Kedi medi yok.

Uyuzluk yapıyor size aklınca ya kediyi istediğinden falan değil. Hak ettiği cevabı da almış, ohh iyi olmuş. Haspama bak ya. Oğluşunuzla mutlu huzurlu olun dilerim, bende de var bir oğluş. ^.^

Kesinlikle kediyi istemiyor,sirf bana giciklik olsun diye yapiyor. Hayatta vermem oglumu. Cok tesekkur ederim siz de huzurlu mutlu olun her daim :)

q
Valla en doğrusunu yapmışsın,Allah razı olsun senden
Kedi medi yok tabi pis insan! O yavruyu nasıl kapatabilir oraya? Kedim ağlarken bende ağlayacak duruma geliyorum eğer ne istediğini anlayamıyorsam. Nasıl vicdansız insanlar var ya! Sakın vermeyin mırnakı :)
Geçmiş olsun bu arada boşanma olayından dolayı,ama iyisiniz anlaşılan :)

Ay nasıl heyecanla okudum ama sonucu güzelmiş. küçük yavru ona iyi bakan seven sizin gibi iyi yürekli birine kavuşmuş. ne mutlu size minik bir canı zalimin birinden kurtarmışsiniz. Yazık bir de patisinde o diken gibi şeyle yaşıyormuş nasıl rahatlamıştır yavrum çıkartılınca.

Manyak midir nedir? Hem kediye bakma, hem kediyi baskasina ver, sonrada kedimi isterim de. Bitti o dava. Bende iki kedimi de bi arkadasimdan almistim. Kiz bana bir iki hafta sonra cikipta kedimi ver deseydi, ayni tepkiyi verirdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…