Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

Bir de ben size hani kuradan sonra iletişim bilgilerini göndercem ya.
oradan hediye alacağımız kişiye, şu kitap sende var mı gibi mesajlar atabiliriz bence. TAbiki kim olduğumuzu söylemeden.

seni aracı yapsak : ))), sana sordursak:KK37: çöpçatan gibi : )))

süprizi kaçaaaarrr
bana yazmasın alacak arkadaşım :KK1:
kendi beğendiği kitapları alsın bana ama bende var mı okudum mu diye de vikitap üyeliğime baksın
ben süpriz olsun istiyom :KK1:
bende : ))

Günaydın Soslum

Sen deyince dikkat ettim de gerçekten sanki önemli olan karşımızdakinin zevkleri değil de kitabın kondüsyonuymuş gibi bir sonuç çıktı.
Bence bir sıfır alma fikrinde sabit kalalım.

Bu arada ben kitap listesi yapmadım ama merak ettiğim yazarların isimlerini yazdım.:44:
senin vikitap üyeliğin yok mu:44:

Yarın son evet, akşam çekiliş sonuçlarımızı öğreniriz herhalde:KK76::KK76::KK76:
5 e kadar öğrensek, evden net yok, sonrasında haftasonu giriyo araya:KK50:
Günaydın kızlar :KK3:
Ben sıfır kitap alamayacağımı belirttim, o yüzden çekilişe katılamayacağım.

canım sıfı alamazzsın belki ama kitaplığındaki kitaplarda eminim tertemizdir:KK34:

Var tabi vikitap'ım, Lavin olarak geçiyor üyeliğim Hatta ben seni izlemeye bile aldım, acaba yanlış kişiyi mi izliyorum:26:

yok yok doğru takiptesin. ben çıktıktan sonra takibe aldın sanırım , ben seni ekleyememişim dün. şimdi ekledim:KK34:

senin listene bakmaya korkuyom, cehaletim ortaya çıkacak diye :18:

günaydınnn
bir şey dikkatimi çekti sohbette sadece belli başlı kişiler konuşuyor daha önceden tanışanlar çoğunlukla. ama yeni katılan arkadaşlarımız sohbette yok. yazanlara da cevap verilmiyor yani.

günaydınnn
bir şey dikkatimi çekti sohbette sadece belli başlı kişiler konuşuyor daha önceden tanışanlar çoğunlukla. ama yeni katılan arkadaşlarımız sohbette yok. yazanlara da cevap verilmiyor yani.

Günaydın:KK3:

Açıkçası ilk kitap çekilişi fikri diğer kitap konumuzda filizlendiğinden dolayı oradan birbirini tanıyan adaylar çoğunlukta oldu.

Bilinçli bir durum değil yani.

Kendi adıma dikkat edeceğim arkadaşım:KK8:

Son düzenleme:
bu vikitapta da sapıklar var.. profil fotom eşimle beraber olduğum foto ona rağmen mesajlar aldım saçma salak
güzelim siteyi farklı amaçlarla kullanıyolar yazık

günaydınnn

canım ne sormuştun?
elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyom yeni arkadaşlara ama gözden kaçmış sanırım

bu vikitapta da sapıklar var.. profil fotom eşimle beraber olduğum foto ona rağmen mesajlar aldım saçma salak
güzelim siteyi farklı amaçlarla kullanıyolar yazık

Benim hiç başıma gelmedi, 1 yıldan uzun süredir üyeyim. Tabii kendi resmimi koymadım, etkisi olabilir mi bilmiyorum.

Benim hiç başıma gelmedi, 1 yıldan uzun süredir üyeyim. Tabii kendi resmimi koymadım, etkisi olabilir mi bilmiyorum.

ben face profilimden bağlanıyom yeni üyelik almadım o nedenle mecburen face resmim profil resmim oluyo
değiştirmeye çalıştım olmuyo ya
normal üyelik açayım ben iyisi mi 3 tane msj aldım 1i selam tanuşalım falan diye de diğer ikisi çok salakça

ben face profilimden bağlanıyom yeni üyelik almadım o nedenle mecburen face resmim profil resmim oluyo
değiştirmeye çalıştım olmuyo ya
normal üyelik açayım ben iyisi mi 3 tane msj aldım 1i selam tanuşalım falan diye de diğer ikisi çok salakça

kütüphanede bi salaklık yapanlar var desene:KK19::KK19::KK19:

X