kızlar bu test pozitif olabilirmi?

aşşağıdaki resim solmuş hali. ay bi atamadım resmi yaaaa

Eklentiler

• $IMG_2007.jpg
    114,8 KB · Görüntüleme: 63
6 haftanın içindeyim canım..evet üstüste her gün yaptım..sabah idrarı ile...adetimden 6 gün önce çıktı..ben mikro ile hamile kaldım.ikizler şu an...

canim senin cok yeni oldugu icin idrarda en gec cikiyo.en garantisi kan testi tabiki ama dedigim gibi hamile olmayinca silikte olsa cizgi göremezdin

6 haftanın içindeyim canım..evet üstüste her gün yaptım..sabah idrarı ile...adetimden 6 gün önce çıktı..ben mikro ile hamile kaldım.ikizler şu an...

canım hemde ikizmiş kocaman tebriklerrrr :)) sağlıkla alırsın kucağına inşallahhhh. sabah idrarıyla tekrarlicam zaten bende. :ecrin_bebek:

canim senin cok yeni oldugu icin idrarda en gec cikiyo.en garantisi kan testi tabiki ama dedigim gibi hamile olmayinca silikte olsa cizgi göremezdin

canım ben hamile olmadığım halde bi kere silik görmüştüm ondan inanamıyorum zaten. adetim 10 gün geçmişti ve silikti test doktora gitmiştim bebiş yoktu. kandada yoktu zaten. ondan aynı şeyi yaşamak istemiyorum silik çizgiye bi güvenemedim gitti.

canim ayni bu sekildemiydi cizgi?

Ben 1 senedir her ay test yapiyorum bende hic boyle bisi olmadi her zaman piril piril bembeyaz olur.Bence bir test daha yap yada kan testi yaptir cunku silik bir cizgi bariz bir sekilde gorunuyor.Insallah hamilesindirrr

canım hemde ikizmiş kocaman tebriklerrrr :)) sağlıkla alırsın kucağına inşallahhhh. sabah idrarıyla tekrarlicam zaten bende. :ecrin_bebek:

Çok sağol canım,inşallah daha da koyulaşır yarın:Saruboceq::1hug:

Ben 1 senedir her ay test yapiyorum bende hic boyle bisi olmadi her zaman piril piril bembeyaz olur.Bence bir test daha yap yada kan testi yaptir cunku silik bir cizgi bariz bir sekilde gorunuyor.Insallah hamilesindirrr

inşallah dediğin gibidir canım. sabah idrar testini tekrarlicam. bakalım bu akşamda kan testi yatırabilirsem yaptırcam. inşallah sende en kısa zamanda hamiş olursun canım bende 1 senedir istiyorum.

bu test gün gibi pozitif ,benimki de böyleydi ,bi açıldı bi soldu :)) ve hamileydim ..

yaptıktan 10 dakia sonra silik bi çizgi çıkmıştı ama seninkinden daha belirgindi ,sonra emin olamadım 1 saat kadar sonra arkadaşa götürdüm baksın diye o ne soluk bir hal almış doğru düzgün görünmüyodu bile ,sonra o şekilde kaldı ,büyük ihtimalle idrar kuruduğu için olabilir ,yani ıslakken daha parlak oluyor ya ondan..hala saklarım 2 yılı geçti :)) siyah bişey olmuştu en son elime geçtiğinde :))))

o hafif pembe renk zaman geçince koyulaşır gri olur zaten ilk başlardaysa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…