kızlar bu test pozitif olabilirmi?

benimde böle silik çıkmıştı kesin hamilesin şimdiden tebrik ederim
hadi gelince haberlerini bekliyoz

arkadaşlar gidemedim kan testi yaptırmaya. tam hazırlanıyodum çıkmak için. komşum geldi çok sıkıntısı varmış bişey diyemedim ona durumu çok kötüydü. belli olmadan kimseye bişey demek istemiyorum bu konuda çok hassasım.. uff haliyle bayramdan sonraya kaldı test eğer adet olmazssam. ama yarın sabah idrar testini tekrarlicam. dua edin bana.

aaaaa :sinifsinif:,
bizde heyecanla bekliyoduk ayyy nasıl durcan bu heyecanlaa
tıp merkezi yokmu yakın 24 saat gidebilirsin
yani geçte olsa farketmez

aaaaa :sinifsinif:,
bizde heyecanla bekliyoduk ayyy nasıl durcan bu heyecanlaa
tıp merkezi yokmu yakın 24 saat gidebilirsin
yani geçte olsa farketmez

offff sorma canım ya bende çatlıyom meraktan ama elimde değil işte. zaten benim böyle geldimi herşey üst üste gelir. valla biraz sapa bir yerde oturuyom canım. bide eşime söylemeden gidip eğer pozitifse süpriz yapcaktımmm :KK43:( acilde yaparlarmı test acaba? tıp merkezi var bitane aslında akşam eşime anlatsamda beni götürse ne ii olur.

solmustu ama yok olmadi.su soluk resmide koysana bir bakalim.bende geldini gördüm heyacanlandim yaptirip geldin diye.simdi gitip kan versen olmuyomu acik yerler vardir helede istanbulda telefonlada arayip sonucu sorarsin.
inşallah canım. peki senin testininde bekleyince rengi solmuşmuydu?

canım istblun hangi semtinde oturuosun
semt poliklinikleri varr en yakın bi yere git işte
ayyy bayrama sevinçli sevinçli girersin ne harika olur

ayy devlet hastanesinin aciline gidersen biraz sorun olur belki ama dersinki midem çok bulanıyo şüphe ediyorum hastamıyım yoksa hamile felanmıyım
ayyy ne güzel salldım yahuuu delikafadulden

solmustu ama yok olmadi.su soluk resmide koysana bir bakalim.bende geldini gördüm heyacanlandim yaptirip geldin diye.simdi gitip kan versen olmuyomu acik yerler vardir helede istanbulda telefonlada arayip sonucu sorarsin.

canım soluk olanıda çektim ama bilgisayara atamadım makineden atmak biraz zor eşim tarif etmişti sabah o resimleri atarken. uzun sürmüştü. arkadaşa resim göndercem demiştim şimdi ikinci kez tarif et desem zaten anlayacak. 1-2 saate evde olcak zaten akşama koyarım silik resmi hatta son halini bidaha çekerim. canım oturduğum yer biraz sapa şu saatte çıkıp yaptırana kadar baya vakit olur. eşim gelsin durumu anlatıcam ister gece ister sabah beni götürsün. telefonla sonuç vermiyolar ama. neyse olsunda yaptırayım da gidip alırız. bu şüpheyle durmak çok zor. o da olmadı bayramdan sonra gidicem. ufff kudurcam meraktan.

canım istblun hangi semtinde oturuosun
semt poliklinikleri varr en yakın bi yere git işte
ayyy bayrama sevinçli sevinçli girersin ne harika olur

beylikdüzü canım. eşimin gelmesine 1-2 saat var. ancak onlan gidebilirim. arabasız gidilcek gibi değil. gündüz olsa gider gelirdim bile ama şimdi akşam akşam gidemem buralar çok sapa.. :sinifsinif: ay canım ya çok isterim bayrama böyle bir sevinçle girmeyi. çifte bayram kutlarım opuyorumnanaktan

olsun onunla gidersin artık
onun ilk öğrendiğinde yüz ifadesinide görmüş olursunn kaydirigubbakcemile3

hakkınızda hayırlısı olsun

canim en güzeli e$ine anlat belki gelince biryere götürü verir test yaptirmaya seni yada mecburen yarini bekliycen.beklemek cok zorrrrrrrrrrrrrrrr

olsun onunla gidersin artık
onun ilk öğrendiğinde yüz ifadesinide görmüş olursunn kaydirigubbakcemile3

hakkınızda hayırlısı olsun

ahhh ahhhhh pozitif çıksındaaaaa daha ne isterim ben. ama negatif çıkıpta onun üzüntüsünü de görmek istemem :KK43: inşallahhhh gülec bir halde evimize döneriz hayırlı haberlerle :Saruboceq:

canim en güzeli e$ine anlat belki gelince biryere götürü verir test yaptirmaya seni yada mecburen yarini bekliycen.beklemek cok zorrrrrrrrrrrrrrrr

evet canım anlatcam mecburen yoksa içim içimi yicek. ahhhhh hemde nasıl zor beklemek.. canlarım sizde olmasanız ben ne yaparım. öyle bi moral verdinizki. Rabbim tez zamanda hepinize tatlı tatlı bebişler versin. opuyorumnanaktan

Benim de ilk günler böyle çıkıyordu..Bence hamilesiniz..Gün geçtikçe koyulaşır...

Benim de ilk günler böyle çıkıyordu..Bence hamilesiniz..Gün geçtikçe koyulaşır...

inşallah canım. çok teşekkürler desteğin için. zaten kan testi yaptırıp pozitifi görsem bile sırf 2. çizgiyi net görebilmek için bidaha idrar test yapcam. bu testler aklımızı başımızdan aldı ya. resmen takıntı oldu o 2. çizgiyi net bir şekilde görmek istiyorum :) kaydirigubbakcemile3

kızlar testin solmuş halini de koycam şu an ekleyebilmek için uğraşıyorum.

Canım hamileliğin yeni oluşmaya başladığı zamanlarda çok açık çıkıyor 2.çizgi..gün geçtikçe koyulaşıyor..

X