Kedi medi yok.

Vet e gittiginizde asilarini duzenli yaptirip karnesini cikarttiysaniz hic bir halt edemrz kanunende. Istedigi yere sikayet etsin. Ama karnesini adiniza cikarttirin muhakkak. Icim gitti ya o kadar aci yasamis minnos benim de kedilerim var az halsiz gorsem panik oluyorum iyilestircem diye. Acillere goturuyorum.

Kedi başlıklı konular ve ben. Mutlu son.... Başlığı okuyunca eski eşiniz kedinizi vermiyor sandım. Bi de kızanlar çıkabilir demişsiniz, hiç sanmam. Harika bir insansınız, ellerinizden alnınızdan öperim. Ne güzel yüreğiniz var sizin, Allah gönlünüze göre versin. Şakın vermeyin kediyi, öldü deyin gerekirse.

Ay gerile gerile okudum resmen sonunda siz kediyi sordunuz böyle bir cevap aldiniz sandim ki sonu mutlu bitmiş.
Allah razi olsun sizin gibi insanlardan.
Çok diretirse kimliginin fotografini yollayin "Benim tapulu kedim." diyin

hayvanları uzaktan severim evde beslemeye biraz karşıyım. ama o dikeni duyunca ne üzüldüm! yazık günah hayvanın canı ne acımıştır. gayet iyi yapmışsın. verme sakın.

Sizi hatırlıyorum, davanız ne durumda öncelikle onu sormak istedim. Bu insancık kim yahu vicdansız şey aşırı sinirlendim. Hiç muhatap olmayın.

ayyy çok mutlu oldum. o yavrucuk için de, sizin için de.
kendinize hayat arkadaşı edinmeye gitmişsiniz meğer o cadaloz arkadaşın evine...
karnesi varsa hemen kendi isminizi yazdırın evet. bir arkadaş yazmış.
baktınız kadın çok dert oluyor, veteriner sahiplendirmiş o kediyi deyiverin.

gebertilesi bir arkadaşınız varmış o hayvana yapmadıgı işkence kalmamış Ben olsam o yorumu ve kediye yaptılarına karşı saçını başını yolardım hani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…