Kedi medi yok.

İyi yapmışsınız :) tebrik ederim size. Ayrıca o kedi sizi çok mutlu edecek. Ne olur onu arkadaşına vermeyin. Israr ederse kaçtı, kayboldu diyebilirsiniz. Yalan söylemek iyi değil ama hiç bakmamiş kediye.

ya size sarılabilir miyim, neden bu kadar tatlısınız sakın ona vermeyin o kediyi, yavrum sizin yanınızda iyileşmiş yine kötü olur orada. nasıl da sahiplenmişsiniz hemen oğlum, çocuğum diyerek, dünya böyle güzel insanların hatrına dönmüyorsa neden dönüyor

Çok ısrar ederse ayağından ameliyat oldu .Bin ikibin lira gitti önce onu öde deyin.Koşarak uzaklaşır .
Sırf bu mesaja yorum yapayım diye giriş yaptım
Süper fikir çok tuttum

Parayı vereceğim derse de ameliyat sonrası kaçtı bulamıyorum dersin

Tatli kalmis bana :) benim kismetimmis gercekten. Sevdikce sukurler olsun gitmisim diyorum. Iyi ki vermisim kitaplari zamaninda :)
Kimligi de var artik.
Diger konunuzu biliyorum.iyi niyetinizden Allah karsiniza cikardi kediyi.zor gunlerde arkada size.Alla sizden razi olsun.hep mutlu olun.

Bunun derdi kedi değil ki sensin kitaplara da aynını yapmış sadist bence verme yavruyu öldürecekmiş yazık

çok iyi yapmışsınız helal olsun size. diretirse sakın vermeyin. zaten doğru düzgün bakamamış. yazık olur yavruya. hem bakamıyor hem kedi istiyor.

Sanki alsa bakacak. sakin vermeyin kedi bakması sevmeyen biri için hiç kolay değil. Kedi bulgur mu yermis hiç mi internetten araştırmamis resmen ölüme terk etmiş hayvanı gerizekalı. Bu tarz insanlarla bencede konuşmayın faydasızlar

Sakın vermeyin ya içim parcalandı okurken haketmiyor böylesi güzel bir varlığı o kız.Sizi de çok sevdim ne güzel özetlemişsiniz oraya gitmiş olmanızın sebebini.Benim de iki kedim var evde evin sahibi onlar , her yer onların ve onlar mutlu oldukça ben mutluyum..

Oyyy seni de yerim kedini de yerim kiz ben. N.h sana kedi yazmadığına sukretsin mendebur kadın. Ogluşla beraber mutlu bi hayatınız olsun insallahhhh. Hiç bırakma onu olur mu?

O deli kadın da sorarsa çok zorlarsa veterinere götürdüm çok hastaydı ölmüş dersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…