Kırmızı çizgiler

Sen benim kocam olabilir misin ? Eşim Aynı özelliklere sahip. Hatta sulalecek aynı ozelliklere sahipler. Ki bence en güzeli de bu kafalari rahat. Az insan çok huzur. Kendiniz gibi yerini bilen insanlarla mutlu olabilirsiniz. Şuan yaşadığınız acabalar bu yüzden. Karakterinize yakın insanlar hayatınızda olduğu zaman bunları yaşamayacaksınız. Mutluluklar.

Oğlak olabilir yada aslan

Sizi kendime çok benzettim bende sınırı aşılan davranışları asla unutamıyorum ve çok kolay insan siliyorum çok da sildim açıkçası..Dediğiniz gibi kimse için kötülük düşünmüyorum kimsenin hayatıyla ilgili yorumda bulunmuyorum.. politik olup soğuduğum insanla iletişim kurmak gibi derdim de yok..çok az arkadaşım var kolay kolay kimseye güvenmiyorum..Günğmğz insanlarının çok saygısız ve iki yüzlü oldukları düşünüyorum bunu en yakınlarım da bile görebiliyorum..Kindarım yapılan iyiliğinde altından kalmam kötülüğe de uzak durar cevap veririm..Burcum terazi adaletten yanayım Venüs’üm akrep bende burçların etkisi var..

Peki müsait olmadigim için bana trip atması ? Ona gelebilirsin sana kahve yaparım dedim. Ama sabahlamak istemiyorum. Hakkı var mı bana buğuz etmesine?
O eski sevgiliye, alkol almak isteyen arkadaşa, eleştiriye ısrarla devam edene verilen tepkiler abes değil ki? Verdiginiz orneklere bakinca olmasi gereken olmus diye düşündüm. Bazı insanlar çok hadsiz, biraz iyi davranınca sınırları daha da ihlal ediyorlar. Her şeyde insan silecek değiliz ama şahsen niyette veya kafa yapısında sıkıntı sezince siliyorum ben de, çünkü kimse değişmiyor, tolere etmek kendini daha fazla ihlal ettirmek oluyor.
Dünyada iyi insan da çok, ne diye zaman kaybedeyim?
Ben de kinci değilim, anlayışlı da biriyimdir ama çizgilerim çok kalın, bundan da memnunum. Kusur arayıp herkese set çeken biri değilim çünkü.
Kendinize bu sekilde yüklenmeyin bence; asosyal miyim sorunlu muyum vs gibi. Belki de bi travmanizdan veya baska şeyden ötürü kendinizi korumaya almaya calisiyorsunuz, o yuzden bu kadar keskinsiniz.
Sadece, enerjiniz gergin geldi bana, kendinizi daha iyi hissetmek için profesyonel destek alabilirsiniz. Psikolog, aile dizimi vs gibi destekler iyi gelebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…