kızlar bu test pozitif olabilirmi?

AsoKa

Guru
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
385
181
arkadaşlar bugün adet gecikmemin 3. günü bu sabah test yapayım dedim. ilk 10. dakkada gölge gibi 2. çizgi belirdi. 20.dakkada gölge şeklindeki çizgi biraz daha belirginleşti. ama bana testin çizgi yeri belli oluyomuş gibi geliyo. kafam karıştı. he bide aradan 1 saat geçince çizgi solmaya başladı şimdi zar zor gözüküyo. anlamadım ben bu işi. pozitif olabilirmi??? hiç aranızda böyle bişey yaşayan varmı???? bir kaç resim koyuyorum. yorumlarınızı bekliyorum. sevineyimmi bilemedim. kan testi yaptırıp, negatifi görüp hüsrana uğramak istemiyorum.

not: bu testi yaptığımda hamile değilmişim kızlar siz sonuna kadar okumadan yazayım dedim ama bi sonraki ay oldu çok şükür.. :)

Eklentiler

• $IMG_1992.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 152
Son düzenleme:

canm madem gecıkmıs bence hamıle olabılırsın ama ıstersen sabah bırdaha dene bence daha koyu cıkacaktır.opuyorumnanaktan
hadı ınsallaj:CüvCüv:

canım elınde test varnı yenıden yapsan aeger pozıtıfse yıne 2.çizgi çıkacaktır. bence bu testte pozıtıf tebrıkler

canm madem gecıkmıs bence hamıle olabılırsın ama ıstersen sabah bırdaha dene bence daha koyu cıkacaktır.opuyorumnanaktan
hadı ınsallaj:CüvCüv:

inşallah canım ya. yarın sabah tekrar yapayım ozaman. yorumun için teşekkürler bafocum. opuyorumnanaktan

canım benimde aynen 2.çizgi silik çıktı seninki gibi.bende şuan hamileyim

canım elınde test varnı yenıden yapsan aeger pozıtıfse yıne 2.çizgi çıkacaktır. bence bu testte pozıtıf tebrıkler

canım ya elimde başka test yok. her ay çok alırdım. bu ay aslında benim ümidim yoktu. sadece bir kere çalışabildik :kedi: hastalıkla uğraştım. öyle olunca nasıl olsa bişey yoktur diye test almadım. yoksa normalde depolarım ama yarın sabah yaparım inşallah. moral verdin valla. inşallah dediğin gibidir.

canım banada aynısı olmuştu ama ben silik diye pek dikkate almamıştım ve bebeğim düştü.bence hamile olabilme ihtimalin çok yüksek çünkü ikinci çizgi baya belirgin benimkinde bu kadar bile belli olmuyodu.bence bu şekilde testlerle vakit kaybetmeden kan testi yaptır kesin sonucu almış olursun. inşallah hamilesindir canım:CüvCüv:

doğru söylüyosun tatlım. sonuçta bir ihtimal var ve ihmal etmemeliyim. sabah bi idrar testi daha yapayım eğer belirginleşirse kan testine giderim. bakarsınız çifte bayram yaparım kaydirigubbakcemile5

Çizgi bence gayet belirgin hadi işallah çifte bayram yaşarsınız ailece ne güzel :Saruboceq:

canimmm tebrik ederim kesinlikle hamilesin.hamile olmazan cizgi mizgi cikmaz.resimlere baktim.sen hamilesin.kan testi yaptirip kesinlestir.

bu test bal gibide pozitiffff gözün aydın canım
silik de olsa bende böyle iki çizgi görmek istiyorummmmm

canım tebrik ederim inşallah hamilesin
ama yarın bayram test yaptıramayabilirsin
senin yerinde olsam bugün gider kanda baktırır bayram hediyesi diye eşime veriridim müjdeyi

canimmm tebrik ederim kesinlikle hamilesin.hamile olmazan cizgi mizgi cikmaz.resimlere baktim.sen hamilesin.kan testi yaptirip kesinlestir.

ay inşallah öyledir canımmmmmmmm çok heyecanlandım ama hüsrana uğramaktan korkuyorum. şu an testim o resimdekinden daha da silikleşti. kalıcı olması gerekmezmiydi? kafamı karıştıran o yani. aradan bi kaç saat geçti tekrar gölge oldu. :bbo:

kesinlikle pozitif seni umutlandırmak istemem ama.sen git birde kan tahlili yaptır.umarım pozitifdir.ki bence pozitif.aynı şey bendede oldu.

canim o islaklik gidip kurudugu icin öyle oldu.ama hala belli degilmi?tamamen yok olmadi dimi?bugun gidip hemen kan testi yaptirsana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…