kilo fazlalığı olanlar !

-Leyla

Bu maskeli balo ve onun sahte yüzleri.
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
612
291
31
Her kadını dogumdan sonra bi zayıflama derdi sarar.Ben goji berry kullunıyorum 6 gündür akşam 5ten sonra da hicbirsey yemiyorum.boyum 165 kilo 70 hedefim 60 kilo olmak.siz hangi yöntemleri deniyorsunuz Zayıflamak için ????

ben sanırım midemi küstürdüm çok kilo verdim gerçi iradem de kuvvetliymiş ama benim çok sağşlıksız bi yöntem

Bnde aynı durumdayım ama ben zayıf sevmıyorum o yüzden diyetı bıraktım balık etli olmak daha hoş bu arada 70 kg

bende 160 65 olmusum
iki gündür kendime hakim olmaya calısıyorum
dun aksam guzelim sarmalardan bı tane bıle yemedim
sonraki mutlulugu dusunerekten
ben zayıflamaya yardımcı seylerle ugrasmıyorum
zayıf bı ınsan nasıl herseyden yıyıp kılo almıyorsa bende porsıyonlarımı azaltıp ırademe sahıp olarak herseyden yıyıp kılo vermek ıstıyorum tibet yapıyorum plates yapıyorum
aslında carsamba gunu tartıldıgımda 65 5 gelmıstım bu sabah 65 bakalım kılo verdıkce azim artıyo

Bnde aynı durumdayım ama ben zayıf sevmıyorum o yüzden diyetı bıraktım balık etli olmak daha hoş bu arada 70 kg
Ben de ikinci kez doğum yaptım balık etli sayılırım şu an ama nişanlılık halime dönmek istiyorum 60 en fazla

Ben sabah ve öğle yemegimi yiyorum akşamları spor ve sadece türk kahvesi bu şekilde 10 kilodan fazlasını vermiştim yakın zamanda.Şimdi birkaç kilo fazlam var çok tatlı krizine girince kurutulmuş meyve yiyorum

Aç geziyorum bende 6 gündür tartılmadım daha ama biraz daha geçsin bakalım sonuç ne olacak

Ben de doğumdan sonra kilo vermek için sabah iki haşlanmış yumurta,öğlen tavuk yada köfte bol salata ve ayran,akşam sade Türk Kahvesi ve elma. Sağlıklı olmasa da 54 kiloya düştüm bu diyetle ve hiç kilo olmadım sonrası.

Eklmekle bir bağlantı kalmadı artık çok az yiyorum ama alsam Türk Kahvesi iyiymiş ona da baslicam

51 kilo ile hamile kaldım.61 doğuma girdim.kızımın 3 aylık olduğundan beri 47 kiloyum. Nasıl mı?

Gece 11de yatın. 3 saatte bir kalkıp kucağınıza 8 kiloluk bir şey alıp yarım saat oturun. Sabah 7de kalkın. Ne kilo kalır ne bir şey. Kilonun düşmanı uykusuzluk.

Kucagimiza 8 kiloluk ne alabiliriz mesela?

Karatay yapiyorum ben.
Kahvaltisi disinda tam benim yemek duzenime gore.
Ben yemegi 4 kasik tabaga koyarak doymayan biriyim.O bakimdan karatay tam bana gore.Ekmek yeme,yemekten doyana kadar istersen 2 tabak ye.B

Bende 18 kilo verdim gündüz az olmak şartıyla dilediğimi yiyorum tüm besinlerden tüketiyorum. Aksam 5 ten snra hiçbişey yemiyorum ve bol su ve tam buğday ekmeği

İlk iki gün açlık hissi çöküyor ama sonra alisiyorsun 5ten sonra yememek çok önemli hareketsizlikten eritilmiyor yenenler yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…