Kız kardeşim eşime yaklaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
fake depresyn ilacndan sonrasi gitmiyo baya zorlanmssn ama olmamis

Evden sepetle bir an önce. .

Yuh yani..bnm enistemle mesafe vardır aramzda ..öyle cıvık davranamaz bana..hakkını yiyemem o konuda beni zora sokmadı.O fırsatı vermem zaten.

O nasıl bir kardeş ya..bir an önce uzaklastir evinden.

Niye bu kadar uzun yazdın? roman okumak istersek iyi bir roman alır okuruz.anlatmak istedigini daha kısa derli toplu yazabilirdin.yarısına kadar dayanabildim ona göre yorum yapıcam.hicbir sey hissetmedim inandırıcı bulmadım konunu.hayalindeki kocanın tarifi sanırım bahsettigin yakışıklı. Eger gercekten böyle bir derdin varsa kardeşini evden göndermen gerektigini biliyor olmalısın.yani çözüm basit.

kocasını aşırı yakışıklı sanan (üçgen vücut falan böyle ballandıra ballandıra anlatıyo ya) kardeşinden bile kıskanan olmayan şeyleri belleğinde olmuş gibi kurgulayan yani tıp dilinde şizofreni olan bir arkadaşımız...O depresyon ilaçlarına devam canım...Bilmiyorum bana öyle geldi yada fake

2.5 yıllık evliyim, 25 yıllık evli de olsam sonuç degismez evde yanımda biri varken aynı kanepede yanyana yatmam da eşimle,boynundan da opmem .maksat nedir kardeşine böyle yaparak nispet mi yapıyorsun O benim O seçti beni mi demek istiyorsun?

Yalan söleyecek halim yok arkadaşlar. Kedi ulaşamadıgı cigere mındar der misali. Kendinizde yok diye başkasındada yokmuş gibi davranmayın (üçken vücut kelimesine laf atanlara söylüyorum)

Dogru hep kiskaniyorlar benim eşimde kare. Kizlarin elinden alamiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
bence hayalinde ki eşini anlatıp sonra onun varlığına kendini inandırıp kız kardeşinden kıskanmış kocam yakışıklı çok yakışıklı acayip yakışıklı yani öyle böyle değil hem de polis bide genellikle liseli kızların arkalarından bakakaldığı yunus polislerden o yüzden resim çektirmek istiyorlar bende çok güzelim acayip güzelimde hemde çünkü kocam bu yaşına kadar kimselere bakmış beni seçmiş beni almış beni kokluyor hikayeden anladığım bu

Üzüldüm yaşadıklarına ama annenle konuş anlat ve anene kardesini evden almalarini soyle ama esine bu olaydan bahsetmenin sadece daha iyi ders çalışması vs gibi şeyler söylesin ama uzaklastirin hatayı sen yapmışsın canim kiz kardeş eve alınmaz hiç birimiz haşa peygamber değiliz arada şeytan var yanlış olmuş sizde kalması benim erkek kardesim benimle aynı şehirde okuyor babam istemedi esim istedi bide erkek mesela bende istemedim ev hali kavga olur gürültü olur bu aileye yansır hiç gerek yok herkes yerini bilmeli allah yardimcim olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…