kaynananıza bakar mısınız?

Haklısın...Benim dedeme bakmakta çok zor olmuştu..Heryere tuvaletini yapıyordu. Laf dinlemiyordu...Çok zor bir hastaydı...
Ama öyle bile olsa napabiliriz ki...Bakmak kolay olursa bakarız, zor olursa bakmayız gibi bir seçeneğimiz yok ki...Sokağa atamıyacağımıza göre, Allah tan sabır dileyip bakacağız..
Ben kendi adıma zorda olsa kolayda olsa bakarım. Benim de hayattaki sınavım bu derim. Yaşamadan bakarız demek kolay diyen arkadaşlar var. Ben yaşamış olmama rağmen bakarım...
Ölümün bile hayırlısı arkadaşlar. Biz ne olacağız biliyormuyuz ki?

bakarım tabi kimsesi olmazsa napiyim ne kadar sinsi gıcık bi insan olsada eşimin annesi elime düşerse bakarım ama dediğim gibi hiç kimsesi olmazsa.değilse 4 tane kızı var onlar baksın banane bide o yaptıklarına karşılık onamı bakacam

Hasta insana hiç kıyamam.Çok acırım.Merhamet ederim, isterse düşmanım olsun.Hastalık oldumu dünya durur benim için.
Hastalığa karşı hassasiyetim var. Normalde uzun süre aynı evde kalsak tahammül edemem kayınvaldeme fakat hastalık ayrı.

Bakarım tabi nasıl bakmam o saatten sonra eşimin annesi bnimde annem olur he sevmesem de oda beni sevmesede yine birşey farketmez kimsesi yok dışarımı bırakcaz

Bizden Başka Kimsesi Yoksa Bakarimm Amann Olsada Bakarimm Olmasada Sonuç Ana Baba Atsan Atilmaz Satsan Satilmazzz 9 Ay Karninda Taşimişş Senin Kahrini çeken Kişi Oo Seve Seve Bakarimm Hiç Gocunmam...... Allahimm Uzun Ve Sağlikli ömürler Versin Elden Ayakta Düşürmesin....

istekle bakmayacagım kesin.cünkü ben ona karsı felaket soğuğm artık.mecburiyetten bakarım yani.aman allah düşürmesin elime.

doğru söylüyorsun. İnsanlar hastaya bakmanın ne olduğunu bilmediği için kolay geliyor bencede. Zor gerçekten. Bakıcı tutma fikri banada mantıklı geliyor. Ama hastalar bunu pek kabul etmiyor. Benim babannam bakıcı bile kovdu evden ilaki annem bakicak. Çok üzgünüm çoook

Elbetteki bakarim sonucta muhtac insan mazlum duskun bir darbede be atsam bu dunyada ve oteki dunyada halim nice olur.Etme bulma dunyasi.Allah rizasi icin herseye katlanir ve sabirla bakarim...

elbette seve seve bakarım en önemlisi ben yaşlılara hiç dayanamam onlar bize muhtaç onları öyle yüz üstü bırakmak yakışmaz kimseye başımın üstünde yeri var hasta olmasa bile muhtaç olmasa bile gelsin benim yanımda dursun büyüğün kötüsü olmaz diye düşünüyorum

Aslında hastaya bakmak çok zor. Hele yatalak olursa çok daha zor.
Çok yeni yaşadım bunu.. Ablam geçirdiği trafik kazasından sonra tam 4 aydır yatalak durumda...
Evet çoğumuz bakarız diyoruz ancak inanın ben hastanede öyle şeylere tanık oldum ki
insanların bir süre sonra tahammülleri çok daralıyor. Ben bile ablama bakarken zaman zaman çok daraldığım oldu dediğim gibi hiç kolay değil.
Ama evet kayınvalidem aynı durumda olsa bakarım.
Eşimin hatrı vs değil insan olduğu için ve yapabileceğim en doğru şeyin ona yardım etmek olduğunu bildiğim için bakarım.
Çünkü yatan insanın ne kadar aciz, ne kadar güç durumda olduğunu gördüm.
Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin.

tabiki bakarim kendi annem nasilsa kayinvalidemde öyledir benim icin,bizim bile ne olacagimiz bellimi su yalan dünyada,allah hic kimseyi elden ayaktan düsürmesin ve kimseyi kimseye muhtac etmesin

tabiki bakarim kendi annem nasilsa kayinvalidemde öyledir benim icin,bizim bile ne olacagimiz bellimi su yalan dünyada,allah hic kimseyi elden ayaktan düsürmesin ve kimseyi kimseye muhtac etmesin

aynen katılıyorum...
kalldı ki kayınvaldemin bana yapmadığı kötülük kalmadı,ona bakacak başkaları olmasına rağmen ben yine de baktım...yine de bakarım...gerçi vefat etti ama
eşimin hatırı olmasa da bakarım.sonuçta yarın ne olacağımız belli mi...

tabiki bakardım eğer vefat etmemiş olsaydı çünkü o bana en değerli varlığımı vermiş

AMINNNNNNNNNNN AMINNNNNNN

valla endisi lohusayken bile hizmet bekledi benden ama anlayışsızlıgına veriyorum artık eşim benim anneme bakarsa saygılısa bende onun annesine öyle olurum eşimin hatırına

kaynananız hasta olsa ve eşinizden ve sizden başka
kimsesi olmasa,evinizde ona bakarmısınız acaba?:uhm:

Tabiki insanin basina gelmeden konusmasi kolay gelir. Evet evime alirim bizimle yasamasi icin ama eger cok kötü hastaysa hani tualate bile gidemeyecek kadar onu yapamam dogrusu. Ona ayri bir kadin tutardim bence.

Sonucta bu dünyanin öbür dünyasida var bizde anne baba olacagiz bizim basimiza gelmeyecegi ne belli.

tabiki de bakarım hiç düşünmem bile bu konuyu çünkü benim de annem var onun böyle bir şeye ihtiyacı olsa eşim istemese ben ne halde olurum nasıl kabullenrim böyle bir şeyi ki..Ne kadar kayınvalide de olsa o da bir anne sonuçta..

benım kaynananm annem gıbıdır ayırt etmem tabıkıde bakarım sonucta esımın annesı benımde annemdır
bıde sole dusunun sızın annenız hasta olsa ve esınız bakmak ıstemese ne yapardınız:uhm:

Kesinlikle Baakrimmm Oğlunu Seviyorum Bana Aslan Gibi Bir Eş Vermiş Oğlu Bana Eş Olmuş Evimin Direği Olmuşş Elden Ayaktan Düşmeyi Birak Normaldede Bakarim Kayinvalideme.. çünkü Hayatimdaki Erkeği O Doğurdu O Büyüttü, Benim Annemde Elden Ayaktan Kesilse Benim Aşkimda Eminimki Bakar çünkü şuanda Bile Annemin üstüne Titriyo Kurban Olurum Ben Ona...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…