kızlar bu test pozitif olabilirmi?

Üzülme canim cok gecmis olsun, iyiki düsük falan olmamis...Allah insallah bu ayki güzel haberleri birlikte kutlariz...

geçmiş olsun cnm bende adet oldum gecikti ama geldi bende rahim filmi çekilicem ben birde daha kötü neyse hayırlısı olsun hepimiz için..

saol canım.. inşallah önümüzdeki ay güzel haberler veririz di mi ama:) :Saruboceq:

Üzülme canim cok gecmis olsun, iyiki düsük falan olmamis...Allah insallah bu ayki güzel haberleri birlikte kutlariz...

saol tatlım. evet iyikide düşük falan olmadı yoksa çoook üzülürdüm. inşalahhhh birlikte kutlarızzzzzzzzzz :)))))) kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar 1 haftadaır internet sıkıntım vardı. giremedim yorumlarınıza cevap yazamadım kusura bakmayın. bütün yorum yazanlara ve yanımda olanlara çok teşekkür ederim. sizlerlerin desteği olmasa naparım bilmiyorum. en kısa zamanda buraya güzel haberler yazarız inşallahhh hepbirlikte. hepinizi öpüyorummmmmmm opuyorumnanaktan

arkadaşlar 1 haftadaır internet sıkıntım vardı. giremedim yorumlarınıza cevap yazamadım kusura bakmayın. bütün yorum yazanlara ve yanımda olanlara çok teşekkür ederim. sizlerlerin desteği olmasa naparım bilmiyorum. en kısa zamanda buraya güzel haberler yazarız inşallahhh hepbirlikte. hepinizi öpüyorummmmmmm opuyorumnanaktan

listede hamilesin diye yaziyor canim, haberin olsun...bi anda dedim acabna hamile mi yanlis mi okudum falan....

bu testlerde de mi hata oluyor böyle . çok ilginç
ilk gördüğümde kesin hamile dedim çünkü benim yaptığım test bundan daha silikti ve hamileydim.
ama sonlara doğru yanlış çıktığını okuyunca şaşırdım. neyse sıkma canını inşallah hayırlı haberlerini de duyarız

üzüldüm yaaa..offff..umutlanmıştım....mafoldumben
inşallah bebeğin sana en kısa zamanda sürpriz yapar canım....

sonuna kadar müjde duyucam diyerek merakla okudum topicini... mafoldumben
allah bir an önce bebişe kavuştursun inşallah...

ya bende bikerecik olsun test yapıp görmek istiyorum bisüredir test var ama yapamadım tam yapıcam diyorum bi mani çıkıyor geçen ay 4 gün geciktim tam yapayım dedim duymuş gibi hemen adet oldum şimdide 2 gün gecikti bakalım inş busefer kullanırım ve inşallah sonu hüsran olmaz

aslında o kadar silik bir test bile
hamile oldugunun habercisi
çünkü bende ogluma hamile kaldıgımda
öglene dogru yaptım testi 1 hafta falan geçikmişti
aynı öyle bir hafif çizgi çıkmıştı
testmi sorunluydu acaba
kan testi falan ver sen ( verdinmi biilmiyorum ama)
benim 3 görümcemde hamile kaldıktan sonra ki ilk aylarda muhakkak hafif bir kanaması olurdu

canım benimde öyleydi daha çok yeni olduğun için öyle cıkar hamilesin tebrikler canımmmm.

bende hamileyim 5 gün geçti sabah yaptım çizginin ikiside aynı anda çıktı ve çok belirgin önce inanamadım hadi hayırlısı rabbim sağlık sıhhat versin inş darısı inş sizlerin başına

merhaba asoka
bende de aynısı gibi çıktı test ben de hamileyim.silik olması önemli deilmiş..ikinci çizgi çıkması kafiymiş.. hadi hayrlı olsn.. hepimizeeee ... :) Allah olmayanlara da versin inş..

merhaba asoka
bende de aynısı gibi çıktı test ben de hamileyim.silik olması önemli deilmiş..ikinci çizgi çıkması kafiymiş.. hadi hayrlı olsn.. hepimizeeee ... :) Allah olmayanlara da versin inş..

canım ben hamile değilim ama. test bozuktu herhalde. inşallah bu ay olur:)

bende hamileyim 5 gün geçti sabah yaptım çizginin ikiside aynı anda çıktı ve çok belirgin önce inanamadım hadi hayırlısı rabbim sağlık sıhhat versin inş darısı inş sizlerin başına

canımmm çoook tebrikler!!!! hadi bizede dua et hamilelerin duası kabul olur. öptümm

X