Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

oyyy harika, bayılıyorum böyle cesur kızıllara
benimki daha mütevazi albümümde var seni arkadaş olarak ekledim gör diye :KK16:

Özgitom yazını görünce hemen damladım ben sana ne zamandır sorucam unutuyorum senin kızılın hangi kızıldann :26:

Çok hoşuma gidiyosun da :KK23::KK23:

oyyy harika, bayılıyorum böyle cesur kızıllara
benimki daha mütevazi albümümde var seni arkadaş olarak ekledim gör diye :KK16:

Ben de senin gibi kızılı çok seviyorum ama nedense hep daha kırmızı oluyor. Bir türlü tutturamıyorum senin rengini.

Çok da güzelsin bu aradaaa...:KK69::KK69::KK69::KK69:

yaşasın kızıl kardeşliği o zaman :KK53:

Kızlar,

işten çıktım sabah, sonra kızkardeşimle ikea ya gittik. Kendime minicik sevimli çeyizcikler aldım.

Kitapları da aynı heyecanla alacağım.

Bu arada ben de 6 senedir falan kızılım.

Bak bu da benim kızılım. Tam olarak benim bu.

Eki Görüntüle 1057751

Enee nispete bakin yaaaa :) Hihhhhh aslinda kizil bana yakisiyo da ben istemiyorum :p
Fatos ikea dedin istanbul mu izmir mi:)

Kızlar, haftaya artık kargo göndermeye başlayacağız. Ve kısa zamanda da elimize ulaşacaklar.

Hediyelerimizin fotoğraflarını da paylaşacağız değil mi :)

günaydınnn bugünn güzell mutluu huzurluuu bir gün olsunnn bir de enerjiii doluuu =)
tabi ben yine ayıkamadım daha uykulu uykulu geldim işe :KK37::KK9:

günaydın kızlar 2 gün gelemedim hastaydım raporluydum ve evden pc kkya giremiyor nedeni ne bilmiyorum:KK31:çekiliş yapılmadı dimi kaçırdıklarımı okumaya çalışacağım gün içinde ama yarışmayla ilgili bilmem gereken birşey varsa söylerseniz sevinirim:KK16:

Sana gelen hediyenin bence.

Soslu çarşamba sendromu diye bir şey var mı?

Ya da gazım bitti, yenisini nasıl doldurabiliriz:KK53:

sen iste yeter bende her güne ait sendrom var :KK60: nasıl bir paket sunayım sana? :KK1:

günaydın kızlar 2 gün gelemedim hastaydım raporluydum ve evden pc kkya giremiyor nedeni ne bilmiyorum:KK31:çekiliş yapılmadı dimi kaçırdıklarımı okumaya çalışacağım gün içinde ama yarışmayla ilgili bilmem gereken birşey varsa söylerseniz sevinirim:KK16:

cuma olacak canım çekiliş.bir şey kaçırmadın :KK31:
bu arada, kitapyurdunda 7-14 nisan arası kargo bedava kampanyası var arkadaşlar 20 TL üstü siparişlerde.kitap alımını netten yapacak arkadaşlara duyurulur :KK42:

sen iste yeter bende her güne ait sendrom var :KK60: nasıl bir paket sunayım sana? :KK1:

cuma olacak canım çekiliş.bir şey kaçırmadın :KK31:
bu arada, kitapyurdunda 7-14 nisan arası kargo bedava kampanyası var arkadaşlar 20 TL üstü siparişlerde.kitap alımını netten yapacak arkadaşlara duyurulur :KK42:

çalışma saatlerim yoğun olduğu için bende ordan almayı düşünüyordum saolasın cnm:KK34:

rica ederim ne demek :KK31: aslında şöyle de yapabiliriz. siteye direkt hediye edeceğimiz kişinin adresini de verebiliriz :26: mi acaba? :KK1:

Olabilir tabi. Fatura adresini kendi adresine, gönderimi karşı tarafa yapıyorsun.

Ben arada kendime de kitap alırım diye çok değerlendirmemiştim bu seçeneği.

Son düzenleme:
X