Kedi medi yok.

Vermeyin
Enfeksiyondan öldü diyin
Sadist kadın acı çektirecek can mı arıyor?
Kedisiymiş peh

Estagfurullah,o sizin guzelliginiz.
O da bana derman oldu. Bu kadar derdin arasinda minicik patisiyle destek bana oglusum :)
Hem de ne destek, mirlamali oynamali :)
Cok tesekkur ederim.

İyi ki sizin gibi merhametli insanlar var.
Kedicik ölürdü yoksa.
O kedi yerine kendisine koca alıp baksın.
Engin bilgileri varmış ya işe yarar hem.

Iyi ki siz de varsiniz. Hatta siz sadece duyarken, okurken merhametinizi gosteriyorsunuz. Bazi Insanlarin yaninda minnacik bir can varken bile o merhametten eser yok. Yazik cok yazik.
Bence de cok haklisiniz :) cok tesekkurler..

Vermeyin
Enfeksiyondan öldü diyin
Sadist kadın acı çektirecek can mı arıyor?
Kedisiymiş peh

Asla. Verir miyim hic, yavrusunu koruyan anne aslan modundayim suan :)
Ölürüm de vermemm, bitti artik o alamaz benden.
Resmen gun icinde ozluyorum,resimlerine bakiyorum ya. Oglum oglum diye geliyorum eve. Ask bu ask :)

Hiç bir hayvana dokunamam ama hepsini uzaktan severim allahın sessiz kulları onlar.

onca konunun icin de tebessümle okudum valla hele hazır cevabınıza bayıldım.iyiki sizin gibi insanlar var da bazıları haddini bilebiliyor

Ne kadar tatlisiniz,cok cok tesekkur ederim. Sicacik mesajiniza oyle mutlu oldum ki samimiyetinizi,ictenliginizi burdan hissediyorum.
Gercekten hayat cok ilginc, bazen kotu seyler yasiyoruz ya sacma sapan insanlarla karsilasiyoruz, olur olmadik islerle ugrasiyoruz. Hic bitmeyecek , her sey kotu olacak gibi geliyor. Iste Oyle zamanlarda bile bu kadar zorlugun, negatifligin arasinda bizler icin guzellikler sakliymis. Ben onu gordum, dilerim burada anlattiklarimla ici sicacik olan o samimi insanlar, sakli guzellikleri her daim bulur :)

Ne kizmasi canim ya en iyisini yapmissin tabikide.sakin ama sakin geri verme ona.o artik senin cocugun cunki.kimlik cikarttiysan eger hicbi sekilde onu senden alamazlar.nolur vermeyi aklinin ucuna bile getirme nolur.

Ay siz melek misiniz? :)
İnsan çocuğunu verir mi ne saçma? Ayrıca buyutendir anne.

G greengirll ben de sizi hatirliyorum. Bana o zor gunlerimde " bu gunler gececek hatta siz buraya guzel seyler de yazacaksiniz " demistiniz. Ben de gercekten o gunler gelecek mi demistim en umutsuz halimle.
Siz hakliymissiniz ! Simdiden mutluyum,hem de hic beklemedigim bir anda hic beklemedigim bir sekilde :)
Belki benim baslangicim boyledir hem de nasil baslangic :)
Durumumu sormussunuz,ozetleyeyim hemen.
Sureci baslattim , aileyle ve kendisiyle muhattap olmuyorum. Kendisi bana ulasmaya calisip beni ikna etmeye calisti ama samimiyetine zerre inanmadim.Beni getirdigi durumla yuzlestikten sonra onu asla affedemiyorum. Tekrar yeniden ben olacagim galiba,ona cok seviniyorum. :)

Hem zor gunumde hem bu tatli gunumde :) yanimda oldugunuz icin cok tesekkur ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…