Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Arkadaşlar hangi merkezlerde yaptırıyorsunuz işlemleri?Önerleriniz nedir?çok kararsız kaldım.bir defa miracle hastanesinde donasyon yaptırdım olmadı,son şansım...
Cnm bir tane daha sayfa var yumurta ve sperm donasyonuyla tüp bebek diye ben ordan çok faydalandım, aynı merkezi beğenen de oluyor begenemeyen de.ben tek tek merkezleri aradığımda icime sinen yere gittim memnunda kaldım

Arkadaşlar donasyona başlayanlar sizde süreç nasıl ilerledi acaba, biz eşimle yaklalık 2 haftadır vitamin almaya başladık merkez tavsiyesi ile, bi kaç tetkik istendi dün onları verdik regl in 2. Günü bazı testler var onları vericez, bana coraspin estrofem almamı söylediler ama başlama dediler başlamam için haber vericeklermiş. İlaçlara başladıktan 11 gün sonra orada olmamız lazım mış bide sonraki süreç nasık ne kullanıcam nasıl kullanıcam bilmiyorum

Stres yapma canım onlar herşeyle çok ilgileniyorlar sürekli bilgi vericekler zaten ilaçları 10 gün burda kullanicaksin gidiceksiniz ertesi gün sperm veriliyor 5 gün bekleniyor sonra transfer

Stres yapma canım onlar herşeyle çok ilgileniyorlar sürekli bilgi vericekler zaten ilaçları 10 gün burda kullanicaksin gidiceksiniz ertesi gün sperm veriliyor 5 gün bekleniyor sonra transfer
Bilmiyorum canım ya acayip endişeliyim hani donasyonu düşünürduk ama gelecek yıl için düşünüyorduk ama sonra merkezle görüsünce eşimde bende heveslendik hemen yapalım dedik ama biliyorsunuz maddi manevi yıpratıcı bir süreç ve şuan maddi olarak çok zor durumdayız yeni evli sayılırız ve borçlarımız falan var. Ertelemeyelim karar vermişken yapalım para bulunur bi şekilde dedik ama eşim dün bu duruma tam olarak hazır olmadığını acaba ertelesek mi falan dedi. Bilmiyorum başarız olursa eğer çok yıpratıcak bizi bu işlem o güzden içim hiç rahat değil. Ertelesek bi türlü aklımız hep burda kalacak yapsak ve başarısız olsak bi türlü dünya kadar borç varken tüm paramızı buraya vermiş olucaz ve illaki gerginlik olucak diye korkuyorum o yüzden çok stresliyim sürekli forumlarda netlerde araştırma yapıyorum

Seni çok iyi anlıyorum canim bizde aynı durumdayız 2 yıllık evliyim 3. Ayda çocuğumun olmayacağını öğrendim yıkıldım ev almıştık zaten maaş kalmıyordu bilemezdik böyle olcagini pandemi de araya girince herşey daha zor oldu sagolsun ailem kredi çekti herşeyi üstlendi yani ekmek paramiza kadar harcadik yani karşı tarafın umru değil ancak torun istiyorlar maddi sıkıntı varsa sinirler geriliyor biraz ne kadar sabırlı olunsada kopuyor bir yerden sonra bugün transferimin 5. Günü eşimden boşanmayı düşündüm gülsem mi ağlasam mı bilemedim olumsuz şeyler düşünmeyin yinede herşey olacağına varıyor Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın

Ben çok çok önceden beri biliyotdum çocuğumun olmayacağını eşimde biliyordu kabul etti evlendik 8 ay oldu. Ama benim psikolojim bozuk eşimin az suratı asılsa bişeye ben hemen ona yoruyorum pişman oldu kesin diyorum ondan sonra boşanalım demeye başlıyorım 8 ayda brlki 10 kez dedim ağlama krizlerine girerek bırak beni yoluna bak diye. Ben krndim kabullenemedim daha eşimin kabullenmesini nasıl beklerim ki. Donasyon tek ümidimiz

In
İnşallah sonuç pozitif olur ama bir taraftan da 4 embriyo kaldı dondurduk hemen işe girerim para biriktiririm diye kendimi teselli ediyorum transfer için ilk tedavi kadar masraf olmucak

Canım benim hiç öyle düşünme bizimde kaderimizde bu varmış istemese zaten evlenmezdi eğer pişman olursa kendisi bilir sende kendi hayatina bakarsin ama sen sakın kendini değersiz hissetme hepimiz çok degerliyiz artık eşe bile gerek yok çocuk için

Tabi kaderde ne varsa omu yaşıyacaz ama içim buruk bilmiyorum tam olarak inanamıyorum hiç bişeye. Kaktam hayırlısı olsun cümlemize inşallah

Tabi kaderde ne varsa omu yaşıyacaz ama içim buruk bilmiyorum tam olarak inanamıyorum hiç bişeye. Kaktam hayırlısı olsun cümlemize inşallah
İnşallah canım kendini teselli edecek şeyler bul ben test sonuçlarımı öğrenince hastanede fenalaştım yalnızdım doktor geldi ordan geçerken kalbim hâlâ sıkışıyor hastaneden çıkınca parkta oturdum ne kadar ağladım anneme dedim ki kediler bile doğuruyor ben niye ne kadar ağladım ordan geçerken de kalbim sıkışıyor artık diyorum ki o hastaneye bebeğimi kontrole götürücem hamileyken o bankta oturcam hep büyüyünce oynaması için götürücem böyle kendimi teselli ediyorum hep

Ve tedavi sürecine başlayınca duygular değişiyor daha olumlu oluyorsun guzel seyler olacak diye ümit ediyorsun eksiklik burukluk inan ki herşey unutuluyor tatlı telaşlar başlıyor ☺

Ve tedavi sürecine başlayınca duygular değişiyor daha olumlu oluyorsun guzel seyler olacak diye ümit ediyorsun eksiklik burukluk inan ki herşey unutuluyor tatlı telaşlar başlıyor ☺
İnşallah pozitifi de görürüz gerçi onu görsek te inşllah bebek tutunur da doğumu görürüz diyecez rabbim yardımcımız olsun isteyen herkesi anne baba yapsın inşallah

İnşallah pozitifi de görürüz gerçi onu görsek te inşllah bebek tutunur da doğumu görürüz diyecez rabbim yardımcımız olsun isteyen herkesi anne baba yapsın inşallah
İnşallah canım isteyen herkesi evlat sahibi yapsın Rabbim evet bitmicek sürekli aklımızda ne oldu diye kalcak

Rabbim gönlüne göre versin canım inşallah bir bir yaparsın bu saydıklarını.

Nasıl yani donuk embriyo olınca bu masraf olmuyor mu ben onu hiç sormadım
Canım şöyle yani , arkadasimizin simdi 5 embriyo oluşmuş 1 i transfer edilmiş geri kalanlar dondurulmuş. Bu denemesi olumsuz olursa geriye kalanlar için sadece transfer ücreti verir artık az bi miktar 1000 veya 1500 euro gibi bi ücrettir o da.

İnşallah gerek kalmaz ona bu bebişlerini sağlıcakla büyütür de sonra tekrar isterse o zaman kullanır onları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…