Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

yok cnm fatura falan oluyor ya olmaz :26::26:

kitabın arkasında fiyatı yazıyor olacak zaten :KK60: Ama Lavin' in dediği gibi de oluyor :KK31:

Olabilir tabi. Fatura adresini kendi adresine, gönderimi karşı tarafa yapıyorsun.

Ben arada kendime de kitap alırım diye çok değerlendirmemiştim bu seçeneği.

kendime almayacağım ben daha yeni aldım. almamalıyım o yüzden :KK17:

merhaba hanımlar, bende kitap sitelerinden alınsa nasıl olur acaba diye düşümüştüm. normald elden gönderilince kargo parası baya tutuyo. zaten kitaplar temiz olsun yazmış kedifatos. gerçi ben içinde anı olan kitapları daha çok beğeniyorum :KK31:, altı çizilmiş, notlar alınmış, hoş onlara da kıyamz insan ama .
ne çelişkili bir insanım ben ya :KK1:

son zamanlarda ben de çok kitap aldım o nedenle sanırım ben de sizin gibi yapıcam
direkt onun adrese yollucam hediye paketi ile :KK16:

ama ayraç da alıncak :26:
kitap yurdunda satılıyo mu acaba

kitapyurdu kendi ayraçlarını gönderiyor zaten. bir de çok cici magnet ayıraçları var almıştım ama üzerlerinde kendi isimleri yazıyor. drlerde ayıraçlar var. ya da sen keçeden yap özge? daldım ve çıktım :18:

her paketle birkaç ayraç yolluyor canım. içine sinmezse ayraç da alabilir paketine ekleyebilirsin tabii ki satılıyor ayrıyetten .
bence böylesi hem zaman hem de ekonomi açısından daha uygun. hediye paketi ve not da ekletebiliyoruz :KK31:

her paketle birkaç ayraç yolluyor canım. içine sinmezse ayraç da alabilir paketine ekleyebilirsin tabii ki satılıyor ayrıyetten .
bence böylesi hem zaman hem de ekonomi açısından daha uygun. hediye paketi ve not da ekletebiliyoruz :KK31:

Bilmiyorum düşüncenizi ama bence ayraç çok da elzem bir hediye değil. Ayraçsız olmaz mı ki?
Yine online alınıp eklenebilir tabi.

kitapyurdu kendi ayraçlarını gönderiyor zaten. bir de çok cici magnet ayıraçları var almıştım ama üzerlerinde kendi isimleri yazıyor. drlerde ayıraçlar var. ya da sen keçeden yap özge? daldım ve çıktım :18:

sağolasın canım :KK16:

bence de :KK16:
Bilmiyorum düşüncenizi ama bence ayraç çok da elzem bir hediye değil. Ayraçsız olmaz mı ki?
Yine online alınıp eklenebilir tabi.

çekilişin ilks ayfasında 3 kitap 1 ayraç deniyo ya o yüzden dedim
yoksa bence de çok önemli değil.. bi incelerim ben yine de teşekkür ederim

Selam kızlar :KK3:
Ben kitap sitelerinden alamam şu an durumum müsait değil :KK30:
Elimdekilerden yollamayı düşünüyorum. İlla bana da istediklerimi yollamak zorunda değilsiniz :KK16:
Herkes ptt kargodan kendi gönderdiğini öderse bi sorun olacağını düşünmüyorum :26: 3-4 tl falan tutuyor zaten.
Zaten amaç hediyeleşmek, yeni kitap almak isteyen alsın ama ben alamam, bana da kendi kitaplığınızdan gönderebilirsiniz:KK16:

Son düzenleme:
Dusunupte soyleyemediklerimi soylemissiniz kizlar:) direk internetten hediye alacagimiz kisiye yollasak bence mantikli olur. Bide kitapligimdaki kitaplardan da vermek isterim bana gelecekler de yeni olmak zorunda degil ama herkes böyle ister mi ki?

ben kitaplığımdakilere kıyamıyorum :KK9:
o nedenle yeni alıcam direkt adresine yollucam son kararım budur :KK9:

Kitaplığımdaki demirbaş kitaplarımdan hediye edemem ama bir kere okuyup tekrar kapağını açmayacağım kitaplardan hediye vermeyi düşünebilirim.(Gerçi bunu da sanmıyorum ya:)Bence bu konunun kriteri olmasın. Tabii kendi kitaplığından hediye edecek arkadaşların kitaplarının tertemiz, yıpranmamış olması önemli. Ben güvenirim açıkçası buradan bir arkadaşımın bana temiz bir kitap yollayacağına.

Son düzenleme:
X