kızlar bu test pozitif olabilirmi?

canım tebrik ederim inşallah hamilesin
ama yarın bayram test yaptıramayabilirsin
senin yerinde olsam bugün gider kanda baktırır bayram hediyesi diye eşime veriridim müjdeyi

valla içime bi kurt soktun canım ya. yarına kadar bekliyim diyodum ama dediğin gibi bayram bayram yaptıramazsam. ben de eşime bayram hediyesi olarak böyle bişey vermeyi çok isterdim ama kararsızım ya.

tşk ederim.allah herkeze bu duyguyu nasip etsin.canım birde bişey soracam.gebelikle ilgili başka belirtiler varmı sende.

canım tebrik ederim HAMİLESİNNNN =) benimde testim böyle çıkmıştı şimdi 13 haftalık hamişimmm

tşk ederim.allah herkeze bu duyguyu nasip etsin.canım birde bişey soracam.gebelikle ilgili başka belirtiler varmı sende.

aminn. ya belirtiler var biraz ama. ben kendi kendime artık belirtilere takılmicam diye söz vermiştim. çünkü psikolojik olarak her an o belirtileri görüyorum. yüzümde bi kaç sivilce çıktı normalde hiç olmaz. kasıklarımda ağrı, gögüs hassasiyeti ama renginde değişiklik yok, baş ağrısı, akıntı normal, bide aşırı idrara çıkıyorum. nerdeyse wc de yatcam naniknanik

inanırmısın hemen hemen aynı belirtiler bendede var.zaten ilk göğüslerde hassasiyetle başlıyo.sonra kasıklar ağrıyo.tuvaletede sık çıkıyosun.illaki belirtilerin hepsi olacak diye bi kural yok.umarım hamilesindir.sana dua edecem canım.

ay canım ya çok saol.. çok moral verdin. inşallah öyledir. dualarını bekliyorum. a.s.

tebrikler benimde aynı çıkmıştı pozitif gibi görünüyo.. henüz adetin 3 gün gecikmiş çok yeni böyle çıkması normal.. senin yerinde olsam gider kan testi yaptırırdım.

canim hadi durma evde git su kan testini yaptir.ne kadar sürede söylüyolar test sonucunu orda?(hamilesin)test öyle diyo..

tebrikler benimde aynı çıkmıştı pozitif gibi görünüyo.. henüz adetin 3 gün gecikmiş çok yeni böyle çıkması normal.. senin yerinde olsam gider kan testi yaptırırdım.

inşallah canım ya korkuyorum negatif çıkcak diye. ama dayanamayıp gitcem herhalde..

asoka cnm ya öteki topictede yazdım akşam konuştuk oldumu olur birkerede die nasip işte cnm inan kendim kadar sevindim

asoka cnm ya öteki topictede yazdım akşam konuştuk oldumu olur birkerede die nasip işte cnm inan kendim kadar sevindim

ay canım saol ya. valla senin gazına gelip test yaptım sabah yoksa yapmaya pek niyetim yoktu. ama daha belli değil ya. kan testinde görmeden rahat etmicem ben. neyse hayırlısı olsun. desteğin için çok teşekkürler.. opuyorumnanaktan

ay kızlar ben gideyim kan testi yaptırayım bari eşim gelmeden yetişmem lazım. hadi öptüm herkesi. inşallah güzel haberler veririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…