kiracıyla ilgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anne olma duygusunu tatmak istemesi bence sahip oldugu maddi koşullardan daha önemli burda haksız yere yargiliyorsunuz.Bunun tam tersi orneklerde var rahat bi ortama çocuk getirmeyi amaclarken issiz kalanlar borcunu ödemeyecek duruma gelenler var. Her bebek rizkiyla gelir zaten umarım o gelmeden anne babası da durumunu duzeltir,ama bu kadar kırıcı yorum yapmanın anlamı yok, zaten kadinda ben acım ekmek alamiyoruz demiyor yasadigi haksizliga care ariyor.
Yoo her bebek rızkıyla gelmez bunlar züğürt tesellisi . Maddi durumu olmayan her çocuk mutsuz ve eksik büyüyor.

Kardesim sana gercek dunyadan yazıyorum. 2k dedigin bi bebegin 1 aylik bez+mamasini karsilar sadece. Etini, baligini, kuruyemisini, meyvesini karsilamaz. Siz kotu olmayabilirsiniz ancak ekonomi kotu
Kahve bitti bu başladı yaaaa

Keşke evin masraflarını yaparken fatura alsaydınız . Burda herkes bildiği kadarıyla yazıyor en iyisi bir avukata danışın ne yapmanız gerektiği konusunda size yol gösterir. Çocuk konusunda bende yazan herkesle aynı fikirdeyim ama yine de karar sizin. Sonuçta o çocuğu dünyaya getirecek olan da iyi veya kötü her koşulda yetiştirecek olan sizsiniz

Off konu ne kadar saçma sapan yerlere gitmiş ya. Ben size konuyla alakalı bilgi vereyim konu sahibi cezanız bitince okursunuz. İster süreli ister süresiz kira sözleşmesi olsun her iki durumda da ev sahibi sizi haklı gerekçeler olmadan 10 yıl dolmadan çıkaramaz. 5 yılın sonunda da kira yenileme davası açabilir emsal kiraları kanıt gösterip. Bir yıllık sözleşmelerde çıkma hakkı kiracıya aittir. Evet alt soyundan birisi eve yerleşecek gerekçesi ile size ihtar çekip 6 ay içinde evi boşaltmanızı talep edebilir. Bunun da çeşitli şartları vardır. Kesinlikle çocuğu oturmalı aksi halde 3 yıl kiraya veremez verirse de dava açıp çatır çatır aradaki kaybınızın tazmin edilmesini isteyebilirsiniz. Normal şartlarda sizinle aynı lokasyonda çocuğunun evi varsa da sizi çıkaramaz. Ancak alanım tam olarak bu değil o sebeple başka bir semtte evi olan bir çocuk için kiracı çıkarılır mı o konuda çok emin değilim bir bakmam gerekir. Ama size çocuğum oturacak diye ihtar çekmeden ve eğer çocuğun oturmazsa sana dava açarım 3 yıl kiraya veremezsin ve benim kira farkımı sana ödetirim demeden çıkmayın kesinlikle.

Off konu ne kadar saçma sapan yerlere gitmiş ya. Ben size konuyla alakalı bilgi vereyim konu sahibi cezanız bitince okursunuz. İster süreli ister süresiz kira sözleşmesi olsun her iki durumda da ev sahibi sizi haklı gerekçeler olmadan 10 yıl dolmadan çıkaramaz. 5 yılın sonunda da kira yenileme davası açabilir emsal kiraları kanıt gösterip. Bir yıllık sözleşmelerde çıkma hakkı kiracıya aittir. Evet alt soyundan birisi eve yerleşecek gerekçesi ile size ihtar çekip 6 ay içinde evi boşaltmanızı talep edebilir. Bunun da çeşitli şartları vardır. Kesinlikle çocuğu oturmalı aksi halde 3 yıl kiraya veremez verirse de dava açıp çatır çatır aradaki kaybınızın tazmin edilmesini isteyebilirsiniz. Normal şartlarda sizinle aynı lokasyonda çocuğunun evi varsa da sizi çıkaramaz. Ancak alanım tam olarak bu değil o sebeple başka bir semtte evi olan bir çocuk için kiracı çıkarılır mı o konuda çok emin değilim bir bakmam gerekir. Ama size çocuğum oturacak diye ihtar çekmeden ve eğer çocuğun oturmazsa sana dava açarım 3 yıl kiraya veremezsin ve benim kira farkımı sana ödetirim demeden çıkmayın kesinlikle.
Yani ev sahibi kiracı anlaşmazlığından çocuk mevzusuna çevirdiler

r Allah bana nasip eder laik görüp verirse kulll kim ki hüküm versin
Geri döndüğünde görürsün diye yazıyorum işte allah laiiikkkkk görmemiş bak senin tarzında yazıorum anla diye allah laik görmemiş ki kıprıslarda aracılarla yapıyosun görmemiş işte neyi zorluosun

Niye terbiyesizlik sen bana neler yazdın o zaman haddini aşmadın mı ayrıca Türkçe bildiğin yok bide çocuk yapacaksın şaka mı bu ya
Sen çok mantıklısın sanki, Türkçe bilmek veya bilmemekle çocuk yapmanın ne alakası var? Sen anca çocuk olmasın diye beddua etmeyi bilirsin. Hadi oradan!!!

Keşke evin masraflarını yaparken fatura alsaydınız . Burda herkes bildiği kadarıyla yazıyor en iyisi bir avukata danışın ne yapmanız gerektiği konusunda size yol gösterir. Çocuk konusunda bende yazan herkesle aynı fikirdeyim ama yine de karar sizin. Sonuçta o çocuğu dünyaya getirecek olan da iyi veya kötü her koşulda yetiştirecek olan sizsiniz
burda kımse benim kira meselesini yazmamıski benim bu ekınomide nasıl cocuk doguracıgımı cwp lamıs sanki sormuşum onlara

Geri döndüğünde görürsün diye yazıyorum işte allah laiiikkkkk görmemiş bak senin tarzında yazıorum anla diye allah laik görmemiş ki kıprıslarda aracılarla yapıyosun görmemiş işte neyi zorluosun
bu yorumu yazacak kadar sana ne gibi bir kötülüğüm dokunmuş ola bilir onu düşğndüm şuan haklısın .

bu yorumu yazacak kadar sana ne gibi bir kötülüğüm dokunmuş ola bilir onu düşğndüm şuan haklısın .
Bir olaya tepki vermek için illaki ucunun bana dokunması gerekmez , bu bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılık olur. Buradaki arkadaşlar haklılar şu pozisyonda bir bebeğe kaliteli yaşam verebilecek durumda değilsiniz neden zorlaya zorlaya bir çocuğu bu yokluğa dahil etmek istiyorsunuz asıl kötülük bu bence sırf egonuz tatmin olsun anne olun diye

Bir olaya tepki vermek için illaki ucunun bana dokunması gerekmez , bu bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılık olur. Buradaki arkadaşlar haklılar şu pozisyonda bir bebeğe kaliteli yaşam verebilecek durumda değilsiniz neden zorlaya zorlaya bir çocuğu bu yokluğa dahil etmek istiyorsunuz asıl kötülük bu bence sırf egonuz tatmin olsun anne olun diye
bu ne seni nede diyer lerini ilgilendir köpek gibi çalısır gene gider cocuk tedavısı olurum bu ego meselesi değil anladın mı

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Ama sen istiyorsun ki seni hep pohpoh yapalım. Sen işine gelince ağzına geleni sayıyorsun, sana laf edilince alo fetva hattına dönüyorsun. Manipülasyon yapıyorsun

bu ne seni nede diyer lerini ilgilendir köpek gibi çalısır gene gider cocuk tedavısı olurum bu ego meselesi değil anladın mı
Ne bu inat, başka bir amacınız yok mu? Herkes anne olmak zorunda değil ki? Tek derdiniz o tedaviyi olmak. Bence sizin ki evlat hasretinden çok hırsa dönüşmüş. İmkanınız olsa evlat hasreti tamam da durumunuz yokken neden bu çocuğa eziyet aşkı?

Anneyim, sonuç olarak anne olmak için geçtiğiniz yollardan geçmedim ama aylık 2000 TL kalıp başka kiraya cikmaya imkanım yokken çocuk yapmazdım. Herşey çok çok pahalı, daha iyi imkanlar sağlayana kadar erteleseniz belki hem sizin hemde doğacak sabi için iyi olurdu. Ev sahibi ile ilgili yapmanız gerekenleri detaylı anlatmışlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X