Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Haftalık iğne hastane de yapılıyor herhalde forumlarda denk gelmişti kalçadan yapan falan varmış galiba. Bi de kızlar transferden sonra yatmak mı gerekiyor hep siz ülkeye dönünce naptınız çalışan arkadaşlar işine döndü mü? Ben iki hafta izin alcam o da transferde geçicek
Evet hastanede yapilcak okuyorum burda bazıları çalışmaya başlıyor ben çalışmadığım için evde dinleniyorum iş yapmıyorum ama sürekli yatmıyorum da biz transferin ertesi gün dönüş yaptık 7 saat yollarda kaldık o gün bişey olmadıysa daha olmaz zaten

Çift embriyo olunca erken çıkıyor diyorlar benim tek olduğu için geç yapicam ben 10. Gün falan aslında evde yapmak istemiyorum da dayanamıyorum ki 😊
Ben de en az 3 istiyorum şans artıyor diyorlar ama durum nasıl gelişir bilmiyorum umarım olulan embriyolar yeterli gelir de 3 tane koyarlar. Doktor da çoklu transfer daha iyi olur diyor ama i.

Ben de en az 3 istiyorum şans artıyor diyorlar ama durum nasıl gelişir bilmiyorum umarım olulan embriyolar yeterli gelir de 3 tane koyarlar. Doktor da çoklu transfer daha iyi olur diyor ama i.
En az 5 embriyo olusur canım genelde o civarlarda oluyor. 40 yaş üstü olunca yada birkaç kez deneme olunca 3 embriyo transfer ediyorlar diye biliyorum tabi doktorun seni duruma göre yönlendirir bizim ki 2 riskli dedi ilk deneme olduğu için hep ikiz diye hazırladık kendimizi ama tek oldu inşallah Rabbim ona nefes verirde kavuşurum yavruma 🙏

En az 5 embriyo olusur canım genelde o civarlarda oluyor. 40 yaş üstü olunca yada birkaç kez deneme olunca 3 embriyo transfer ediyorlar diye biliyorum tabi doktorun seni duruma göre yönlendirir bizim ki 2 riskli dedi ilk deneme olduğu için hep ikiz diye hazırladık kendimizi ama tek oldu inşallah Rabbim ona nefes verirde kavuşurum yavruma 🙏
İnşallah canım benim, rabbim nasip etsin yeter. Benim embriyolog çoklu yapalım dedi başarı daha yüksek dedi. Bilmiyorum bende ikiz istiyorum zaten ama en doğrusu neyse bakalım öyle yaparlar diye umut ediyorum

X