Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

ama canım o zaman da verdiğimiz listelerin bir anlamı kalmıyor. ben mesela istemem verdiğim listenin dışında kitap gelmesini çünkü okuduğum çok fazla kitap var. aynısından bir tane daha istemem doğrusu

Son düzenleme:
herkes buraya düşüncelerini yazssın, çekiliş yaptıktan sonra kim kime çıktıysa okur ona göre yolar kitabını

bu arada isimler gizli mi kalacak, kim kime çıktığını bilmeyecek mi:44:

ama canım o zaman da verdiğimiz listelerin bir anlamı kalmıyor. ben mesela istemem verdiğim listenin dışında kitap gelmesini çünkü okuduğum çok fazla kitap var. aynısından bir tane daha istemem doğrusu

beni de en çok düşündüren o , ya okuduğum kitap hediye gelirse

benim içinde ayraç önemli değil. Kitabın kişisel kitaplıktan gönderilmesi yada sanal ortmadan alınması da önemli değil. Eski yeni oda farketmez Daha önce de dedğim gibi ben içinde yaşanmışlık olan kitapları, dokunulmuş, satırlarına daha önce göz değmiş kitapları daha çok seviyorum.

herkes buraya düşüncelerini yazssın, çekiliş yaptıktan sonra kim kime çıktıysa okur ona göre yolar kitabını

bu arada isimler gizli mi kalacak, kim kime çıktığını bilmeyecek mi:44:

benim içinde hiç sıkıntı yok evdeki okuduğu kitaplarından da gönderebilir vikitapta zaten okumak istediğim kitap listem var oradanda faydalabilir.ben çok sorun yapmam
zaten listeye bakıyorum o kadar az kitap okumuşum ki moralim bozuluyor.ben 300 falan olur diyordum 128 çıkara bildim

bu sayede artacak:13:

ben o siteye üyeloldum, biraz takıldım bi daha bakamadım ya , üye adım neydi acep:26:

çok iyi bilmiyorum vikitabı, nasıl takip edeceğim

valla bende bir kaç gün önce üyelik aldım melindanın profilinden soslu makarnayı falan ekledim ama üyeler nerden aratılıyor falan hiç bilmiyorum

üyelik aldım kitap ekle bölümüne girdim ordan okuduğum ya da okumak istediğim kitapları bulup profilime ekledim sadece öğrendiklerim bunlar:26:

hımm deneye deneye bulcaz yani

soslu makarna

ben epeydir kullanmıyorum kızlar orayı. kitap falan eklemiyorum artık.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…