Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

L Lady Starlight

Bu kadar ALLAH a dua edip inançlı olup başkasının yumurtası başkasının spermmi bu doğru değil bu yalnış haram yapmayın
Herkes herşeyi hak eder herkes herşeyi ister ama imtihan dünyası bu dünya bu kadar parayla bir hayır yapın rabbim daha çok sevap verir esirgeme kurumundan çocuk alın başkasının şeyleriyle birbirinden habersiz kardeşler dünyaya getirmek nesi doğru bunun nesine amin diyorsunuz ALLAH aşkına ilerde bu kardeşler sevgili olsa evlense çok büyük hata dua edin bir çocuk sevindirin kimsesiz birine annelik yapın yaptığınız yanlış kizlar

Son düzenleme:
Belki yazdigimi okumuyacak umrunuzda olmayacak ama rabbim hatanızdan dolayı sorucak önün sorgusu daha ağır
Ben dua bölümünde grubumuz var dualar ediyoruz anne olmak isteyen çok arkadaşım var bende istiyorum her kadın gibi ama rabbim imtihan için bu dünya da yaşatıyor bizi yapmayın kızlar ALLAH korusun bir sürü kardeş olucak birbirini bilmeyen sevgili es olucak başka başka yanlış işlere vesile olmayın veremiyeceginiz veballer içine hesaplar içine girmeyin ben uyarımı yapayım haram ve yanlış işler bu işler bide dua etmek haram şey için ne bileyim

Ben kendi yumurtamla tüp bebek tedavisindeyim İstanbul'da arkadaşım. Ama bu şekilde insanları etiketleyerek bunları yazmanız doğru değil. Burda herkes zaten türlü zorluklar yaşıyor, daha da zorlaştıracak şeyler yazmayın lütfen. Üzerinize vazife değil.

Ben zorladtismadim uyardım bur dünya insan neler yaşıyor ne zorluklar yaşıyor ama allah'a yönelip sabrediyor harama değil.. yaptığınız doğru değil okudum inançlı insanların günaha harama yönelmesi doğru değil üstüme vazife edindim rabbimin tepkisi daha da ağır olucak bu tarz şeyler doğru değil ilerde bir nesil birbiriyle ilişkiye giricek kardeşler es olucak yapmayın.. anne oğluyla baba kızıyla

Herkesin kendi hayatı beni evet ilgilendirmez rabbime hesap verecek sizlersiniz ama böyle şeyler yapip bide ALLAH inşallah denmesi kusura bakmayin yazmadan edemedim hiç doğru değil

Siz kendi işinize bakın. Kimse sizden akıl istemedi. Bana da yazıp durmayın.

Siz kendi işinize bakın. Kimse sizden akıl istemedi. Bana da yazıp durmayın.
Ben size akıl değil sadece inancınıza uymuyor diyorum

Ben bir daha yazmam ama unutmayın ki böyle şeyler yapanlar bide ALLAH diyenler inancı olupta harama kosanlari rabbimin hesabı olucak o zaman böyle tepki veremiyeceksiniz ..neyse siz bilirsiniz

Bunları arastirmak yerine yaptığınız ne derece doğru olup olmadığını araştırsaydınız keşke

Reactions: Jou
Arkadaşım devam ediyorsun hala. Yahu merak edip iki tane soru sorduk tecrübesi olanlara. Sana değil. Senden akıl istemedi kimse. Bak profiline ne güzel yazmışsın sükut et, gönlün geniş olsun. Yazma bana diyorum hala yazıyorsun. Üstelik dört gün sonra Opuya girecek birini durduk yere darliyorsun şu an. İhtiyacım olan son şey gerginlik, stres. Benden uzak dur, aklını da kendine sakla.

Merhaba inşallah tedavin olumlu sonuçlanır.
geriye dönük okuyamadım sayfayı.
Mümkünse en başından beri neler gerekiyor Kıbrıs için.
Yumurtalarim kaliteli değil, ve yaşım 42 bende artık yumurt donasyonu düşünüyorum.
Süreç nasıl işliyor ve işin maddi kısmı ortalama ne kadar.

selam D derya891 bende o eski gruptayım arada özelden konuştuk tekrar hayırlı olsun gebeliğin bende görünce şaşırdım burayı ve okumaya başladım mutlu oldum :)

Merhaba canım çok teşekkür ederim. Ben de konu hakkında bilgi sahibi değilim. Ben kendi yumurtalarimla İstanbul'da normal tüp bebek sürecindeyim. Dondurulmuş embriyolarim da var. İki tane beşinci gün blastı. Onları da yedekte tutuyorum. Bilgi almak istedim sadece. Tecrübesi olan arkadaşlar paylaşımlar yapmışlar farklı başlıklarda. Farklı ülkelerde yapanlar da var. Ama ben süreci hiç bilmiyorum canım. Herşey gönlünce olsun

Amin hepimizin inşallah Rabbim biizm gibi anne olmak isteyenlerin sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin en yakın zamanda amin

Rabbim gözünüzü kalbinizi açsın başkasının spermi başkasının yumurtaliga bu dünya da herşey olsaydı imtihan dünyası olmazdı
Inançlı birilerinin yapacağı şeyler değil bunlar duaya sarılın sarılalım
Tabiki hoşunuza gitmeyecek
Neyse...siz bilirsiniz keyfiniz nasil isterse öyle yapın

Allah nasip etmeyince donasyonla da olmuyor kardeşim merak etme
Kimse keyfinden de yapmıyor ne yazıkki
Sağol uyardigin icin

Sizin bu sayfada ne işiniz var sadece merakınızdan burda olamazsınız demek ki aklınıza düşen bişeyler var ki araştırıyosunuz, bu arada her koyun kendi bacağından asılır bizi yargılamak size düşmez yoksa şirk mi koşuyosunuz kendinizi ne sanıyorsunuz herkes kendi işine baksın sizi allaha havale ediyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…