kızlar bu test pozitif olabilirmi?

canım benimde öyleydi daha çok yeni olduğun için öyle cıkar hamilesin tebrikler canımmmm.

inşallah bu ay olur canım maalesef geçen ay kötü bir kazık yedim testten. kandırdı beni :gitme: bu ay beklicem öyle test yapmak yok hemen.

evet canım test sorunluydu maalesef. böyle şeylerde hep beni bulur zaten :gitme: ben kan testide yaptırdım canım negatifti.

canım bende adetim 1 gün geçtikten sonra test yaptım silik çizgi çıktı 3 gün sonra tekrarladım yine çıktı çizgi ve şu anda 4+5 günlük hamileyim kanda da değerim 418.01 çıktı. sende hamilesin kesinlikle. allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.

yok canım ben adet oldum, kan testide yaptırdım değilmişim. hatta baya bi vakit geçti üstünden önümüzdeki hafta yeni adet günüm geliyo. 28 aralıkta falan olmam gerekiyo ama inşallah olmam bu sefer gerçekten hamileyim diye yazarım:)))

kızlarrrrrr bu sefer oldu galiba. hamileyimmmmmmm kan testim adet günümde yani 28 aralıkta 41.16 idi. çok ümitlenmiyim dedim ama bugün 306.64 olmuşşş. inşallah sağlıkla gelir bebişim.. desteğiniz için çok teşekkürler. inşallah en kısa zamanda hepiniz hamişşş olursunuzzzz :))

tbrk ederim gözün aydınnn sağlıkla alırsın inş bebeğini kucağına

tebrik ederim asokaaaa sağlıcakla alırsın inşallahh canım kucağınaaa gözünüz aydın olsun

tebrik ederim asokaaaa sağlıcakla alırsın inşallahh canım kucağınaaa gözünüz aydın olsun

çok teşekkürler tatlım. darısı başına inşallah. inşallah seninde güsel haberlerini duyarız tez zamanda :) opuyorumnanaktan

Asoka cim cok sevindim yaaaa ne güzel, darisi basimiza insallah

asoka çok sevindim tebrik ederim bende bu sabah yaptım ama ikinci silik çıktı malesef.ama günlerimde hiç şaşmazdı niye böyle oldu bilmiyorum.yumurtlama dönemimde dr.gitmiştim çatlayacak boyutta değil demişti.bu gün 4. günüm

canım ya silik çizgi pozitif sayılıyo biliyosun. bence ümidini kesme. inşallah hamilesindir. kiii çizgiyi görmüşsün yaaaa hadi inşallahhhhhhh hayırlı haberlerini bekliyorummm

inş ama ümidimde fazla yok yumurtaların çatlayacak boyutta değil deyince dr. boşlamıştım çalışmaları acaba kistmi oluştuki daha öncede hiç böyle olmamıştı

ya canım sen hiç bal çörekotu tarçını denedinmi??? valla ben bu ay onla hamile kaldım. şiddetle tavsiye ediyorum herkese :) yumurtalar daha çok ve kaliteli oluyo. bence eğer hamile değilsen bu ay mutlaka dene
! üzme kendini inşallahhh hamilesindir de boşuna evham yapıyosundur. biraz doktorları kafaya takmicaz yoksa herşeye bi kulp buluyolar.

Canım öncelikle tebrik ederim a.s.. Allah hayırlı sağlıklı ewlatlar nasip etsin .
Buarada bal-çörekotu-tarçın nasıl tüketices??
Açıklama yaparsan sevinirimm opuyorumnanaktan
kendine iyi bak cnm :enbuyukkk:

çok teşekkürler tatlım. darısı başına inşallah. inşallah seninde güsel haberlerini duyarız tez zamanda :) opuyorumnanaktan

teşekkür ederim asokacımmm inşallah canım benim amin inşallahhhopuyorumnanaktan

tebrikler canm...test pozitif tatlım.
benimde böyle çıkmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…