kiracıyla ilgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kola, ekmek almak zenginlik olmuş. Bunlar yüzünden bu ülke böyle
Aylık 5000 TL lik et giriyormuş eve, o kısmı atlamayalim lütfen.. Yahu insanlar neden böyle iskembeden sallıyor. İmkanı olmamak ayıp bişey değil ki. Sadece ayağını yorganına göre uzatirsin, daha uygun zamanda bişeyler yaparsın. Kime ne ispatlama çabasında anlamıyorum.

tabikşde muslaman değilsin belli ben bodrumda oturmuyorum kendi evim olmayan eve bile 15 bin para harcadım onun bunun altına yatacagıma fakır olmayı tercih ederim
Yok ben fakir olacağıma, seks yapmayı tercih ederim. Ben onların altına yatıyorsam onlar da benim üstüme yatıyor, ayrıca onlar bazen benim altımda oluyor😄😄😂😂

Ben yine diyeceğim, linç ban yemem umrumda değil. Umarım bu kadının çocuğu olmaz. Yoksa bu kadın onu zorla tesettüre sokar. Baskı uygular. Kısıtlama koyar. Zaten maddiyatta yok o çocuğun her açıdan hayatı iğrenç olur
En sevmediğim insan tipi bu ülkede. İnançlı görünümlü ama kendine Müslüman. Gelmiş millete millete yargı dağıtıyor, bel altı vurmaya çalışıyor.

Aylık 5000 TL lik et giriyormuş eve, o kısmı atlamayalim lütfen.. Yahu insanlar neden böyle iskembeden sallıyor. İmkanı olmamak ayıp bişey değil ki. Sadece ayağını yorganına göre uzatirsin, daha uygun zamanda bişeyler yaparsın. Kime ne ispatlama çabasında anlamıyorum.
Onu kaale almadığım için yazmadım bile 5 binlik et kısmı kesinlikle uydurma 😃 ahahahaha yarım kilo giriyordur aylık ancak

Ee başka birinin üreme hücreleriyle çocuk yapmaya çalışıyorsunuz? Benim için sorun yok, herkes ne yapmak istiyorsa onu yapar, dini hassasiyetim de yok; fakat siz dinen bu kadar hassassanız, donasyon dinen caiz bile görülmüyor.
Buna ben de katılıyorum. İnsanların tercihleri ancak kendilerini ilgilendirir. Herkesin doğrusu yalnışı kendinedir. Saygı duymak gerekir. Dinde zorlama olmaz, diye yazar Kuran- Kerim'de, bize kimsenin hayatını yargılamak düşmez.

Dediğin de doğru donasyonun iki türlüsüde caiz değildir.

hanım efendiciğim anlamınız kıtmı benim suan yasadıgım sıkıntı gecici bir durum Allah ın ızni ile yeni kredi cektim tedaviler için ben ac değilm acık değilm benim evime iki kişi olmama dagmen 5 binlik et kiriyor 3 haftalık benim günde eve harcagıdım sigası kolası ekmeği ölüsü 500 tl günlük buselde benim maaşimdan 2 bin kalıyor

Aylik 5 binlik et almayın ev sahibi ile anlaşin 3 bin kiraya verin. 2 binlik et yetsin krediniz bitene kadar. El insaf ama 850 liraya kira mi olur?

En sevmediğim insan tipi bu ülkede. İnançlı görünümlü ama kendine Müslüman. Gelmiş millete millete yargı dağıtıyor, bel altı vurmaya çalışıyor.
ben kimseye kendımı muslüman göstermedim inancmı sonsuz inancım var Allah ama bu dunyada kimse gunahsız değil ben kimseye durduk yere laf etmem ben anne olmak istıyorsam bunu ben ve Allah verırse Allah bilir dedim ve lakin de öyle kira için konu actım konu cocuga feldi tamam geldi gelsin ama ne fakirliğim kaldı ne aclıgım nasıl bakacakmısım o cocuga ben yahu bunun derdi beni alsın size neoluyo ben nasıl bakcam cocugma dedim

Ayrıca üst kata taşinmanız üzerinden 1 yıl geçti mi? Geçmedi ise mazeretsizde çıkarabilir sizi ev sahibiniz.

ben kimseye kendımı muslüman göstermedim inancmı sonsuz inancım var Allah ama bu dunyada kimse gunahsız değil ben kimseye durduk yere laf etmem ben anne olmak istıyorsam bunu ben ve Allah verırse Allah bilir dedim ve lakin de öyle kira için konu actım konu cocuga feldi tamam geldi gelsin ama ne fakirliğim kaldı ne aclıgım nasıl bakacakmısım o cocuga ben yahu bunun derdi beni alsın size neoluyo ben nasıl bakcam cocugma dedim
Arkadaşım bak yine söylüyorum insanlar kötülüğün için yazmadi sana. Senin imkanların çocuk sahibi olmak için uygun değil, biraz daha beklemen hem senin hemde çocuğun için daha iyi olur. Tecrübeli bir anne olarak, en samimi halimle yazıyorum bunu. Yarın mama alamazsan, ihtiyaçlarını karşılayamazsan en çok sen üzülürsün. Annelik böyle bişey değil, anne olayım da nasıl olursa olsun diyemezsin. Annelik hasretini anlıyorum, 11 yıldır kimbilir hangi yollardan geçtin ki bu şekilde her imkanın peşinden gitmeye çalışıyorsun ama dur biraz daha mantıklı düşünmeye calis.

Sonsuz inancın yok. İslam hoşgörü dini değil mi? Neler dedin bana hakkımı helal etmiyorum. Sadece kulaktan dolma bilgilerle Müslüman olunmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X