9.gün negatif. Pozitife döner mi test gününe kadar?

burada okudum 11.gun kan verip 15 çıkmış
Bence çok erken ilacınızı iğnenizi kullanin lütfen
Gebelik testi almak isterseniz alın
Kana geç geçiyor ama
Gebelik testi alıp 1 saat sonra hayali bile olsa silik çizgi çıkıp hamile kalan var
Moral bozmayın olacak insAllah ❤️🧿
İğneyi vurulduğumuz günden mi yoksa bir snrki günden mi saymaliyız bende sonuncu çatlatma iğnenin oldum 24 Temmuz'da bugün 9 . Mu 10 gün mü

Ben de 5. Günden itibaren erken gebelik testi yapıyorum, erken öğrenenlerden heveslenmistim. 7. Günü de negatif olarak bitirdim. Hayırlısı olsun ne diyelim, tekrar tüp bebek denemem sanırım ben çok yoruldum ilk olmasına rağmen. Allah hepimizin yardımcısı olsun, hiç beklemediginiz Bi anda pozitifleri görür mutlu olursunuz , oluruz inşallah

Ben de 5. Günden itibaren erken gebelik testi yapıyorum, erken öğrenenlerden heveslenmistim. 7. Günü de negatif olarak bitirdim. Hayırlısı olsun ne diyelim, tekrar tüp bebek denemem sanırım ben çok yoruldum ilk olmasına rağmen. Allah hepimizin yardımcısı olsun, hiç beklemediginiz Bi anda pozitifleri görür mutlu olursunuz , oluruz inşallah
Merhaba. Ne durumdasın

Merhabalar, bir umut sorayım dedim. Benim tünelin ucu karardı çünkü. Mantıklı düşünemiyorum. 18 temmuzda 3.gün embriyosu iki adet koydular. test tarihim 2 ağustos. Ben de 9.günde yani bu gün erken gebelik testi yaptım kaç kişide gördüm 8.günde bile çıkanlar var silik çizgi de olsa. Ben de şansımı denemek istedim. Olmayan şansımı... Tabi kalbimden bile temiz çıktı. İlaçlara devam edesin kaçtı, bir hafta daha bu zulme katlanamıycam. Eğer gerçekten 9.gün negatifi erken gebelik testinde görüp sonradan pozitife dönen varsa yazarsa sevinirim. Teşekkürler

Benimde transfer hariç 8.gunum idrar negatif. 5.gun dondurulmustu. Pozitife döner mi acaba ya kssık batmaları baş ağrısı yaşıyotum iğnelerden cok yoruldum artık ikinciyi denemeye bile ümidim kalmadı yaşım 42

Belki kanda pozitiftir. Testte küçük değerler çıkmıyor. Benim kanda 1 çıkmıştı 9.gün.8,9 gibi değer çıksa ona bile razıydım
Bugün 10. günüm bugün de yaptım yine negatif doktor herşey çok iyi demişti neden böyle oldu anlamadım da. Süreç gerçekten çok zor Allah herkesin yardımcısı olsun

5.gün embriyosuydu pazartesi kan vericem. İlaçları bırakmak istediğimi söyledim ama izin vermediler. Şimdi ikinciye yine aynı yerde mi farklı yerde mi devam etsem hiç bilmiyorum
Benim bitti ilaclar fitil ve kalcadan olan. Almiycam bidaha. Pazartesi test gunum ama negatif. Bende doktor arastiriyorum hangi sehirdesiniz

X