Son düzenleme:
evet okuyorum cok sevındım..hep beraber adamın da gunahını aldık ohh gunahsız kaldı:))) hihiihih

telefonu ısrarla açmaması normal değil ama. demek adamın sakladığı şey var.:) yoksa o mu karısını aldatıyor :) tövbe tövbe yaaaaa tansıyonum normal halıne gelmeye başladı galıba . hepınız destek oldunuz çok teşekkür ederım her birinize tek tek teşekkür ederim

X