Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Ama ekstra transfer masrafından kurtulmuş olunur diye düşündüm. Merkezle konuşup Ngs işlemini İstanbul'da yaptırmasını sağlarsanız embriyo başına 300 Dolar burda. Dört tane gonderilse yeni bir transfer ücretine eşit olur imkanınız varsa. Ben de şu an İstanbul'da tedavideyim. Haftaya Çarşamba veya Perşembe Opu olur. Beşinci güne gidenleri Ngs ye göndereceğim. Sağlıklı gelen olursa önce rahim filmi çektirip Nisan ayı gibi transfer olacağım. Bunlar çok zorlu ve maddi manevi zorlayan süreçler. Kur da aldı başını gitti. Allah yardımcımız olsun.
Bol kaliteli embriyolariniz olur insalllah

Ben yarım rahimliyim doktor olurda ikisi de tutarsa risk çok yüksek olur dedi, o yüzden tek embriyo transferi yaptık
Anladım canım, bu embriyon sana hayırlı evlat olsun 🙏 Ben şu an kendi yumurtamla tüp bebek tedavisindeyim ama b planı olarak donasyon ile ilgili de bilgi edinmeye çalışıyorum. Eğer bu yolu denersem ben de ya Gynolife ya da British den yana kullanacağım tercihimi. Ama maliyeti korkutuyor. Kur bu kadar yüksek olmasaydı daha kolay olurdu ama şu an herşey hariç 80.000-TL sadece işlem ücreti. Allah yardımcımız olsun.

Anladım canım, bu embriyon sana hayırlı evlat olsun 🙏 Ben şu an kendi yumurtamla tüp bebek tedavisindeyim ama b planı olarak donasyon ile ilgili de bilgi edinmeye çalışıyorum. Eğer bu yolu denersem ben de ya Gynolife ya da British den yana kullanacağım tercihimi. Ama maliyeti korkutuyor. Kur bu kadar yüksek olmasaydı daha kolay olurdu ama şu an herşey hariç 80.000-TL sadece işlem ücreti. Allah yardımcımız olsun.
Ben kendi yumurtamla 9 kez denedim 29 yaşındayım ama amh 0.2 ve yarım rahimliyim bir kez gebelik elde ettik o da boş gebelikle sonuçlandı kürtaj oldum rahim yapıştı 2 kez histeroskopi oldum zaten rahim yarım iyice küçüldü , bir de kan pıhtılaşmam var benim, ben mucizelere inanıyorum rabbim eğer vakti tamamsa bize de tattıracak bu duyguyu inşallah

Ben kendi yumurtamla 9 kez denedim 29 yaşındayım ama amh 0.2 ve yarım rahimliyim bir kez gebelik elde ettik o da boş gebelikle sonuçlandı kürtaj oldum rahim yapıştı 2 kez histeroskopi oldum zaten rahim yarım iyice küçüldü , bir de kan pıhtılaşmam var benim, ben mucizelere inanıyorum rabbim eğer vakti tamamsa bize de tattıracak bu duyguyu inşallah
Ben de mucizelere inanıyorum bitanem. Donasyonda başarı oranı çok yüksek. Haftaya güzel haberlerini alacağız inşAllah🙏

Kapatılan konuşma başlığı sonrasında böyle bir başlık açıldığını tekrardan yeni keşfettim , donasyon düşünen tüm herkesin rabbim yardımcısı olsun inşallah herşey gönlünüzden geçen gibi olur 🥰
Yalnız değilsiniz sadece eskisi kadar aktif konuşulmuyor bu konu😊
25. Haftalık hamileyim donasyon ile gebe kaldım ve annelik duygusunu tatmak tarifsiz.. onları kucağıma alacağım zamanı iple çekiyorum ..

Korkmayın , Her kadın anne olmayı hakeder Allah yardımcınız olsun ♥️

Kapatılan konuşma başlığı sonrasında böyle bir başlık açıldığını tekrardan yeni keşfettim , donasyon düşünen tüm herkesin rabbim yardımcısı olsun inşallah herşey gönlünüzden geçen gibi olur 🥰
Yalnız değilsiniz sadece eskisi kadar aktif konuşulmuyor bu konu😊
25. Haftalık hamileyim donasyon ile gebe kaldım ve annelik duygusunu tatmak tarifsiz.. onları kucağıma alacağım zamanı iple çekiyorum ..

Korkmayın , Her kadın anne olmayı hakeder Allah yardımcınız olsun ♥️
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Denemiş ve başarmış biri olarak tavsiyelerin var mı?

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Denemiş ve başarmış biri olarak tavsiyelerin var mı?
Karar verirken sahte hesaplar olabilir ki var çünkü çok büyük paralar dönüyor hepimiz biliyoruz

burdan bilgi almak yerine tek tek tüm merkezler ile görüşün kendinize bir tablo yapın donasyon fiyatına uçak biletleri konaklama dahilmi sorun ( genelde değil ama indirim yaptırıyorlar o önemli ) eğer tek seferde tutmazsa dondurulan embriyolardan transfer için istedikleri ücreti sorun bazıları gereksiz yüksek söylüyor ve tercihen ilk yıl kalan embriyoları ücretsiz donduran bir yer seçin 😊
Tedavi öncesi istedikleri tetkikleri ve donöre yaptıkları tetkikleri sorun ayrıntılı bakan bir yer tercih edin tüm merkezlerde bunları kıyaslayın
Ve asla sizden tedavi öncesi rahim filmi istemeyen bir yere gitmeyin ( hsg ) bunu görmeden tutma şansını hiçbir doktor bilemez bir sorun varsa ona göre bir tedavi planlanmalı çünkü 😊

En son karar verirken doktor adını da googleye yazıp haberler kısmına bakın çok kötü şeylere karışmış doktor isimleri var maalesef

Hepsine dikkat ederseniz en doğru kararı verirsiniz ♥️

Yok duruma gore değişiyor isteyen yumurta isteyen sperm donasyonu yaptırıyor yada ikisi birlikte olani embriyo donasyonu
Yanı bana ters yani heleki inancı olanlara başkasının yumurtası başkasının sperm
Cok tehlike bir sürü kardeş var birbirini bilmeyen belki ilerde yanlış seyler yasiyacaklar belki baba kız yada anne oğul ucu karanlık

Bana kizicaksiniz ama doğrusu bu..

Yanı bana ters yani heleki inancı olanlara başkasının yumurtası başkasının sperm
Cok tehlike bir sürü kardeş var birbirini bilmeyen belki ilerde yanlış seyler yasiyacaklar belki baba kız yada anne oğul ucu karanlık

Madem yeri gelmiş bence de doğrusu dediğin gibi
Yani inancınız ne olursa olsun o kısmı geçiyorum ama bu çocuklar resmen kardeş olmuyor mı
Peki bu kardeşler ileride evlenirse bunun vebali kime
Çünkü sperm ve yumurta verenler bir sürü kişiye de veriyor
Çok tehlikeli bir durum 😓

Neden kizayim herkesin kendi görüşü tabiki

Neden kizayim herkesin kendi görüşü tabiki
Yanı öyle ama dini boyutuna hiç girmeyim
Bu dünya imtihan dünyası bazı şeyleri verende alan da vermeyen de yaradan
Bazı seyler olmuyorsa olmaz
Insan herşeyi ister en iyisini en guzeli fakat isteklerimiz olmaz olanın da olmayanin da elbet bir mükafatı vardır...bana göre böyle haram olan işlere girmek.dogru değil heleki sonu ne Olucak belli olmayan işlerin işine hiç girilmeli
Kardeş le sevgili olabilir evli olabilir
Hatta baba kız anne oğul yaş farkı önemsemeyip bir şeyler yasiyabilirler
Okudum inançlı kişiler de var neden biyke bir şey yapıyorlar anlamıyorum bir dünya para veriliyor oysa o parayla bir hayır yapılabilir yada esirgeme kurumunda aile hasreti çeken çocuklar var ordan evlat edinmek çok daha sevap çok daha güzel

Bence böyle bir şey yapmak düşünmek uğraşmak doğru değil...

Karar verirken sahte hesaplar olabilir ki var çünkü çok büyük paralar dönüyor hepimiz biliyoruz

burdan bilgi almak yerine tek tek tüm merkezler ile görüşün kendinize bir tablo yapın donasyon fiyatına uçak biletleri konaklama dahilmi sorun ( genelde değil ama indirim yaptırıyorlar o önemli ) eğer tek seferde tutmazsa dondurulan embriyolardan transfer için istedikleri ücreti sorun bazıları gereksiz yüksek söylüyor ve tercihen ilk yıl kalan embriyoları ücretsiz donduran bir yer seçin 😊
Tedavi öncesi istedikleri tetkikleri ve donöre yaptıkları tetkikleri sorun ayrıntılı bakan bir yer tercih edin tüm merkezlerde bunları kıyaslayın
Ve asla sizden tedavi öncesi rahim filmi istemeyen bir yere gitmeyin ( hsg ) bunu görmeden tutma şansını hiçbir doktor bilemez bir sorun varsa ona göre bir tedavi planlanmalı çünkü 😊

En son karar verirken doktor adını da googleye yazıp haberler kısmına bakın çok kötü şeylere karışmış doktor isimleri var maalesef

Hepsine dikkat ederseniz en doğru kararı verirsiniz ♥️
Çok teşekkürler canım verdiğin bilgiler için. Sen hangi merkezi tercih ettin?

X