Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Kibris 5.000 euro gibi rakamlardan basliyo bunun icinde konaklama uçak yemek ilac vs yok sanırım kievde 4.900 euro tek deneme icin ikinci deneme 7.500 euro ama konaklama yemek ilac dahil yanlış hayirlamiyorsam tabi
Evet herşey içinde demişti zaten aşağı yukarı aynı fiyatlar fazla fark yok gibi hepsi içinde olunca biraz yüksek oluyor ama hesaplayınca diğerlerini yol otel testler falan aynıya geliyor hemde sen uğraşmamış oluyorsun herşeyi onlar ayarlıyor

Kizlar regl oldum enis beye haber verdim yarın 1. Gün sayılıyor salı muayene olursunuz.yarin ben ve hemşire ekibinden sizi arayacaklar dedi tahmini tarihleri sordum herşey yolunda olursa ben ve esimin geleceği tarihler ne zaman olur dedim bu konu için suanda tarih vermekdoğru değil dedi rahim durumu Donor un durumu önemli dedi peki siz tecrübeli arkadaşlarım bilirsiniz eğer herşey yolunda giderse hangi tarihler olur acaba çok heyecanliyim kesin birşey istemiyrm zaten tşkler sevgiler

Reglin 3. Günü testler yapılıyor bana ilk reglim de tedaviye başlarız isterseniz dediler ama ben ikinci regli de tedaviye başladım zaten 10 gün burda ilaç kullanılıyor reglin 2. Günü başlıyor ilac

Ben 8 temmuz regl oldum ,18 temmuzda kibrisa uçtum ama benim donörün yumurtaları erken gelişmişti 19 temmuz da yumurta toplandı. Yani 11.gün de yumurta toplama yapıldı.16.gün de de transfer yapıldı. Sende 8 ağustos da regl olduğuna göre 18 ağustos için hazırlıklı ol nolur nolmaz çünkü beni anî bi şeklide çağırdılar sen temkinli ol

Ayy hadi hayirlsii olsun ya heyecanliyim bakalım ama benim 9 ağustos 1. Gün saydilar yarın 10 ağustos tahlil yaptıracam tedavi nasil oluyor peki henüz aramadılar beni birde ben burda tüp bebek diyorum ama iş yerinde ark da yaptirdi tüp bebek ve gebe şuan onunla benzer şeyler söylemem lazım siz ne dediniz çevrenize

Sen hiç daha önce tüp bebek yaptırdın mı, ben tüp bebekte göbekten iğneler yapılıyor yumurta geliştirici ,catlamayi önleyici ,çatlatmak için öyle iğneler yapiyo öyle onlardan bahsettim sorduklarında. 4 kez tüp bebek yaptırdık çünkü biz o yüzden pek soran eden de fazla olmadi

Merhabalar arkadaşlar herkesin gönlünce olmasını dileyerek başlayayım söze, bende donasyon için ön süreçteyim kafam çok karışık şuan hastanedeyim kıbrıstaki merkezin istediği ön testleri yaptırıyorum ama sonuçlar 15 güne çıkar diyorlar ayın 20 si için uçuş ayarladım normal şartlarda 24-25 i gibi transfer olacaktı ama şimdi nasıl olucak bilmiyorum, donasyon yaptıranlar yardımcı olabilir mi acaba.

Ben sonucları ertesi gün aldım, sizden ne testi istediler ki 15 günde cikacak

Devlet hastanesinde Amh testi için mi 15 gün dediler

Yok Ben hiç yaptırmadı canm.ilk tedavi nasip bakalim

Evet ben devlette de yaptırdım özelde de çoğu gün içinde çıkıyor ama Amh özelde 3 sonra çıktı devlette 1 hafta sonra
Bakalım hele geç olsun güç olmasın. Siz de durumlar nasıl donasyon oldunuz sanırım çok heycanlıyım benimde bi kaç güne regl olcam 20 si gibi uçuyorum allahın izni ile

Bakalım hele geç olsun güç olmasın. Siz de durumlar nasıl donasyon oldunuz sanırım çok heycanlıyım benimde bi kaç güne regl olcam 20 si gibi uçuyorum allahın izni ile
İnşallah herşey gönlünüzce olur bizim durumumuzda fazla stres yapacak bir durum yok ama heyecan çok oluyor ☺ hele de pandemi durumu olunca biz biraz beklemek zorunda kalmıştık Allaha şükür bugün 4. Günüm bekliyorum zaman geçmiyor inşallah güzel sonuç alırım Allah kimseye hayal kırıklığı yaşatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…