9.gün negatif. Pozitife döner mi test gününe kadar?

Sizin için gerçekten çok üzgünüm. Peki doktorunuz neden tutmamış olabileceğiyle ilgili birşey söylemedi mi
Her şey yolunda görünüyordu ama bilmiyorum ki telefonda konuştuk da yüz yüze gelemedik adet oldum ama gidicez yakında bakalım genetiğe göndermek istiyor doktorum dışardan güzel gözükse de içeride bir problem olabilir dedi

Sadece tüp bebek için o kadar ödemedik şuan net fiyatı eşim biliyor ama ilaçları felan da dahil edersek bizde o kadar ödemişizdir. Hatta bize doktor ilave olarak gebelik aşısı da yaptı tutunması için onun da fiyatı 14.000 tl

Sadece tüp bebek için o kadar ödemedik şuan net fiyatı eşim biliyor ama ilaçları felan da dahil edersek bizde o kadar ödemişizdir. Hatta bize doktor ilave olarak gebelik aşısı da yaptı tutunması için onun da fiyatı 14.000 tl
Bana da yapsaydi o asidan sanki ben doktoru bi kere gordum cok sinir bozucu. Insalah ikincide tuttururuz ya

Her şey yolunda görünüyordu ama bilmiyorum ki telefonda konuştuk da yüz yüze gelemedik adet oldum ama gidicez yakında bakalım genetiğe göndermek istiyor doktorum dışardan güzel gözükse de içeride bir problem olabilir dedi
Canim benim de genetige gitti 4a kaliteydi ama tutmadi hala inanamiyorum her seyde iyiydi dediklerine gore.

Benim doktorum da genetiğe gönderme taraftarı değilim açıkçası dedi zarar görebilirmiş anlamadım yani bakalım negatif sonucunu öğrenince nasıl bir yol izleyecek çok merak ediyorum mantıklı bir yol izlemezse ikinciye ona gitmeyi düşünmüyorum

Benim doktorum da genetiğe gönderme taraftarı değilim açıkçası dedi zarar görebilirmiş anlamadım yani bakalım negatif sonucunu öğrenince nasıl bir yol izleyecek çok merak ediyorum mantıklı bir yol izlemezse ikinciye ona gitmeyi düşünmüyorum
Allah yardimcimiz olsun ya valla cok zor surec yasimda 42 oldu bidaha olur mu tutar mi bilmiyorum cok korkuyorum

Acaba stres mi yaptınız bilmeden? Benim doktoru görmekle ilgili bi sıkıntım yoktu zaten testlerimi yaşadığım şehirde yaptırıp atıyordum. Bütün işlemlerimi de doktor kendi eliyle yaptı

Merhabalar, bir umut sorayım dedim. Benim tünelin ucu karardı çünkü. Mantıklı düşünemiyorum. 18 temmuzda 3.gün embriyosu iki adet koydular. test tarihim 2 ağustos. Ben de 9.günde yani bu gün erken gebelik testi yaptım kaç kişide gördüm 8.günde bile çıkanlar var silik çizgi de olsa. Ben de şansımı denemek istedim. Olmayan şansımı... Tabi kalbimden bile temiz çıktı. İlaçlara devam edesin kaçtı, bir hafta daha bu zulme katlanamıycam. Eğer gerçekten 9.gün negatifi erken gebelik testinde görüp sonradan pozitife dönen varsa yazarsa sevinirim. Teşekkürler
Normal yolla hamile kaldim. Adete 1 gün kala negatif 1gun gecikince çok çok silik çıktı. Sonuç bebegim dogdu suan uyuyor. Eğer nasibinde varsa oluyor.

X