Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

Kizlar bahsettiğiniz site nasil bi yer? Merak ettim bende mi üye olsam

adı vikitap
ben yeni keşfettim ama çok sevdim baya da faydalanıyorum
kütüphanemde olan kitapları not ettim okuduklarımı not ettim
şuan okuduğum kitabı yazdım ilerledikçe kaçıncı sayfada olduğumu güncelliyorum falan
sonra yıllık kitap okuma hedefi belirledim onu yazdım
forum bölümü de var fikir alış verişi yapılıyo
kitaplar hakkında yorumlar da var
hatta takas falan da yapılıyo galiba
ben sevdim valla bundan sonra ayrılmam ordan :KK1:

Son düzenleme:
adı vikitap
şuan okuduğum kitabı yazdım ilerledikçe kaçıncı sayfada olduğumu güncelliyorum falan

Boyle bi siteye uye olmustum da sarmadi beni isinamadim kullanisli bulmadim siteyi. Birde burasini deneyeyim o zaman:)

ama canım o zaman da verdiğimiz listelerin bir anlamı kalmıyor. ben mesela istemem verdiğim listenin dışında kitap gelmesini çünkü okuduğum çok fazla kitap var. aynısından bir tane daha istemem doğrusu :KK53:

soslum tabii ki hediye alacağım kişinin istediği bir kitapsa, ya da istediği özelliklere uygunsa. Yoksa rast gele gönderilmez,çok ayıp:KK20: Önemli olan üye tanıtımına sadık kalmak.

Ben tercih etmem, yeni kitap alırım şahsen.
cnm vikitaptan beni takip etmeye başlamışsın:KK16:bende seni takibe aldım :KK34:
kızlar benim nickim solitary ekleyebilirsiniz ben melinda dan bir kaçınızı ekledim:KK9:
Bakıyorum birazdan:KK8:

adı vikitap

bende sizden duydumm üye oldumm himennnn :KK1: güzelmişş gerçekten

soslum tabii ki hediye alacağım kişinin istediği bir kitapsa, ya da istediği özelliklere uygunsa. Yoksa rast gele gönderilmez,çok ayıp:KK20: Önemli olan üye tanıtımına sadık kalmak.

Ben tercih etmem, yeni kitap alırım şahsen.

Bakıyorum birazdan:KK8:

genel yazışmaya bakınca o anlam çıkmıyor mu ama? :KK17:

Uye oldum bi kisminizi ekledim. Kitapları da aklima gelenleri koydum henüz. Okuyupta ismini hatirlayamadigim o kadar cok var ki :KK43:

gelen hediyenin mi giden hediyenin mi? :KK53:

günaydın :KK16:

Bize gelen hediye olmalı :)

merhaba hanımlar, bende kitap sitelerinden alınsa nasıl olur acaba diye düşümüştüm. normald elden gönderilince kargo parası baya tutuyo. zaten kitaplar temiz olsun yazmış kedifatos. gerçi ben içinde anı olan kitapları daha çok beğeniyorum :KK31:, altı çizilmiş, notlar alınmış, hoş onlara da kıyamz insan ama .
ne çelişkili bir insanım ben ya :KK1:

ben kitaplığımdakilere kıyamıyorum :KK9:
o nedenle yeni alıcam direkt adresine yollucam son kararım budur :KK9:

Kitaplığımdaki demirbaş kitaplarımdan hediye edemem ama bir kere okuyup tekrar kapağını açmayacağım kitaplardan hediye vermeyi düşünebilirim.(Gerçi bunu da sanmıyorum ya:)Bence bu konunun kriteri olmasın. Tabii kendi kitaplığından hediye edecek arkadaşların kitaplarının tertemiz, yıpranmamış olması önemli. Ben güvenirim açıkçası buradan bir arkadaşımın bana temiz bir kitap yollayacağına.

ben Dr dan alırım hep, her zaman hediye yollarlar:KK34:

herkes buraya düşüncelerini yazssın, çekiliş yaptıktan sonra kim kime çıktıysa okur ona göre yolar kitabını :KK31:

bu arada isimler gizli mi kalacak, kim kime çıktığını bilmeyecek mi:44:

benim içinde ayraç önemli değil. Kitabın kişisel kitaplıktan gönderilmesi yada sanal ortmadan alınması da önemli değil. Eski yeni oda farketmez:KK9: Daha önce de dedğim gibi ben içinde yaşanmışlık olan kitapları, dokunulmuş, satırlarına daha önce göz değmiş kitapları daha çok seviyorum. :KK31:

Ben açıkçası kitaplığımdan hediye edemem, kıyamam kitaplarıma.
Ben de kimsenin eski,yıpranmış kitap göndereceğine ihtimal vermiyorum ama yeni kitap alınmasının şöyle bir avantajı var ki, şüpheye mahal vermiyor :) Ne güzel tertemiz geliyor işte. Ben de kullanılmış kitap sevmem mesela.

Bu arada mavisim51 de artık bizimle

Bir de ben size hani kuradan sonra iletişim bilgilerini göndercem ya.
oradan hediye alacağımız kişiye, şu kitap sende var mı gibi mesajlar atabiliriz bence. TAbiki kim olduğumuzu söylemeden.

Bir de ben size hani kuradan sonra iletişim bilgilerini göndercem ya.
oradan hediye alacağımız kişiye, şu kitap sende var mı gibi mesajlar atabiliriz bence. TAbiki kim olduğumuzu söylemeden.

süprizi kaçaaaarrr
bana yazmasın alacak arkadaşım :KK1:
kendi beğendiği kitapları alsın bana ama bende var mı okudum mu diye de vikitap üyeliğime baksın
ben süpriz olsun istiyom :KK1:

süprizi kaçaaaarrr
bana yazmasın alacak arkadaşım :KK1:
kendi beğendiği kitapları alsın bana ama bende var mı okudum mu diye de vikitap üyeliğime baksın
ben süpriz olsun istiyom :KK1:

bana da yazmasın ben de aşağı yukarı 15 kitaptan oluşan liste verdim :KK53:

günaydın bu arada :KK16:

genel yazışmaya bakınca o anlam çıkmıyor mu ama? :KK17:

bana da yazmasın ben de aşağı yukarı 15 kitaptan oluşan liste verdim :KK53:

günaydın bu arada :KK16:
Günaydın Soslum

Sen deyince dikkat ettim de gerçekten sanki önemli olan karşımızdakinin zevkleri değil de kitabın kondüsyonuymuş gibi bir sonuç çıktı.
Bence bir sıfır alma fikrinde sabit kalalım.

Bu arada ben kitap listesi yapmadım ama merak ettiğim yazarların isimlerini yazdım.:44:

Günaydın Soslum

Sen deyince dikkat ettim de gerçekten sanki önemli olan karşımızdakinin zevkleri değil de kitabın kondüsyonuymuş gibi bir sonuç çıktı.
Bence bir sıfır alma fikrinde sabit kalalım.

Bu arada ben kitap listesi yapmadım ama merak ettiğim yazarların isimlerini yazdım.:44:

yazar yazmayı ben de düşündüm. ama ben bir yazarın bir kitabını beğendimse diğer kitaplarını sömürdüğüm için vazgeçtim :KK1:

yazar yazmayı ben de düşündüm. ama ben bir yazarın bir kitabını beğendimse diğer kitaplarını sömürdüğüm için vazgeçtim :KK1:

Ben de öyleyim. O yüzden övgülerini çok duyduğum ancak hiçbir kitabını okumadığım yazarları yazdım sadece. Ordakiler henüz hiç kitabını okumadığım yazarlar.

X