kızlar bu test pozitif olabilirmi?

evet kuruyunca baya soldu şimdide ışığa tutunca ancak gözüküyo. liyadoranın dediği gibi grileşti pembelik yok.

kızlar ben çıkıyorum eşim gelmek üzere. umarım bugün yada sabah güzel sonuç alırım. şimdiden herkesin bayramını tebrik ederim!

bu benim gun icerisinde yaptigim ilk test

bu da testin 1 saat sonraki hali

yani bence hamilesin
tebriklera.s.

Asoka bence hamilesin tebrik ederim benimde boyle cikmisti ilerleyen gunlerde mutlaka koyulacak,,

ben bir laboratuvar teknikeriyim eğer ana gelmiş olsan ve bu testi ben yapmış olsam sana vereceğim cevap şu olurdu.

tebrik ederim hamilesiniz.:))

gerçi kısa bir not düşmem gerekir böyle bir sonuca her ihtimale karşı şüpheli pozitif denir ama
bir iki gün sonra tekrar yaptığında daha da koyulaşacaktır

asoka arkadaşımız test yaptıracaktı kan tahlili verecekti ama hala haber yokk

Bence hamilesin.Doktorlar 2.çizgi silik bile olsa pozitif kabul edin diyorlar.Bir iki gün sonra bir daha test yap. Mesajlardan anladığım kadarıyla zaten kan testi yaptırmaya gitmişsin :)

kesinlikle hamilesin bende de aynisi cikti ve hemen kan testi yaptirdim ve sonuc pozitif sende hamilesin arkadasim tebrik ederim yeni anne adayi :)

slm canım sen hamilesin bence tatlım.benimde yaptığım ilk test böyleydi çok hafif çizgi çıkmıştı.
ama ben adetime 4gün vardı yapmıştım böyle hafif çizgi çıktı.
sonra adetimin ilk günü yaptığımda iki çizgide aynı belirmişti resimlerini koymuştum bak istersen canım.
hakkında hayırlısı olsun tatlım.

nerdesin canim, heber bekliyoruz senden? catlatma bizi kiz

bence bu test kesinlikle pozitif
benimki de aynen böyle oldu hatta daha da bile silikti ama şimdi kızım kollarımda şükür bence gitt neşe içinde kan testi yap şimdiden tebrikler

asoka canım bence test yerinin çizgisi o, hayalet çizgi dedikleri, sanırım hamilelik yok, inşallah düşündüğümün tersidir ama bende bu çizgilerden çoook çıktı ama hamiş değildim...

bayramımız inanılmaz yoğun geçti ne test yaptırabildim ne bişi... 30 kasım da ( bayramın 4. günü) idrar testi ni tekrarladım negatif ti. peşinden adet oldum zaten ama öyle böyle değil. aşırı bir kanama ve ağrı. dün bütün gün yattım belki düşük yapıyorumdur diye, doktora gidecek kadar bile ayağa kalkamıyordum. bugün gittim doktora çok şükür ki düşük falan değilmiş. gecikmeli bir adetmiş. ((((((( maalesef arkadaşlar hamile değilmişim az önce doktorla konuştum beta hcg de negatifmiş. kanama yı görünce oda düşükten süphelendi. rahim içi ince dedi o ne demek anlamadım da. yani temizmiş. ilk önce moralim çok bozulmuştu adet olunca ama sonra dedim iyikide bişey çıkmadı düşük falan. çünkü düşük yapsam daha zor toparlardım. sağlık olsun! inşallah önümüzdeki ay güzel haberler veririm size. desteğinizi esirgemediğiniz için çok teşekkür ederim canlarım.. bu idrar testlerine de zerre güvenim kalmadı artık! birdaha şüphem olursa hemen kanda baktırcam.

geçmiş olsun cnm bende adet oldum gecikti ama geldi bende rahim filmi çekilicem ben birde daha kötü neyse hayırlısı olsun hepimiz için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…