Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Herkes kendi imtihanını bilir , kendi çektiğini bilir , kendi günahları ile hesaba girer. Sizin gibi inanç sahibi birisinin üzerine düşmeyen bir konuda insanları manipüle etmesi hiç doğru değil . Tekrar söylüyorum üzerine düşmeyen bir konuda . Bu cümleyi iyi anlamak lazım…

Sizin ilgi alanınız dışındaki konu başlıklarına bu kadar alakadar olup insanları yargılamayınız..
İyi veya kötü niyetle yapmanız farketmez ama insanlar donasyon düşünecek duruma geldiyse öyle sizin anlayacağınız türden şeyler yaşamamıştır emin olun oturup size hayat hikayesini anlatmak zorunda değil kimse herkes kendinden sorumlu sizde kendinizle ilgileniniz .

Dini boyutunu ele alarak insanları yargılayamazsınız buradaki herkes bunu bilerek yola çıkıyor sizin demenizle öğrenmedi kimse yani emin olun kolay karar verilir bişey değil bsşka yere hayır yapsaydınız Evlatlık alsaydınız demekle olmuyo o işler..

lütfen konu başlığına daha fazla yazmayın biz birbirimizi anlayanlar ile iletişim kurmak istiyoruz zorlu süreçlerimizde

Pardon şirk koşmak ne demek bunu bi araştırın
Üstelik her koyun kendi bacağından asılır diye bir şey yok. Arkadaşım görmüş yanlış bir şeyi uyarmak istemiş olur ya belki birinin kalbine dokunur hatasından döner.
Evet herkes kendi imtihanınj kendi çilesini bilir. Rabbim kimseyi sırf anne baba olmak için haram yola düşürmesin.
Yani sürekli sizin üzerinize vazife değil diyorsunuz ama vazife kardeşim
Bu yanlışı görüp sustuğumda hesabını veremeyeceksem en azından ben söyledim ama dinlemediler der geçerim
Karar sizin elbette ha işin dini boyutunu da araştırıp yapıyoruz diyorsunuz ama sanırım yanlış kaynaklara bakıyorsunuz
Neyse yani benim içime en çok dokunan şey bir sürü kardeşin birbirini tanımayan kardeşin doğmasına vesile oluyorsunuz. İstediği kadar sizin rahminizde büyüsün yumurta başka sperm başka
Ve bu donasypn sahiplerini de tanımıyorsunuz yani bilmiyorum işler nasıl yürüyor ama
Neyse işte bunca şeye rağmen
Rabbim yolunuzu hayıra çıkarsın

Ya herkes günah bekçisi olmuş ben herşeyin ne demek olduğunu biliyorum merak etmeyin bizleri yargılamak size düşmez kim kimin neyle affolunacağını neyle cehennemlik olunacağını bilemez hanımefendi eğer günahı allahı kitabı kuranı bu kadar bilseydiniz kimseye ağzınızı açıp tek bir etmezdiniz sizin gibiler ancak boş konuşur ama , ne kadar bilgili kültürlüsünüz ya öyle bi konuşuyosunuz ki size gülüp geçiyorum size tek duam allah benim sınandığım sınavlarla sınasın sizi de ah ediyorum size

Bak güzel kardeşim ben kimsenin günah bekçisi değilim kimse affedilmez demedim. Rabbim ile kul arasındaki duruma benim laf etmek haddim değil. Affedici ve bağışlayan Rabbimdir.
Ben şu hadis üzerine gördüğüm bir yanlışı görmezlikten gelemem. Ne halleri varsa görsünler diyemem
Sözlü düşüncemi yanlış olduğunu belirtir geçerim
“Bir kötülük gördüğünüz zaman elinizle, gücünüz yetmezse dilinizle, ona da gücünüz yetmezse kalben buğz ediniz.” (Müslim, İman 78; Tirmizi, Fiten 11)
Sen bize beddua ediyorsun ama ben size dua ediyorum Rabbim helal yoldan sağlıkla evlatlarınıza kavuşmayı nasip etsin. Evlat hasreti zordur bilirim yaşadım senin bedduaanla olacak değil yani herkesin imtihanı farklı neyse işte
Tekrar diyorum Rabbim yolunuzu hayıra çıkarsın
Daha da alıntı yapan olmazsa sevinirim
Kimsenin kararını yargılamak sorgulamak hele ki kınamak asla değil niyetim
Sadece bile bile görmezden gelemezdim yazmak istedim
Hayırlı günler

Lütfen herkes kendi hayatıyla imtihanıyla ilgilensin boş duyar kasmasın gidin kendinizi ilgilendiren konu başlıklarında zaman geçirin .

"size tek duam allah benim sınandığım sınavlarla sınasın sizi de ah ediyorum size"
ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun lütfen

dua değil etiğiiniz beddua.kimsenin duyar kastığı falan yok.işinize gelmeyince duyar kasmış oluyorsunuz iyi öğrenmişsiniz bu lafı da

kimsenin ne yaşadığını kimse bilmez arkadaşlar uyarmak istemiş işinize gelmediyse tersleyip beddua etmek yerine kibarca kendi seçiminiz olduğunu belirtebilirdiniz

Hala yazıyosun ya ne duyar kasması ne kadar cahilsiniz, allaha havale ediyorum sizi bu sayfadan gidin ve kendinize bakın iğneyi kendinize çuvaldızı başkasına batırın ve bana bir daha sakın yazmayın

Yaa hatırlamaz mıyım sağol canım sen ne durumdasın ne yaptın
selam güzelim tekrar bir aksilik olmazsa mart 7 gibi eşim kıbrısta olacak örnek için sonrasında 10-12 gibi de birlikte gidicez yarın dr kontrolüm ve estrofem e başlıcam
heyecan, korku, endişe kafam karma karışık inşallah yarın hiç bir aksilik çıkmaz , rahim kalınlığı da hızlıca istenilen kalınlığa gelir ve güzel sonuçlar elde ederim.

Hayırlısıyla güzel sonuçlara ulaşırsınız inşallah Rabbim muradımızı versin

Siz ne durumdasınız transfer oldunuzmu
merhaba
yok daha değil ama son dönemeçteyim kısmetse yarın adetin 3.gün kontrolü yapılacak birde tahlil varmış sonra rahim kalınlığı için estrofeme başlıyorum haftaya kalınlık ölçümü bi aksilik olmazsa mart 7 gibi eşim kıbrısta 5 gün sonra da ben kısmetse
rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın hiç birimizin de kucağını boş bırakmasın

İnşallah herşey istediğiniz gibi ilerler

Kimyasal olmuş üzülmeyin donmuşlar dan anne olursunuz inşallah..insan donasyon olunca kesin olacak sanıyor cok umitleniyor benim de aynı merkezde kimyasal oldu 4 tane embriyon var
Şimdilik gitmem zor gibi yaza anca gidebilecegim
Merkezle görüştünüz mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…