kiracıyla ilgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bana bak ben annesini laf etmedim aynı yorumu bana o yazdı defol git benim konumdan Allah bu cuma gunu senı bildği gibi yapsın
Olsun, ne olursa olsun o sana öyle yazsada sen onun seviyesine düşmemelisin. O orada çocukluğundan bahsetmiş. O çocukluğuna saygı duymak gerek.

hanım efendiciğim anlamınız kıtmı benim suan yasadıgım sıkıntı gecici bir durum Allah ın ızni ile yeni kredi cektim tedaviler için ben ac değilm acık değilm benim evime iki kişi olmama dagmen 5 binlik et kiriyor 3 haftalık benim günde eve harcagıdım sigası kolası ekmeği ölüsü 500 tl günlük buselde benim maaşimdan 2 bin kalıyor
Valla gayet zeki olduğumu düşünüyorum. Madem bu kadar iyi kazancınız var, bol keseden harciyabiliyorsunuz keşke yıllarca bodrum katta ömür çürütene kadar ev alsaydiniz ya da biraz daha iyi bir muhitte yasasaydiniz. Geçici de olsa sizin imkanlarınız çocuk sahibi olmak için uygun değil. Hangi kısmını tam olarak anlamıyorsunuz?

Kendi yumurtan olmadigi icin bagisci baska bir kadinin yumurtasiyla kocanin spremini dolleyip embriyoyu senin rahmine koyuyorlar. Turkiye’de yasak tabi bu kibrista buyuk paralara yapiliyor.
peki çocuk kimin dna sını tasiyor?
yumurta donörünün mü taşıyıcının mı?

Valla gayet zeki olduğumu düşünüyorum. Madem bu kadar iyi kazancınız var, bol keseden harciyabiliyorsunuz keşke yıllarca bodrum katta ömür çürütene kadar ev alsaydiniz ya da biraz daha iyi bir muhitte yasasaydiniz. Geçici de olsa sizin imkanlarınız çocuk sahibi olmak için uygun değil. Hangi kısmını tam olarak anlamıyorsunuz?
Kola, ekmek almak zenginlik olmuş. Bunlar yüzünden bu ülke böyle

Bak işte burda hatalısın kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez. O öyle yaşar sen başka yaşarsın. Herkeisn kendi tercihi. Doğruya doğru olmak gerek.
İşte benim ona ilk konuda kızdığım buydu. Ama sen anlamak istediğin gibi anla. Onun ne haddine yani?

ben zina yapmıyorım
Belki ben Müslüman değilim. Ayrıca sanane! İstersem 100 kişiyle yatarım. Param var, özgürüm, mesleğim var istediğim gibi yiyip içiyorum . Senin gibi kola, ekmek alıp zenginim demiyorum. Bodrumda oturup çocuk yapmaya çalışmıyorum. Yeteri kadar konfor alanım olmadan da çocuk yapmayacağım!

Bu sizi ilgilendirmez ki? Ahlâk bekçiliği yapacaksanız siz neden donasyon yaptırma peşindesiniz?
Ben yine diyeceğim, linç ban yemem umrumda değil. Umarım bu kadının çocuğu olmaz. Yoksa bu kadın onu zorla tesettüre sokar. Baskı uygular. Kısıtlama koyar. Zaten maddiyatta yok o çocuğun her açıdan hayatı iğrenç olur

ben zina yapmıyorım
Ee başka birinin üreme hücreleriyle çocuk yapmaya çalışıyorsunuz? Benim için sorun yok, herkes ne yapmak istiyorsa onu yapar, dini hassasiyetim de yok; fakat siz dinen bu kadar hassassanız, donasyon dinen caiz bile görülmüyor.

İşte benim ona ilk konuda kızdığım buydu. Ama sen anlamak istediğin gibi anla. Onun ne haddine yani?
Ben herkesi herşeyi çok iyi anlayacak yaşta ve olgunluktayım. Ben herzaman o an doğru inandığım düşündüğüm ne ise onun yanında olurum. Burada kimse babamın kızı değil.! O gün senin bedduana ve aşşağılamana tepki verdim, kimsenin özel hayat tercihleri beni ırgalamaz.

Belki ben Müslüman değilim. Ayrıca sanane! İstersem 100 kişiyle yatarım. Param var, özgürüm, mesleğim var istediğim gibi yiyip içiyorum . Senin gibi kola, ekmek alıp zenginim demiyorum. Bodrumda oturup çocuk yapmaya çalışmıyorum. Yeteri kadar konfor alanım olmadan da çocuk yapmayacağım!
tabikşde muslaman değilsin belli ben bodrumda oturmuyorum kendi evim olmayan eve bile 15 bin para harcadım onun bunun altına yatacagıma fakır olmayı tercih ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X