Cimri Kayınvalide ve eş sorunu

Yaşlı anne babanıza bakın, gidin onların kahrını çekin ömrünüzü bu değer bilmez bencil insanlara harcayacağınıza kendi aileniz için harcayın.
Hem kızıp hem içten içe sinirlenip bu cins insanların ekmeğine yağ sürüyor hayatı onlar için kolaylaştırıyorsunuz bunu tam anlamıyla idrak ettiğinizde nasıl kullanıldığınızı fark ettiğinizde iş işten geçmiş ana babanızı kaybetmiş degersizler için ömrünüzü yediğinizle kalmış olacaksınız
Bolu boşuna gazlıyorsunuz. Konu sahibine birşey diyen olmamış. Konu sahibi ke di kendine tribe girmiş.

Zaten( kurbandan kalma dediğiniz için)donuk kıymayı bir kez çözdürdünüz ( buzdolabında da değil büyük ihtimal tezgah üstünde)pişme işlemi görmüş kıymayı tekrar buzluğa atmış kv tekrar çözdürecek kimlere yedirecek Allah bilir, bende buna takıldım, bizim milletin bu buzluk sevdası ( çoğunun yöntemi yanlış)çok tuhaf gerçekten.

Zaten( kurbandan kalma dediğiniz için)donuk kıymayı bir kez çözdürdünüz ( buzdolabında da değil büyük ihtimal tezgah üstünde)pişme işlemi görmüş kıymayı tekrar buzluğa atmış kv tekrar çözdürecek kimlere yedirecek Allah bilir, bende buna takıldım, bizim milletin bu buzluk sevdası ( çoğunun yöntemi yanlış)çok tuhaf gerçekten.
Bu millet iyi patir patir gida zehirlenmesinden ölmüyor zaten.

Annemler koydeler ben merkezde çalışıyorum boşanıp gitsem köyde laf olacak ailem üzülecek anne babam üzülmeyecegini bilsem hiç durmayacam inanın ki ,annem de babam da tansiyon şeker bı sürü ilaç kullanıyorlar uzulurler diye korkuyorum ,ben de inanın ailemle daha mutluyim aslında çok isterim merkezde olsalar bu cimrileri bırakıp gitmeyi ,aynen öyle işleri kolaylasiyor eşimin 2 tane evi var kirasinin birini annesi alıyor kayinbabadan kalma iste diyirum istemiyor ben de bundan sonra kazandığımdan vermeme kararı aldm
Ne iş yapıyorsunuz acaba? Annenizi babanızı da yanınıza alın şehre ev tutun onların da maaşı az biraz vardır illa ki sen onlara onlar sana destek olurlar. Eşinizi sevmiyorsanız millet ne der kelimesine çok takılmayın. Bu hayata bir kez geliyorsun başkası için değil kendin için yaşamalısın…

Valla Salon Kadini Salon Kadini hayrete düşüyorum gerçekten ya her bulduğunu buzluğa atmayı marifet sanıyorlar bir de , bünyeleri alışmış bence , neyi çözdüreceksen bir gece önceden buzdolabının üst rafında çözdür yani, herşey de buzluğa atılmaz ki , düşünsene misafir gittiğin yerde defalarca kez çözünüp tekrar ısıtılmış bir şey yediğini , kendine bunu reva gören insan işçiye ( dünden kalmış olsa bile)kıymalı pide falan yedirmez yani, yazık gerçekten.

Evlerin hepsi kayınvalideninmiş aslında. Babadan kaldı diyor da tapular kadının üstüne. Büyüklük yapmış, evlatlara vermiş yine yaranamamış geline. Adı da cimriye çıktı durduk yere. Şurda yazılanları görebilse keşke bazı eşler ve kayınvalideler.
Evlerin hepsi kayinvalidenin olamaz ki. Baba vefat etmiş. Yüzde 25 i kayinvalidenindir.

kızlar kaçırdığınız bir şey var, takmışsınız bi 400'e, pideler 300 tutmuş, 100 liralıkta kv'ye ekmek alınmış. bu yanlış anlaşılmayı bi düzelteyim dedim :olamaz::olamaz::olamaz:

X