Kınada kadınları süzen koca???

yani adam kendide kalçaya baktığı için bütün erkeklerin kalçaya baktığını düşünerek sana kapalı kıyafetler giydiriyor ama millete bakıyor.valla bakmakla kalsın boşver baksın..hoş değil bende rahatsız olurum tabi ama yapılacak birsey yok bu durumda.yanındaykrn seni umursamayıp başka kadınların kalçasına bakıyor diye boşanmıyacağına göre çekeceksin bu adamı..

Eşiniz abdest alıp namaz kılmayı biliyor da , dinde erkeklerin eşlerine karşı saygı ve sevgi dolu olmaları gerektiğini bilmiyor mu? Size karşı kes,sus gibi seviyesiz kelimeler kullanabiliyor.Peygamberımızın eşlerine olan davranışlarını bir açıp okusun sonra geri kalan dini vazifelerini hakkıyla yerıne getırsın.

Diğer konu için de ,demek ki eşiniz dışarda kadınların poposunu izliyor ve dikkatını cekıyorsa,başka erkekler onun karısına bakmasın dıye sıze uzun bıseyler gıydırmekte diretiyor.Aklıma başka bir düşünce gelmiyor malesef.

Kendinden bildiği için sizi de olabildiği kadar dikkat çektirmemeye çalışıyor.
Hepimiz ayrı bir bireyiz. Kıyafetinize kimse karışmamalı.

Konu sahibi bence konunu kapat. Kocana olan güveninin yıkılması için kına gecesi gibi bir ortamı tercih etmemelisin. Olağan olan zaten kınada pistte oynayan insana bakmaktır izlemektir. Horon tepen erkekleri seyretmek gibi oryantal oynayan insan da seyredilir. Hee kocanın üslubu çok yanlış bana kalırsa. Kendine müdahale ettirtme. Tutarlı bir adam olsa o kınaya hiç gelmezdi..sen de sapık vs ithamları nasıl kaldırabiliyosun konunu kapatsan daha iyi olur yine de sen bilirsin ve mutluluklar..

Konu sahibi bence konunu kapat. Kocana olan güveninin yıkılması için kına gecesi gibi bir ortamı tercih etmemelisin. Olağan olan zaten kınada pistte oynayan insana bakmaktır izlemektir. Horon tepen erkekleri seyretmek gibi oryantal oynayan insan da seyredilir. Hee kocanın üslubu çok yanlış bana kalırsa. Kendine müdahale ettirtme. Tutarlı bir adam olsa o kınaya hiç gelmezdi..sen de sapık vs ithamları nasıl kaldırabiliyosun konunu kapatsan daha iyi olur yine de sen bilirsin ve mutluluklar..
bu yorum çok doğru kesinlikle..

[QUOTE="1var1yok, post: 52233012, member: 832136"
bana " şimdi biri dönüp bakarsa, ne bakıyon lan dersem, yanındakini nasıl böyle gezdiriyon " demez mi? Dedi. Kızlar İnanın anormal bir şey Yok, ten rengi pantolonun üzerinde kalçamı kapattığım bir kıyafet düşünün, ettiği laflar buna.
[/QUOTE]
Bu laf bile yeterli. Böyle biri yle olmamalısınız. Sizin sahibiniz değil. Siz yanında gezdirebileceği fino köpeği değilsiniz. Ne demek böylemi gezdiriyorsun?

O yorumları nasıl okuduğumu nasıl gözlerimden yaş süzüldüğünü görseniz...
Ben kocama çok güvenirdim yaa, benim güvenimi hiç kırmamıştı.. nasıl olur ya nasıl 10 dakika içinde her şey yerle bir olur..
Kaldıramıyorum o yorumları ama gerçekler bunlarsa bunlarla yüzleşmek istiyorum, konuma da %95 bu tarz yorumlar yapılıyor maalesef, halbuki bu konuyu belki yanılıyorumdur, belki düşündüğün gibi değildir diyenler daha fazla olur diye açtım...
Ama gerçekler bunlar ise bunlarla yüzleşmeliyim :KK43:

O yorumları nasıl okuduğumu nasıl gözlerimden yaş süzüldüğünü görseniz...
Ben kocama çok güvenirdim yaa, benim güvenimi hiç kırmamıştı.. nasıl olur ya nasıl 10 dakika içinde her şey yerle bir olur..
Kaldıramıyorum o yorumları ama gerçekler bunlarsa bunlarla yüzleşmek istiyorum, konuma da %95 bu tarz yorumlar yapılıyor maalesef, halbuki bu konuyu belki yanılıyorumdur, belki düşündüğün gibi değildir diyenler daha fazla olur diye açtım...
Ama gerçekler bunlar ise bunlarla yüzleşmeliyim :KK43:
Buradaki yuzdelik gercegi asla yansitmaz.
Esinin karakter ini bilmiyoruz
Evliliginizi bilmiyoruz
O an orda degildik. sadece sizin anlatiminizla ki sizde duygularinizi katarak anlattiginiz icin ona gore yorum yapıyoruz.
Sen esini daha iyi taniyorsun duygusal degil gerçekçi olmaya calis

Umarım gerçekten öyledir. . Böyle ise çok günahını aldım..
Ama öyle çok mutlu olurdum ki ..
Bence gerçekten pireyi deve yaptın sen. Buradaki yorumlara göre kınada oynayan kadına bakmakta taciz sayılıyor. Oysa ya kına gecesi kadın erkek ayrı yapılmalı ya da birlikte yapılıyorsa hep birlikte eğlenmeli. Kocamın tek falsosu diyorsun ya gerçekten kadının oynayışını izlediğini düşünüyorum ben. Televizyon da mı izlemiyorsunuz oradaki kadınlara baktığında ne yapıyorsun? Bence gerçekten abarttın. Tamam gözün kocanın üstünde olsun ama kına mevzusunu kapat ve asıl probleme odaklan. Sana kes sus şeklinde konuşmasına mesela.. kınaya takılırsan kendini boşuna yıpratacaksın sadece. Ben geniş bir insan değilimdir ama oynayan kadın (ya da erkek) izlenir diyorum, net. Kınaya gitmenin amacı o ki zaten oynamak ya da oturup oynayanı izlemek. Bu kadar basit.

Bence gerçekten pireyi deve yaptın sen. Buradaki yorumlara göre kınada oynayan kadına bakmakta taciz sayılıyor. Oysa ya kına gecesi kadın erkek ayrı yapılmalı ya da birlikte yapılıyorsa hep birlikte eğlenmeli. Kocamın tek falsosu diyorsun ya gerçekten kadının oynayışını izlediğini düşünüyorum ben. Televizyon da mı izlemiyorsunuz oradaki kadınlara baktığında ne yapıyorsun? Bence gerçekten abarttın. Tamam gözün kocanın üstünde olsun ama kına mevzusunu kapat ve asıl probleme odaklan. Sana kes sus şeklinde konuşmasına mesela.. kınaya takılırsan kendini boşuna yıpratacaksın sadece. Ben geniş bir insan değilimdir ama oynayan kadın (ya da erkek) izlenir diyorum, net. Kınaya gitmenin amacı o ki zaten oynamak ya da oturup oynayanı izlemek. Bu kadar basit.

Tv de açık Saçık bir kadın olursa direkt değiştirir kanalı , aynı şekilde erkek çıkınca da öyle, sinemada isek üst tarafı çıplak bir erkek çıktıysa hemen elleriyle gözümü kapatır,ya da kadın çıktı ise bana sarılır ve gözlerini omzuma kapatır.. bakmaz ve baktırmaz yani..

Kendi başka kadınlara baktığı için size baskı yapıyor zaten. Her erkeği kendisi gibi sanıyor.. bu sizin gördüğünüz.. görmediğiniz neler yapıyor kimbilir. Bu tipler yüzünden rahat gezemiyoruz zaten.

Bugün bu konuyu son defa yine konuştum, ve ihanet, sadakatsizlik gibi bir şeye asla tahammül edemeyeceğimi, kesin bir dille belirttim ve sus kes tarzındaki konuşmasına ise, ben senin arkadaşın değilim, benle bu tarz konuşamazsın bir daha dedim ve konu kapandı... söylediğim her şeyi dinledi, yorum yapmadı..

Tv de açık Saçık bir kadın olursa direkt değiştirir kanalı , aynı şekilde erkek çıkınca da öyle, sinemada isek üst tarafı çıplak bir erkek çıktıysa hemen elleriyle gözümü kapatır,ya da kadın çıktı ise bana sarılır ve gözlerini omzuma kapatır.. bakmaz ve baktırmaz yani..
Çok enteresan o kınaya hiç gocunmadan nasıl geldi hayret

Bugün bu konuyu son defa yine konuştum, ve ihanet, sadakatsizlik gibi bir şeye asla tahammül edemeyeceğimi, kesin bir dille belirttim ve sus kes tarzındaki konuşmasına ise, ben senin arkadaşın değilim, benle bu tarz konuşamazsın bir daha dedim ve konu kapandı... söylediğim her şeyi dinledi, yorum yapmadı..
Tekrarı olursa haddini bildir. Daha fazla kurup üzülme hadi geçmiş olsun:)

X