Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

Kitaplığımdaki demirbaş kitaplarımdan hediye edemem ama bir kere okuyup tekrar kapağını açmayacağım kitaplardan hediye vermeyi düşünebilirim.(Gerçi bunu da sanmıyorum ya:)Bence bu konunun kriteri olmasın. Tabii kendi kitaplığından hediye edecek arkadaşların kitaplarının tertemiz, yıpranmamış olması önemli. Ben güvenirim açıkçası buradan bir arkadaşımın bana temiz bir kitap yollayacağına.

ama canım o zaman da verdiğimiz listelerin bir anlamı kalmıyor. ben mesela istemem verdiğim listenin dışında kitap gelmesini çünkü okuduğum çok fazla kitap var. aynısından bir tane daha istemem doğrusu :KK53:

Son düzenleme:
herkes buraya düşüncelerini yazssın, çekiliş yaptıktan sonra kim kime çıktıysa okur ona göre yolar kitabını :KK31:

bu arada isimler gizli mi kalacak, kim kime çıktığını bilmeyecek mi:44:

ama canım o zaman da verdiğimiz listelerin bir anlamı kalmıyor. ben mesela istemem verdiğim listenin dışında kitap gelmesini çünkü okuduğum çok fazla kitap var. aynısından bir tane daha istemem doğrusu :KK53:

beni de en çok düşündüren o , ya okuduğum kitap hediye gelirse:KK1:

benim içinde ayraç önemli değil. Kitabın kişisel kitaplıktan gönderilmesi yada sanal ortmadan alınması da önemli değil. Eski yeni oda farketmez:KK9: Daha önce de dedğim gibi ben içinde yaşanmışlık olan kitapları, dokunulmuş, satırlarına daha önce göz değmiş kitapları daha çok seviyorum. :KK31:

herkes buraya düşüncelerini yazssın, çekiliş yaptıktan sonra kim kime çıktıysa okur ona göre yolar kitabını :KK31:

bu arada isimler gizli mi kalacak, kim kime çıktığını bilmeyecek mi:44:

benim içinde hiç sıkıntı yok evdeki okuduğu kitaplarından da gönderebilir vikitapta zaten okumak istediğim kitap listem var oradanda faydalabilir.ben çok sorun yapmam
zaten listeye bakıyorum o kadar az kitap okumuşum ki moralim bozuluyor.ben 300 falan olur diyordum 128 çıkara bildim :KK50:

benim içinde hiç sıkıntı yok evdeki okuduğu kitaplarından da gönderebilir vikitapta zaten okumak istediğim kitap listem var oradanda faydalabilir.ben çok sorun yapmam
zaten listeye bakıyorum o kadar az kitap okumuşum ki moralim bozuluyor.ben 300 falan olur diyordum 128 çıkara bildim :KK50:

bu sayede artacak:13:

ben o siteye üyeloldum, biraz takıldım bi daha bakamadım ya , üye adım neydi acep:26:

çok iyi bilmiyorum vikitabı, nasıl takip edeceğim

valla bende bir kaç gün önce üyelik aldım melindanın profilinden soslu makarnayı falan ekledim ama üyeler nerden aratılıyor falan hiç bilmiyorum:KK9:

üyelik aldım kitap ekle bölümüne girdim ordan okuduğum ya da okumak istediğim kitapları bulup profilime ekledim sadece öğrendiklerim bunlar:26:

valla bende bir kaç gün önce üyelik aldım melindanın profilinden soslu makarnayı falan ekledim ama üyeler nerden aratılıyor falan hiç bilmiyorum:KK9:

üyelik aldım kitap ekle bölümüne girdim ordan okuduğum ya da okumak istediğim kitapları bulup profilime ekledim sadece öğrendiklerim bunlar:26:

hımm deneye deneye bulcaz yani

soslu makarna :KK60: :KK60: :KK60:

ben epeydir kullanmıyorum kızlar orayı. kitap falan eklemiyorum artık.

Son düzenleme:
X