kaynananıza bakar mısınız?

bakabildiğim kadar bakarım allah kimseyi ele ayağa düşürmesin bakmasan ne olacak ki ben rahat edemem kimse mecbur değil ama yine de bakarım ben bakayım ki ilerde gelinlerimde bana baksın etme bulma dünyası

allah korkusu var icimde.. tabiiki bakarim.. gönüllü bakarim ama.. gün gelir devran döner, ben bakima muhtac olurum belki.. en azindan hazirligimi yapmis olurum böylece

kaynananız hasta olsa ve eşinizden ve sizden başka
kimsesi olmasa,evinizde ona bakarmısınız acaba?:uhm:

(kimsesi olmasa bakarım herşeyden önce merhametim gelir)...yaptığım yemekten bır tabakta ona koyarım ne olcak der herkes ama başa gelinmeden bilinmez tamamen insanın merhametiyle alakalı bır durum heleki o kaynana zamanında geline çektirmişse;ama zamanında kendine küsdürmemiş çektirmemişse benım o kayınvalıdeye canım kurban,ama allah kimseyi kimseye düşürmesin..asıl hayat yaşlılıkta gercekten

canım pek kayınvalidemle anlaşamamışda olsam vicdan sahibi bir insan olarak kesinlikle değil bakmak başımın üstünde taşırım..bu tarafın öbür tarafıda var...

Son düzenleme:
Kimi zaman kayınvalidemin hoşlanmadığım davranışları olmuştur ama hiçbiri bana karşı değildi.
Kendisine çok bayılmasam da severim.
Allah razı olsun iyi insandır, ağzı var dili yoktur diyebilirim.
Hastalığında da bakarım tabiki, gocunmam.
Allah kimeyi elden ayaktan düşürüp başkalarına muhtaç etmesin.

bu arada kayınvalidelerle doldu sayfa:)

yaa ewett kayınvalıde dolu hep sayfalarr:roflol:..yahu yaşlarından dolayı heralde kayınvalidelerde nete felan takılsa burayı kan göturur heralde:roflol:
bir tane yok ya gelinimi sevmıyorum konusu rastlamadım...benım kaynanam'ın msn si bile var ama anlamıyor sitelerde felan dolaşmayı:mymeka:

bakarım tabiki.ben hamileyken 9 ay bana bebek gibi baktı,ameliyat oldum 10 gün onun evinde kaldım çok sıcak diye annemle baktı allah razı olsun oda hasta olsa bende ona bakarım.herşeyden önce yukarda allah var allahtan korkarım :içelim:

hiç tereddüt etmeden, fesatlık yapmadan, banane öteki gelini baksın demeden gücüm yettiğince
kayınvalidemede kayınpederimede bakarım.... Allah düşürmesin tabiki...

Allah kimseyi elden ayakdan düşürmesin. Elimden geldiği kadar bakarım, ama kızı var zaten gerekirse kocasından boşanır bakar o, kimseye muhtaç ettirmez.

bende bakarım kız ne olacak sanki..mutluda olurum sevap kazandığım için...allah kimseyi kimseye muhtaç bırakmasın ama insanoğlunun ne olacağı hiiiiç belli değil.bugün ona yarın bana

başa gelmeden konuşmak belki kolay geliyor ama, bakarım diye düşünüyorum...
onun yerinde bir gün bizlerde olailiriz..
rabbim hiç bir kulunu diğer kuluna muhtaç etmesin....AMİN

Kayınvalidemle aramızda herhangi bir sorun yok.
Mesafeliyizdir zaten. Bana bir kötülüğü dokunmadı..
Ama eğer HASTA ise kötülüğü dokunsaydı bile bakardım. Asla okadar gaddar olamam.
Allah kimseyi elden ayaktan düşürmesin, kimseye muhtaç etmesin .
İhtiyaç duydukları anda elimden gelen her türlü desteği veririm.
Evimi de açarım, güzel güzel bakarım... Tabi tüm bu dediklerim hasta ise geçerli...Yoksa eli ayağı tutarken, gel beraber yaşayalım demem.Ve de o istese bile müsaade etmem...

allah kimseyi kimsenin eline birakmasin
kendi elinden ayagindan etmesin
sonuc olarak;
boyle bi durum olursa bakarim

allah o duruma getirmesin (amin) ama eğer hastalanırsa tabiki bakarım..annem diyorum insan annesine bakmazmı yaa...o bizleri hiçbir sıkıntımızda yalnız bırakmadı eli hep sırtımızda..bende ona evlatlık görevimi sonuna kadar yaparım hiç konusu bile olmaz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…