Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Yani bizim 5 embriyo oluştu 1 transfer edildi kalanları dondurduk onlar ilk tedavi kadar masraflı olmaz
Umarım onlara gerek kalmaz da bu gebelik sorunsuz bir şekilde sonuçlanır.

Kızlar şimdi bana transfer içün 4500, genetik için 1500, toplamda 6000 euro dediler, ilaçlar falan hariç. Konaklama ortalama 6000 tl uçak ve yol için 3000 tl olur diye tahmün ediyorum, şimdiye kadar vitamin ve ilaçlar, testlere falan 3000 tl falan harcadık bunun sonrasındaki ilaçlara ne kadar gider bi de bunlar dışında bi masraf çıkar mı sizce deneyen arkadaşlar yardımcı olur musunuz.

Bana ordan 1 kutu iğne 1 coraspin 1 folik asit 1 estrofem 1 progestan fitil ücretsiz verdiler bittikçe biz alıcaz devlet karşılıyor bunları bugün eşim sormak için gitti devlet hastanesine yazmış doktor 2 kutu iğne 2 kutu progestan 1 tane haftalik igne 210 tl kontrole de bana gelsin demiş

Kadın doğum bölümüne mi gitti eşin

Günlük iğnenin fiyatı 320 civarı için de 10 tane var ve 3 ay kullanılacak sgk karşılıyor

Bende iğneden çokk korkarım ya fitil olursa belki ama, tranferden sonrası hakkında hiç fikrim yok nasıl olcak acaba

Eşin yapar canım iğnenin ucu 1 cm falan acımıyor birkaç dk ilaç yakıyor sadece
Haftalık iğne hastane de yapılıyor herhalde forumlarda denk gelmişti kalçadan yapan falan varmış galiba. Bi de kızlar transferden sonra yatmak mı gerekiyor hep siz ülkeye dönünce naptınız çalışan arkadaşlar işine döndü mü? Ben iki hafta izin alcam o da transferde geçicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…