Kedi medi yok.

Hiç de saçma cevap değil. Kedi öldü de (allah korusun) bi daha aramasın

Burda çok efendi durduğuna bakmayın az çakal değil
Ofise yeni bir eleman geldi masasında da bisküvi varmış. Bizimki de yeni adamı pek tanımadığı için yanına gidip bisküviden isteyememiş. Bana nazının geçtiği için benim yanıma geldi, önüme düştü bir de baktım yeni elemanın masasnının önündeyiz Beni adamın masasının önüne bisküviyi isteyip kendine vereyim diye getirmiş

Çok tatlıymış kediniz bayıldım:) bi daha istemeye kalkarsa veteriner masrafını msj atın ama şişirilmiş bi şekilde bir ise siz bin katın masrafımı öde vereyim deyin ömrü billah istemez :) allah ayırmasın

Sizin her konunuzu takip ediyorum. Ve ben buraya her konunuzdaki tutumlarınızı alkışlamaya geldim. Ve bence oğlunuz size cok guzel ödül gibi olmuş boyle bi süreçte siz ona o size en güzel destek olacaktır. Beraberce bu zor günleri oglusunuzla beraber atlatıp unutmanız ve cok cok cok mutlu bi hayat yaşar yasadiginiz tum kötü seyleri unutursunuz insallah

Aferin ona bak terbiyeli köpek. Benim 1.5 yaşındaki kızım bile birinin elinde çubuk kraker görse hop almaya çalışıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…