Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Sempatik109

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2017
186
83
39
Merhabalar :Ben kibrısta tup b.düşünüyorum da .Yumurta donasyonu ile bu yil içersinde tüp bebek yapan varmı?fiyatı merkez ve yaşadıginiz süreci anlatirmisınız lütfen ? Yumurta ile ne kadar zaman aldı? Teşekürler şimdiden.

Buraya bakın isterseniz

Merhabalar, Ben 3 gun once Lefkosada Donasyon ile 3 embriyo transferi yaptirdim .Doğus tup bebek merkezinde
Gitmeden once birtakim tahlilleri WhatsApp uzerinden paylasararak adet ile birlikte rahim hazirlama surecine girdim
Donor seciminde istedigim ozelliklerle 4 fotografimi gonderip anlastik
1 hafta kaldim,2. Gun esimin sperm verdigi gun , Donorun yumurtasi toplaniyordu
Cok garip, otururken belki onumden gecip gitti kim bilir
Herkese dikkatle bakiyordum.
5 gun ilac fitil kullanim sonucu transfer yapildi. umarim mucizelerim benimle kalir
4.500 Euro donasyon, Ben 1.500 € gen tarama istedim
Iyi ki istedim 10 yumurtadan 5 I sagliksiz cikti.3 u bende, 2 tane de dondurdum

Teşekürler verdiginiz bilgiler icin.Umarim mutlu haberi alirsiniz.emekleriniz boşa gitmez.Yani ortalama 100 bin tl civari gidiyor sanırim otel ,ucak vs.

Teşekürler verdiginiz bilgiler icin.Umarim mutlu haberi alirsiniz.emekleriniz boşa gitmez.Yani ortalama 100 bin tl civari gidiyor sanırim otel ,ucak vs.
80.000 tam otel icinde ( ucak masrafi bana aitti) mucizeler gerceklessin tum kalpten isteyen herkes icin

Ben de o tarihlerde gynolife deydim cumartesi oldu benim de transferim biz 18 temmuzda gitmiştik dün döndük bende lefkoşadaydim bir haftadır

Merhaba canım inşallah hepsi tutar bende 2 gün sonra gidiyorum bana 2 bile riskli denildi ama biz ikiz istiyoruz inşallah olur birde ilaç fitili herkes mi kullanıyor acaba bana öyle bişey denilmedi

İyi geceler canım bişey sorucam yumurta sayısına göre mi dondurma ücreti alıyorlar

Ve hastaneye toplam ne kadar ödediniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…